Šta je novo?

Unreal Tournament

 
imao sam original unreal tournament titan pack, igrao sam dosta vremena a sad ne mogu da se ulogujem u igru, jel zna neko šta je problem (piše ne može da uspostavi vezu sa serverom), mislim da sam upisao tačnu šifru za login, ali neće da se uloguje, username je tačan 100%, šifra 99%...
Hteo sam malo da igram ali eto pojavio mi se taj problem, mogu da igram jedino offline a to je smor... Ranije sam igrao online non stop ali nisam ušao u igricu ko zna od kad i sad ne radi...
 


Ah, nostalgija. Ne verujem da sam precizan i da imam reflekse kao kad sam kao 14-godisnjak igrao UT. Ma sta ,,ne verujem", nemam 99%. Ali morace da se proba u svakom slucaju. Jos ona stvar koja svira u pozadini na ovom nivou. Sve je odisalo kvalitetom.
 
imao sam original unreal tournament titan pack, igrao sam dosta vremena a sad ne mogu da se ulogujem u igru, jel zna neko šta je problem (piše ne može da uspostavi vezu sa serverom), mislim da sam upisao tačnu šifru za login, ali neće da se uloguje, username je tačan 100%, šifra 99%...
Hteo sam malo da igram ali eto pojavio mi se taj problem, mogu da igram jedino offline a to je smor... Ranije sam igrao online non stop ali nisam ušao u igricu ko zna od kad i sad ne radi...

Treba ti ovo:

UT3 Patch Allows You to Play After Gamespy Shutdown
 
Ah, nostalgija. Ne verujem da sam precizan i da imam reflekse kao kad sam kao 14-godisnjak igrao UT.

Kad smo vec kod refleksa, pojavilo se nesto novo na kikstarteru. Deluje kao quake ripoff ali dobar:

 
deluje lepo :) i ut4 i reflex :D
 
Jbte ovaj Reflex me vise izlozio od UT-a! Deluje kao Quake V :D
 
 
au ovaj Reflex, ko ga pravi? ako ga ne pravi ID, totalno su pokradeni...
meni ne deluje ko Q5, vec kao Q3 sa boljom grafikom i drugacijim stilom...
deluje fino, samo sto mislim da je kretanje prebrzo...

svakako mi se vise svidja ut4...
 
Tuži ih.
 
au ovaj Reflex, ko ga pravi? ako ga ne pravi ID, totalno su pokradeni...
meni ne deluje ko Q5, vec kao Q3 sa boljom grafikom i drugacijim stilom...
deluje fino, samo sto mislim da je kretanje prebrzo...

svakako mi se vise svidja ut4...

Meni isto deluje kao Q3 po nacinu izvodjenja.
 
Samo fali DM6 i da se kaže da je Q3 sa drugim skinom.

Naravno pare neće skupiti.
 
Bice to velika steta. Igra ima super mehaniku, kao Portal sa puskama:

 
Previse je Q3 igra, i previse je skill igra, ne moze to da prodje u danasnje vreme, moje misljenje je da su trebali da uproste igru, samo rocket i rail, tesko da ce da se primi sve ovo, mnogo je primera ovakvih naslova koji su propali skroz
 
Meni bas ovakce igre nedostaju - ove "push A to win" igre su dosadne u pm.
 
 
Novi model za Shock rifle i promenjeni Flak:

 
Bice ovo kul mapa za novi UT, vec osecam da ce CTB biti najpopularniji mod ovde. :)
 
Fin je interijer, kada je mala mapa :D Treba to optimizovati za veca prostranstva :D
 
Ovo nije normalno koliko je dobro....
 
Savrsena prezentacija Arch Viz potencijala Unreal 4 engina, na zalost za sada prilicno neisplativa najvise zbog bolnog unwrapinga i bejkovanja tekstura.
 
Flak Cannon i koncept sniper rifle-a:

 
tnx, izgleda ovo vrhunski, rezolucija moze da se podesava kad se doda komanda u target polju na shortcut-u, recimo - Paris_Appartment.exe" -ResX=1920 -ResY=1080
i moze da se doda i komanda - fullscreen ,ali ona donosi gomilu tearing-a, te ne savetujem koriscenje, iako bi voleo da moze normalno da se proseta u fullscreen-u, zbog imerzije, a ne ovako u prozoru.
 
Novi patch, redizajniran FLAK (odlschool design). Takođe, od pre dva update-a UT4 radi preko svog klijenta/launchera tako da se radi automatski update na najsvežiji build pri pokretanju, dakle nema više cimanja sa skidanjem novog klijenta svaki put... Takođe čuva sva podešavanja a tu je i mogućnost dodavanja "prijatelja".

 
Prva "teksturisana mapa":

 
Mapa koju je radio Epic - DM-Outpost23



Mapa koju je uradio moder - DM-Lea



Sta ono bese Order 1886? :d
 
Nazad
Vrh Dno