Šta je novo?

Uplata Skypa kredita gde/kako

weasel

E4
Super Moderator
Učlanjen(a)
18.08.2004
Poruke
12,251
Poena
985
ZNaci nije da me mrzi search ili slicno nego jednostvano neke usteme stare nesto se izmenilo ja se ne razumem u tematiku ...

Treba prijatelj da uplati skype kredit.Ja skype nikad nisam koristio ( dobro jesam kad men SirNemanja natera) ali kredit uplacivoa nisam niti znam ista o tome..

1) dali postoji neki resler gde moze da ode i uplati ili preko racuna da uplati u beogradu ?

2)ako nema, kojom karticom sigurno moze da uplati.. On je inace u meridian banci
 
Moj drug je jos davno uplacivao Skype kredit sa Visa internet karticom Vojvodjanske banke, ali to znaci da bi bez problema trebalo da radi i Intezina Visa internet. Kartica ti je dzabe i nemaju nikakvi troskovi, a dobijas je za neke dve nedelje posle podnosenja zahteva u Intezi. Za vise informacija pogledaj temu o toj kartici u ovom podforumu. Naravno mozes i preko infopano-a, ali meni je bar lepse kad ja sam uplatim(kad god hocu), nego da idem preko posrednika i da se cimam
 
ja sam placao vizom internet banke inteze i rajfajzenovom vizom elektron, prvom direktno a drugom preko moneybookersa.
 
hvala svima ;)
 
ja sam bas neki dan uplatio skype kredit rajfajzenovom VISA VIRTUON karticom. Najmanje sto mozes da uplatis je 10 evra.
 
Do skora (2008 :d) su mogli da se kupe Gift Certificates pa da neko drugi ih iskoristi - sad ne :( Posto jedna kreditna ne moze da kreditira dva Skype naloga, neka ima to na umu pre nego nekoga pita za CC ;)
 
Nazad
Vrh Dno