Šta je novo?

UT2003 - The Best Game Ever Made!

  • Začetnik teme booQuiuckKiller
  • Datum pokretanja
B

booQuiuckKiller

Guest
Jestel zaIgrali???
Meni je bolja od CS-a, MOH:AA-e, BF`42 zajedno...
Jednostavno ne mogu opisati koliko zabave mogu dati ta tri diska...
A vi?
...vjerovatno ostajete uz kalase, smijesno...
Moja licna filosofija: ako zelis realnost, idi u rat, kompjuteri su pravljeni za unRealne stvari...
Aaaaaaa... ubrzo spremaju i bonus packove, koji ce donijeti gomilu novih modova, skinova i mapa... (300 MB).
Vi i dalje igrajte u QII engine-u, a ja cu uzivat u carima trenutno najboljeg engine-a na svijetu (dok ne izadje DooM III, al on je ionako singlepalyer igra, ne zanima me mnogo dok ne stigne QIV)
bQK
 
booQuiuckKiller je napisao(la):
Jestel zaIgrali???
Meni je bolja od CS-a, MOH:AA-e, BF`42 zajedno...
Jednostavno ne mogu opisati koliko zabave mogu dati ta tri diska...
A vi?
...vjerovatno ostajete uz kalase, smijesno...
Moja licna filosofija: ako zelis realnost, idi u rat, kompjuteri su pravljeni za unRealne stvari...
Aaaaaaa... ubrzo spremaju i bonus packove, koji ce donijeti gomilu novih modova, skinova i mapa... (300 MB).
Vi i dalje igrajte u QII engine-u, a ja cu uzivat u carima trenutno najboljeg engine-a na svijetu (dok ne izadje DooM III, al on je ionako singlepalyer igra, ne zanima me mnogo dok ne stigne QIV)
bQK

Svaka cast sto si bacio pare na treci disk koji ti je savrseno nepotreban za igranje. A ja cu i dalje nastaviti da igram u Doom3 engineu naspram kojeg je ut2003 tesko sranje.
 
kao prvo ut2k3 je shit na spram ut-a

ali tek je smesan ovaj bajone snake eyes
hahaa pa sta ti to macane igras u doom3 enginu ?

kakvi lameri
 
E moj brate ti se zestoko neobavesten. Ima vec par meseci otkako je procurela alfa verzija duma3 i koju dosta clanova ovog foruma ima. Tako da bolje pre nego sto pocnes da prozivas se malo informises. Inace alfa je korisna jedino toliko sto se moze videti kvalitet grafike ali igranje ne dolazi u obzir jer je muka sa memory leakovima u engineu.
 
booQuiuckKiller je napisao(la):
Jestel zaIgrali???
Meni je bolja od CS-a, MOH:AA-e, BF`42 zajedno...
Jednostavno ne mogu opisati koliko zabave mogu dati ta tri diska...
A vi?
...vjerovatno ostajete uz kalase, smijesno...
Moja licna filosofija: ako zelis realnost, idi u rat, kompjuteri su pravljeni za unRealne stvari...
Aaaaaaa... ubrzo spremaju i bonus packove, koji ce donijeti gomilu novih modova, skinova i mapa... (300 MB).
Vi i dalje igrajte u QII engine-u, a ja cu uzivat u carima trenutno najboljeg engine-a na svijetu (dok ne izadje DooM III, al on je ionako singlepalyer igra, ne zanima me mnogo dok ne stigne QIV)
bQK
Igrao,presao al sto se igraonice tice nece on biti aktuelan sve dok u njima TI4200 ne bude bio standard.
 
SnakeEyes je napisao(la):
E moj brate ti se zestoko neobavesten. Ima vec par meseci otkako je procurela alfa verzija duma3 i koju dosta clanova ovog foruma ima. Tako da bolje pre nego sto pocnes da prozivas se malo informises. Inace alfa je korisna jedino toliko sto se moze videti kvalitet grafike ali igranje ne dolazi u obzir jer je muka sa memory leakovima u engineu.
prozivam te zato sto opet pricas gluposti imas alpha verziju dooma koja ne valja govnetu i veruj mi mislim da sam je video pre tebe...
ali to nije bitno mislim ti si kazao igram samo na doom 3 enginu i sad se ja pitam hm pa sta ti to igras alphu? toliko ;)

jer si i sam gore objasnio da je neigriva...
 
UT 2K3 jeste fantasticna igra i za mene je bolja od UT.

Problem je u tome sto vrlo mali broj ljudi ima u kucama dovoljno jake masine da je pokrenu, sto je ziva steta.

Teshiti se izjavom da je UT bolji od nastavka je isto kao prichati kako nabudzeni kec bolje izgleda od BMW-a, a u isto vreme sanjati taj BMW negde oko 6 ujutru.
 
ut

ovako, da razjasnimo...
UT mozda nema najbolju grafiku (ako brojimo alfa verzije, a ako ne brojimo...), mozda nema najbolje razradjen multiplayer, mozda nema najbolje timske modove, SIGURNO nema kalas, ali ima NESTO sto me vuce ekranu i cini mi oci krvavim od igranja...
Nisam htio zapoceti raspravu o tome kako je UT najbolje organizovana mp teror/drot igra, ali u svijetu nerealnih igara drzi zasluzeno prvo mjesto...
Ono sto ga sad !ebe jeste cinjenica da igraci nikako ne vole promjene u nastavcima igara (njima kazem da i dalje igraju to staro sran!e...), ali mislim da ce se ipak okrenut kad-tad (i QII i QIII su smatrani uzasnim sranjima, ali im se ipak vratilo 90% igraca...)
Problem je i sto mnogo igraca nema PC koji ga moze potjerat, ali cekamoooooooooooooooooooooooooooooo GF4:)))))
Kad se to desi (desice se sigurno, makar za godinu...) UT ce se vratiti na poziciju koju zasluzuje, a to je najbolji mp koji se moze igrat...
A vama sto kazete da ste presli :)))))))))) igrajte ga non stop, mozda se i vi zalijepite za ekran.
bQK
 
Judge je napisao(la):
UT 2K3 jeste fantasticna igra i za mene je bolja od UT.

Problem je u tome sto vrlo mali broj ljudi ima u kucama dovoljno jake masine da je pokrenu, sto je ziva steta.

Teshiti se izjavom da je UT bolji od nastavka je isto kao prichati kako nabudzeni kec bolje izgleda od BMW-a, a u isto vreme sanjati taj BMW negde oko 6 ujutru.
roflmao
you are so full of shit

jesi cuo za igrivost? jesi li cuo za atmosferu? jesi cuo za nesto sto nije tako zaglupljujuce kao cs ili ut2k3 sa potpuno izmenjenim konceptom :)

jebiga ako oces grafiku idi igraj alphu doom-a vidis da ima jos poklonika ;)
 
UT2k3 je po meni razocarenje 100%. Graficki gledano OK je, lepo izgleda zahtevan je do djavola ali sa druge strane igrivost je po meni gora nego kod UTa...
 
Azda' je napisao(la):
roflmao
you are so full of shit

jesi cuo za igrivost? jesi li cuo za atmosferu? jesi cuo za nesto sto nije tako zaglupljujuce kao cs ili ut2k3 sa potpuno izmenjenim konceptom :)

jebiga ako oces grafiku idi igraj alphu doom-a vidis da ima jos poklonika ;)
uuuuuuuuuu...ovaj azda' je TAKO prso....vidi se da je iz 45-og :) ... mislim...JA vidim :)
 
Epic je sa UT2003 PRODAO prave harcore UT igrace, jer je napravio igru koja strasno lici na Q3... Originalni UT je imao "DUSU" za razliku od napumpanog ultra sarenog-brzog-plasticnog-divljackog Q3.

Pored toga sto su prodali dusu i izgubili igrivost, u ut2003-u postoji niz konkretnih zamerki zbog kojih stari UT jeste bolja igra od "nastavka".

Prva mana je: previse sareno, previse svetlucavih sranja itd.. sto drasticno smanjuje preglednost i zamara oci.. cemu doprinosi premali Skin - bot koji je smesan... ladno mozete da se sakrijete iza lebdeceg oruzija (koje je pola metra od zemlje ) i u brzini takve pojave strasno odvracaju paznju..
Drugo, oruzije je oglavnom upropasceno.. Shock koji je "profi" alatka sada nevredi uzimati (potpuno unisteno oruzije) mini gun je prespor i lose podesen.. snajper je smesan... niz zamerki na ostalo oruzje..
Zvuk je takodje losiji...a ova duble jump sranja da ne spominjem kao da igrate super marija sa oruzijem.

Igra je ogromno razocarenje i prodaja u korist napaljenih klinaca koji neznaju sta je prava igra.

PS.
Svratite na YUBC -ov server UT posle 12 uvek ima nekog i dobre partije se igraju.
 
Azda' je napisao(la):
prozivam te zato sto opet pricas gluposti imas alpha verziju dooma koja ne valja govnetu i veruj mi mislim da sam je video pre tebe...
ali to nije bitno mislim ti si kazao igram samo na doom 3 enginu i sad se ja pitam hm pa sta ti to igras alphu? toliko ;)

jer si i sam gore objasnio da je neigriva...

Originally posted by booQuickKiller
[B[Vi i dalje igrajte u QII engine-u, a ja cu uzivat u carima trenutno najboljeg engine-a na svijetu

Ti i dalje ne kontas da sam time samo odgovorio na prozivku ovog lika koju sam quote-ovao.Sta mi smo svi majmuni jedini je on pametan pa igra na Ut engineu. Pominjanje D3 je bilo cisto spustanje klinca na zemlju.
 
i shvatite jednom da je CS na mod. Quake engine-u, a ne na Q2 engineu...
 
E ovo je stvarno preraslu u pravu raspravu da ne kazem svadju.Sto se mene tice takodje nisam odusevljen novim UT-om ali ima istine u tome da je igra ipak pokusaj da se uvedu neke novine u taj zanr ali nazalost samo pokusaj.
 
Ma razocarao sam se max...jeste da je grafika lepa ali dzaba kad nema igrivosti....komercijala sta da vam kazem
 
Azda' je napisao(la):
roflmao
you are so full of shit

jesi cuo za igrivost? jesi li cuo za atmosferu? jesi cuo za nesto sto nije tako zaglupljujuce kao cs ili ut2k3 sa potpuno izmenjenim konceptom :)

jebiga ako oces grafiku idi igraj alphu doom-a vidis da ima jos poklonika ;)

Vidis, decko, ja sam UT poceo da igram prakticno od prvih servera kod nas jos daleke '99 godine i sasvim pristojno bio plasiran na YUBC DM listi dok je ngstats radio (cini mi se da sam bio 6-ti), tako da me tvoje provale malo doticu, ako uopste. I dan danas umem da svratim na yubc ([VtS]|Judge|, ranije [SER]Judge]), ali jednostavno to vise nije to.

Cetiri godine vrteti jedno te isto je smorno. I vise nego smorno. Znas sve DM mape napamet, a ostali modovi kod nas se nikad nisu primili, posebno assault kao najzanimljiviji. Jednostavno, kooperativna igra u UT kod nas je maltene nezamisliva.

Ostajem pri izjavi da je UT 2K3 bolji od svog prethodnika skoro po svakom kriterijumu (slazem se u negativnoj oceni promena par oruzja, ali to je sve). Takodje ostajem pri tome da bi se 2K3 vise igrao da u kucama imate bolje masine i, posebno, da imamo bolje PTT linije.

Sve ostalo je linija manjeg otpora i sakrivanje u konzervaciji ... Ili su samo ukusi u pitanju?
 
Meni se jako dopada UT2003, jer je izbalansiraniji, a i cini mi se da, poput Quake-a 3, daje prednost taktici i skilu, sto je odlicno. Trenutno imam 2 masine koje mogu da ga teraju, pa ga igram protiv malog burazera, i stvarno je odlicna igra (narocito za 1-1). U principu, igraonice su se oparile na CS-u sa relativno slabijim masinama, a ljudi protiv botova nemogu da steknu pravi utisak. Kad bude jacih masina u igraonicama, igrace se i UT, pa ce i steci vise poklonika.
 
Pa sta tu ima lose sto lici na Q3,budimo realni zar je Q3 losa igra?
 
prestanite da serete - "komercijala"...jok UT je pravljen i uopshte ih nije bilo briga kako ce da se prodaje...aha...sure
 
Nazad
Vrh Dno