Šta je novo?

USDownloader - kako naterati da radi?

RUS

Čuven
Učlanjen(a)
18.01.2001
Poruke
403
Poena
619
Znam da je bilo sličnih diskusija i pojedinim članovima sam poslao poruke ali USD nikako da proradi.
Prvo sam probao na poslu (Win 2000 - ako je to bitno) i kao grešku prijavljuje:
%File "D:\folder gde je raspakovan USD\RapidShare.png" is not image!
Can't get link

Upravo probam kod kuće (stari računar uglavnom služi za internet - Win 98, ne koristim proxy) i konstantno prijavljuje grešku:
x GET Error: can't resolve hostname to IP address
x POST Error: 404 can't resolve hostname to IP address
Can't get link

Kada pokušam "ručno" da skinem fajl Rapidshare normalno krene sa odbrojavanjem (link je OK).

Prilikom startovanja USD prijavljuje gomilu grešaka tipa fajl.plg nije plug in.
U Options USD kao plug in-ove vidi od AllFiles.plg do SpeedShare.plg, a sve druge od Spreadit.plg do poslednjeg zShare.plg "ne vidi".

Da li je potrebno nešto podešavati u USD? Gde grešim?

Pozdrav
 
Hvala, hvala, hvala!!!
Konačno radi.
Mada je potrebno da se Openssl otpakovati i u System32 folder.

Ponekad prikazuje neke nebulozne poruke tipa da je faj zabranjen, a potom ga iz nekog drugog pokušaja skine ili promaši OCR ali u suštini radi.

Pozdrav
 
Hvala, hvala, hvala!!!
Konačno radi.
Mada je potrebno da se Openssl otpakovati i u System32 folder.

Ponekad prikazuje neke nebulozne poruke tipa da je faj zabranjen, a potom ga iz nekog drugog pokušaja skine ili promaši OCR ali u suštini radi.

Pozdrav
Nije potrebno da se raspakuje i u System32 ;), ali nebitno - bitno je da radi :)

Desava se povremeno da zabrlja sa tim porukama, ali retko i na kraju ce fajl ipak skinuti ako postoji na RS-u :eyebrows:

btw izasao je novi RapGet 1.22, pa probaj i s njim:
http://www.rapget.com/download/rapget122.rar
 
Poslednja izmena:
U principu programi prvo proveravaju sys path (to je system32) pa ako tu ne nađu onda traže na drugim mestima, uključujući sopstveni folder. Ova osobina je ponekad izuzetno korisna. Recimo, ja imam jedan programčić za preračunavanje mernih jedinica koji je meni izuzetno zgodan. Nevolja je što on radi samo sa jednom - ne verzijom nego određenom podverzijom - jednog dll-a. Em je tu podverziju užasno teško naći (svugde se navodi verzija, pa moram da skidam sa 1000 mesta eda bi slučajno ub'o baš tu koju on traži), em je taj dll zastareo i nema ga smisla držati u system32. Rešio sma tako što sma napravio instaler koji ovaj program instalira zajedno sa dll-om, tako da on koristi taj svoj dll i sve radi savršeno.

Ukratko, crni je u pravu. ;)
 
Nazad
Vrh Dno