Šta je novo?

Unreal Tournament 3

Vazno je kakva je iznutra, da li ima dusu, kakva je osoba :) Tako i igra... Vazno je da ima "dusu" a za grafiku nije bitno... Ali ako hoces da budes glavna faca, onda profuras max grafiku pred svima i svi se okrecu za tvojim fps-countom :p

Naravno nista od ovoga nije licno tebi upuceno i sve je zezancija, tako da se samo ogradim i da se ne osecas prozvanim na neki nacin

Heh, naravno da se ne osecam prozvanim, ali ne volim lepo da bi drugima bilo lepo, vec zato sto je meni lepo. Zasto ne spojiti lepo i kvalitetno :).
 
Heh, naravno da se ne osecam prozvanim, ali ne volim lepo da bi drugima bilo lepo, vec zato sto je meni lepo. Zasto ne spojiti lepo i kvalitetno :).
Pa zato sto to ne postoji. A i da postoji, neko ga je vec "spojio".:d

Skidam demo. Saljem komentare posle...
 
Bez obzira kako igra zaista izgleda, mogu samo reci da ni ovo ne izgleda kako je prvobitno predstavljano. Odlicno izgleda, ali nema onih ultra detaljnih faca i tekstura, sta vishe, ni blizu. Akcija je ista kao i u UT2004 samo sa drugacijim efektima i malo izmenjenim oruzjima i dodacima na mapama (kako kojoj)

evo mojih shotki:
(1280x1024, maximum in-game settings, sem naravno hardware physiscs. )



neverovatno kolko ova moja kartica izvlaci sa ovim CPU :d U prevodu igra tečeeeee ko reka :D
 
Evo malo i sa 4xAA :)
 

Prilozi

  • Oblivion 2007-10-13 00-44-12-28.JPG
    Oblivion 2007-10-13 00-44-12-28.JPG
    257.5 KB · Pregleda: 141
  • Oblivion 2007-10-13 00-44-24-07.JPG
    Oblivion 2007-10-13 00-44-24-07.JPG
    260.3 KB · Pregleda: 140
  • Oblivion 2007-10-13 00-44-36-48.JPG
    Oblivion 2007-10-13 00-44-36-48.JPG
    244.9 KB · Pregleda: 110
  • Oblivion 2007-10-13 00-45-32-57.JPG
    Oblivion 2007-10-13 00-45-32-57.JPG
    390.5 KB · Pregleda: 160
  • Oblivion 2007-10-13 00-45-56-99.JPG
    Oblivion 2007-10-13 00-45-56-99.JPG
    266.4 KB · Pregleda: 115
gx-x, probaj da se poigras sa postprocessingom ... Default moze da izgleda bolje nego taj poslednji Intense

Default PostProcessing:


Intense PostProcessing:


Postoji jos Muted (najvise prigusen), i Vivid (izmedju Default i Intense)

Upravo taj postprocessing ubija i sakriva obilje efekata koji su na maltene svim povrsinama, nesto neverovatno.
 
Poslednja izmena:
Ma ovo je igra koju sam cekao :banana: ,Quake Wars je rupa u odnosu na ovo, nesto mi se cini da UT3 je prvo cekao da vidi sta ce da uradi Quake... pa posle da udari.

Skidam odmax demo , kakav CoD4 to ce sacekati :bottle:
 
igra sabija kako je dobra, posle par sati igranja ovog ctf-a moram da kazem da je daleko dinamicnije brze i cak preglednije nego u matore UT igre. Cak je i manje sareno, tj i nije i jeste, izgleda da prirodniji i realisticniji smek utice na to da se sarenilo lakse prihvati okom e je i preglednije.

@goranstein: probao sam i nisam video razliku sem u bojama :S: Probacu ponovo, mozda sam nesto propustio ali kolko mi se cini i iz tvojih shotova - nisam :p

evo jos malo od mene i dosta :)




 
Imas fps na gx-x-ovim slikama i podesavanja nekoliko postova gore...
 
Kakvo ti je to pitanje?

Unreal Tournament je Unreal Tournament ... Promenili su mu ime, treci deo zvao se do pre nekog vremena Unreal Tournament 2007, a sada, kako i zasluzuje, zove se Unreal Tournament III. Epic odlucio :)

A ti si verovatno pobrkao Unreal i Unreal Tournament :D

Aj uzdravlje

da bre LOL.

a kada izlazi unreal 3?
 
Meni se licno ovo uopste ne svidja, pola sata igre i boli me glava.

Toliko se brzo sve odbija, ne mozes oko trepnuti.....
 
Poslednja izmena:
Kao okoreli UT-ovac jos mi je rano da dajem ocenu ali prvi utisci su OK ,moja matora 1950pro se nekako drzi ali za 1680x1050 treba nesto jace (bas me zanima kako ide na 2900pro i sl.)
 
Igra je NEREALNO dobra, što se i očekivalo :D

Takođe sam zadovoljan što mi bez frke drži 60 fps i bez overkloka grafičke u 1280x1024.
 
Kod mene se javlja problem da kada kliknem da udjem u igru pojavi se crni ekran i igra nemoze da krene. Da li neko zna u cemu je problem. Inace igru startujem na x2 3800+ 7600gt 1gb ram
 
@Sancez:

problem je u tvom komPjutoru :) (windows, drajveri, firewall blokira igru isl.)

@BaneNZ:

Normalno da ti se ne svidja i da ti je brzo, al izlazi uskoro i za PS3, autoaim, autogame, sporiji botovi, i jos ljudi kao ti na netu posto cross-platform play nece biti podrzan, pa cete svi sa PS3 natenane da se igrate i sve ce leci na svoje mesto ;)


@inace, igra ima FPS cap na 62, zove "smooth framerate", namesten na 22 ~ 62. Moze da se iskljuci u configu. Nasao sam i stavku za AA za meni koja je trenutno iskljucena jer verovatno nije uradjena grafika za menu do kraja pa se ukljucivanjem prikazivanja te opcije nista ne desava...
 
Poslednja izmena:
Probaj najnovije drajvere... Isti problem su jos neki ljudi imali na nforce forumu i resili su ih instlairanjem beta drivera (mislim da onih koji su izasli kada i timeshift demo)
 
@Sancez:

problem je u tvom komPjutoru :) (windows, drajveri, firewall blokira igru isl.)

@BaneNZ:

Normalno da ti se ne svidja i da ti je brzo, al izlazi uskoro i za PS3, autoaim, autogame, sporiji botovi, i jos ljudi kao ti na netu posto cross-platform play nece biti podrzan, pa cete svi sa PS3 natenane da se igrate i sve ce leci na svoje mesto ;)


@inace, igra ima FPS cap na 62, zove "smooth framerate", namesten na 22 ~ 62. Moze da se iskljuci u configu. Nasao sam i stavku za AA za meni koja je trenutno iskljucena jer verovatno nije uradjena grafika za menu do kraja pa se ukljucivanjem prikazivanja te opcije nista ne desava...

Za meni ne znam, ali pod XP-om AA nece da moze, brlja isto kao i u Strangleholdu, medjutim, pod Vistom radi forsiranjem iz drajvera :). Moguce da ima uticaja i ne meni. Provericu kasnije ...
 
Kako da vidim ping u toku igre ( u ut2004 sa f3)
 
Konzole te usporile :D


lolz..........:D



@BaneNZ:

Normalno da ti se ne svidja i da ti je brzo, al izlazi uskoro i za PS3, autoaim, autogame, sporiji botovi, i jos ljudi kao ti na netu posto cross-platform play nece biti podrzan, pa cete svi sa PS3 natenane da se igrate i sve ce leci na svoje mesto


taj rad.....to se ceka..

Ja sam mislio da ce PS3 i 360 igraci igrati na istim serverima sa PC igracima............
 
Poslednja izmena:
Pa to bi bilo razmazivanje po podu :D


Zasto kad PS3 korisnici mogu da koriste misa i tastaturu? Ako si na to mislio.


From Gamespot
Epic is keeping the system requirements for the PC version very modest, though if you want the game to look its utter best you'll probably want a relatively powerful system. One a low-end machine the graphics look comparable to the last Unreal Tournament, but on a high-end machine all of the impressive gloss just pops out at you. We also got a chance to check out the PS3 version, and it looks just as good as on a high-end PC. Performance was smooth in the instant-action match that we played, and the controls mapped solidly to the Sixaxis.

:) :D
 
Poslednja izmena:
Bane, pa taj citat nije za hvaljenje, jer je vec receno za betu:
its already been stated over 100 times, the beta demo has about half the texture detail the full version will have, to reduce demo size.

Zao mi je sto mi uopste nije zao, vec mi je drago :D

Elem, Za ovo njesra (hoverboard) sam se najvise plasio da ce pokvariti gameplay, ali sam se uverio da sam pogresio ... Mnogo dobra i korisna sprava.

 
Poslednja izmena:
Vrh Dno