Šta je novo?

Undying problem

Wahad

Slavan
Učlanjen(a)
22.09.2005
Poruke
3,995
Poena
410
Eo ovako, instalirao sam malopre ovo na masini, intel 666mhz, 384mb sdram, gf2 mx200 32mb agp4x i igra nenormalno secka!!! sve na low i na najmanju rezoluciju, kao i u 1024x768 i sve na high... sve bi ja ovo iscoolirao kada se ne bih secao da sam istu igru igrao na intel 450mhz, 128mb ram i tnt2 na 32mb kao i na gf2 mx400 i sve je extra radilo, bez problema. probao sam sve drajvere, compatibility mode, reinstalirao sam igru, instalirao je na sva 3 nacina, minimum, medium i large, i nista, kada mi testira komp pre ulaska sve pise da teba na high details da radi, a unutra ide na 10fps van kuce, tek u kuci se malo osvezi ali van ni da mrdne :S:

any help?
 
Nema tu sta, Undying tera matori Unreal 1 engine, koji je optimizovan za 3Dfx graficke kartice. Treba ti mnogo jaca masina da bi tero igru u D3D. Ja se secam da sam na P2 300MHz, 128 RAM i Voodoo2 12MB mogao vrlo ugodno da igram Undying, kasnije sam promenio Voodoo2 za GF2MX400 32MB igranje je bilo daleko od ugodnog - jednocifren frame rate.
 
fakani sit... 3dfx bla bla bla...
imam na drugom kompu uber voodoo2 na 12mb... ali to je teror igrati na tom kompu... jos malo pa ce napuniti deceniju zivota...
 
Ta masina je sasvim dovoljna za Undying cak i ako je kartica 64-bitna kao sto mi se cini. Promeni drajvere i uzivaj. Undying ima 3dfx glide mode i jeste na Unreal 1 engineu ali je d3d odlican a moze se igrati i u OpenGl-u.
 
Tu nesto ne valja: Ja sam Undying igrao na Duronu 700 Mhz, 128 MB rama i TNT2Pro sa 32 MB i nesto ostrijim podesavanjima od najslabijih nije bilo nikakvih problema da se igra.
 
Poslednja izmena:
promenio sam sve drajvere, sada koristim neke 71.** ne secam koji je broj, kao najbolji su za gf2, pre toga sam probao 3 novija drajvera i nista... kao sto rekoh, igra potpuno radi i u 640x480 na all low i na 1024x768 all max... znaci potpuno isto... nije mi jasno u cemu moze da bude problem. pokusao sam da restartujem komp da bi se ispraznila memorija i tada startovao i ponovo isto... a kada grmi na pocetku, pa komp se raspada... 2-3 fps bukvalno...
 
skini 3dfx glide wrapper, pa ce da radi sve u 16... Ja tako igram NFS 5!
 
@wahad:

mislim da ti treba jaca graficka. Secam se da sam tek sa geforce1 ddr i duronom 700 mogao da odigram igru u 800x600...Inace to sevanje na pocetku i pad fps-a - to je normalno, tj. lose je napravljeno, ne moze cpu da izgura posto renderuje mnogo senki...Nije undying uopste naivan sto se zahtevnosti tice...
 
ja sam ga igrao na innovision-ovoj tnt2 m64 32mb u 800x600 i nije bio nekih bitnijih opadanja framerate-a. proc je bio celeron 667
 
mislim da se ne secas dobro... undying je bio zahtevniji od UnrealTournament-a, a UT nije bas slavno radio na TNT2 dok se ne pogasi pola stvari
 
kada stavim opengl pise mi greska u loadovanju 3dfx fajla, par dll fajla, sto je normalno mislim jer nije kartica 3dfx... btw ortak je igrao skoro na intel 450mhz 128sdram i voodoo2 na 16mb i radilo mu bolje nego na ovom kompu :s
 
Igrao sam ja na Matrox g400 16Mb, 256 ram, Athlon XP 1700+ i radila je super. Mora da radi kod tebe pa da je ubiješ. 100% je do drajvera. Inače igra je fantastična, planiram i ja opet da je odigram;)
 
ma ja ne mogu uopste ovde da biram opengl rendering! ****m li ga sto, ne znam vise koje drajvere da koristim i sta da snimam :(((

pokusao sam rucno da promenim na opengl ali mi izbacuje gresku kao za 3dfx glide

zna li neko drajvere za gf2 ali da imaju u sebi opengl drajvere? cudna mi je pomisao da ova graficka ne podrzava opengl...
 
oh boze, sto me kaznjavas ovako... gde sam zgresio!!!!

uzeo sam gf4 mx440 128bit na 64mb "sve leti ®™"
ubacio jos 128 rama, sada imam 512 celih... i ponovo ****no koci!!! sada bukvalno jedan frejm u 3 sekunde! poludecu... ne znam vise sta da radim niti zbog cega se ovo desava


(btw namerno sam postovao ponovo da bi se provaljivao moj novi post)

edit:
i da, probao sam freelancer i sve leti u 1280x1024 sve na max... stvarno mi nije jasno sto ovo ****** ne radi bas sada kada mi se priigralo... devedesetosmicu cu da instaliram samo da bi se igrao.. :/ frik..
 
Poslednja izmena:
oh boze, sto me kaznjavas ovako... gde sam zgresio!!!!

uzeo sam gf4 mx440 128bit na 64mb "sve leti ®™"
ubacio jos 128 rama, sada imam 512 celih... i ponovo ****no koci!!! sada bukvalno jedan frejm u 3 sekunde! poludecu... ne znam vise sta da radim niti zbog cega se ovo desava


(btw namerno sam postovao ponovo da bi se provaljivao moj novi post)

edit:
i da, probao sam freelancer i sve leti u 1280x1024 sve na max... stvarno mi nije jasno sto ovo ****** ne radi bas sada kada mi se priigralo... devedesetosmicu cu da instaliram samo da bi se igrao.. :/ frik..

Stavi neke bas matore drajvere za grafiku (ono, bas bas matore :d ).
 
nasao sam 56.72 i radi isto, matorije od toga ne mogu da nadjem :)

a da, radi i Freedom Fighters bez problema
 
Nazad
Vrh Dno