Šta je novo?

Unreal Tournament 3

starac

Slavan
Učlanjen(a)
13.01.2005
Poruke
5,186
Poena
495
FiringSquad je prvi imao cast probati nekoliko nivoa - http://firingsquad.com/games/unreal_tournament_3_impressions/, i utisci su naravno vise nego pozitivni.
So will UT fans love UT 3? While we only got to see parts of the final game it's hard to believe that this next game in the series won't be the best yet in this long running franchise. The Warfare style of gameplay is an excellent refinement of Onslaught, the new human and alien vehicles are terrific, and the game looks great and plays really fast. Our only question mark is the single player campaign. Will we want to play it straight through or will we get bored with it and just start playing multiplayer? In any case, Epic has once again loaded up UT 3 with a ton of content that would be enough for three normal games nowadays. Epic still plans to release the PC version of Unreal Tournament 3 this November; that playable demo should be released in a matter of days.

Igra ce dakako biti DX9 i DX10, ali bez ikakvih naprednih DX10 opcija. Nadam se da ce DX10 ovog puta biti iskoristen za performance boost.
A quick word on graphics and features; yes, the game does run on both DirectX 9 and DirectX 10 but Epic isn't really using any advanced features for the DirectX10 version; they deliberately wanted to keep system specs on the low side to let as many people play the game as they could. If you have an AGEIA PhysX game physics hardware card installed, UT 3 has an option to offload the game's physics to the card but there won't be any extra effects generated (AGEIA is demoing a custom UT 3 level that does include special effects like destructible environments via a tornado that can destroy and suck up players, vehicles, and even buildings, but Epic is not developing that level themselves).
 
So? Aktuelna je, ruku na srce, par puta sam molio moderatore da promene naziv teme, no to ne opravdava otvaranje novih i novih tema iste sadrzine. Bar bi ti to trebao da shvatis, kao neko ko ipak ima godina (i ja sam tu, ne potresaj se :D)

Samo su dvije teme pokrenute o ovoj igri, jedna cak prije dvije godine i evo sada kada se zna nesto konkretno o igri cija ce se PC verzija pojaviti za mjesec dana, a demo verzija za koji dan. I ti nisi ovdje moderator.

Nego, imas li sta konkretno reci o igri, o ovim recenzijama?
 
Samo su dvije teme pokrenute o ovoj igri, jedna cak prije dvije godine i evo sada kada se zna nesto konkretno o igri cija ce se PC verzija pojaviti za mjesec dana, a demo verzija za koji dan. I ti nisi ovdje moderator.

Nego, imas li sta konkretno reci o igri, o ovim recenzijama?

:)

Ovu igru cekam kao ozeblo sunce :). Recenzije me smaraju, cekam demo :)
 
jel ovo ut3 mislite na singleplayer ili unreal tournament 2007?
 
Poslednja izmena:
jel ovo ut3 mislite na singleplayer ili unreal tournament 2007?

Kakvo ti je to pitanje?

Unreal Tournament je Unreal Tournament ... Promenili su mu ime, treci deo zvao se do pre nekog vremena Unreal Tournament 2007, a sada, kako i zasluzuje, zove se Unreal Tournament III. Epic odlucio :)

A ti si verovatno pobrkao Unreal i Unreal Tournament :D

Aj uzdravlje
 
nemam pojma meni je unreal nekak ouvek bio torment
 
Ljudi to vec skidaju, ali jos nema kljuceva.
 
Poslednja izmena:
Ljudi to vec igraju :)
 
Znam :)
 

Prilozi

  • UT3Demo2007-10-1213-49-34-04.jpg
    UT3Demo2007-10-1213-49-34-04.jpg
    71 KB · Pregleda: 226
  • UT3Demo2007-10-1213-46-32-10.jpg
    UT3Demo2007-10-1213-46-32-10.jpg
    112.5 KB · Pregleda: 235
  • UT3Demo2007-10-1213-45-20-12.jpg
    UT3Demo2007-10-1213-45-20-12.jpg
    137.9 KB · Pregleda: 217
  • UT3Demo2007-10-1213-44-44-29.jpg
    UT3Demo2007-10-1213-44-44-29.jpg
    137.2 KB · Pregleda: 252
  • shot0010xj2.jpg
    shot0010xj2.jpg
    176.8 KB · Pregleda: 207
Poslednja izmena:
Dobro, i kako radi, koliko je zahtevan? (Znam da je sam igra jeli dobra)
 
I nije neophodan
 
Eh Gorane, pa nije to tvoja masina, sa isforsiranim AA u 1680x1050... :p Ipak je ovo nesto skromnije... Zezam se...

Inace linkovi stvarno jesu ocaj... Cekam da se pojavi na dobrom starom actiontripu ili gamershellu
EDIT: Ima i na jednom i na drugom.. I naravno AT ide dobrih 53-56 KB/s
 
Poslednja izmena:
Eh Gorane, pa nije to tvoja masina, sa isforsiranim AA u 1680x1050... :p Ipak je ovo nesto skromnije... Zezam se...

Inace linkovi stvarno jesu ocaj... Cekam da se pojavi na dobrom starom actiontripu ili gamershellu
EDIT: Ima i na jednom i na drugom.. I naravno AT ide dobrih 53-56 KB/s

Mene plasi da je to toliko zahtevno da netje da moze bolje :S:
 
meni ide u full 88KB/s, ubacio sam sve linkove kao mirrore lol :D
 
Ovo izgleda jednom recju fenomenalno, kakav crni crysis UT i nenadmasni njegov MP ima da objasnjava... Da li mozda UT3 ima i SP ? I ako ima da li je to samo cisto napucavanje botova kao i obicno ?
 
ima: "to je tek beta, full ce sigurno biti optimizovaniji"
 
ima: "to je tek beta, full ce sigurno biti optimizovaniji"

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Nego da ne budem skroz offtopic, reci cu samo da se nalazim na jednoj petini da imam svoj primerak ovog demoa ;)
 
Pa treba reci da se ukusi razlikuju... Ti volis da igras u 60+ fps, dok neko voli u 20-25 :p
 
Vazno je kakva je iznutra, da li ima dusu, kakva je osoba :) Tako i igra... Vazno je da ima "dusu" a za grafiku nije bitno... Ali ako hoces da budes glavna faca, onda profuras max grafiku pred svima i svi se okrecu za tvojim fps-countom :p

Naravno nista od ovoga nije licno tebi upuceno i sve je zezancija, tako da se samo ogradim i da se ne osecas prozvanim na neki nacin
 
Nazad
Vrh Dno