Šta je novo?

Uncharted 3

A shta ce ti split screen, pa nije ovo 1995. godina :d
 
Ovo izgleda sjajno...mp beta za par meseca :banana:
 
Da, to je prava nedoumica.. :)
 
Propustis killzone 3 i onda kupis i Battlefield 3 i Uncharted 3.
 
Nisi mogao dati bolji odgovor :D
 
U koje pare da ce u novembru objaviti da je ipak Uncharted 3 definitivno GotY. :d
 
Kako dobar trailer.
 
Developer Naughty Dog has detailed exactly what you can expect from Uncharted 3's multiplayer beta, which kicks off on PlayStation 3 today.

First up, you'll need to either own a copy of inFamous 2 or be a PlayStation Plus member to gain access. If that doesn't include you, the doors will be opened to all-comers from 5th July until close on 14th July.
 
Igrao sam sinoc, utisak bi bio mnogo bolji da nema ekstremnih padova fps-a na airstrip mapi i da 5-6 puta posle partije nije zamrzavala konzolu. Tu su i raznorazni bagovi gde se zaglavis na nekim mestima na airstrip mapi. Jos je rano za neki utisak dok to ne srede ali mogu reci da je gunplay i osnovna mehanika malko drugacija od UC2 MP-a. Kao da je igra malo sporija i upravljanje teze.
 
Ja dva puta startujem betu i nakon sto potvrdim 1.01 Update ide poruka Please Wait nekoliko sekundi i konzola se automatski restartuje. Da li je neko imao takav slucaj?
 
Rekao je neko od ljudi iz ND da se obrise fajl u game data pa se onda skine patch. Ja sam tako uradio i nije bilo nikakvih restarta. Restart sad imam kad preko XMB izlazim iz igre. Cini mi se da je tako bilo onda i UC2 Beti. Bitno je da nema vise onih zamrzavanja konzole i da igra bolje radi.
 
Ma koliko promena na bolje uneli u ovaj multi a jesu jer svi ovi detalji kao medal kickbacks, boosters, powerplay, loadouts, customizacija cine MP dosta dubokim i zabavnim ostaje cinjenica da ja ovo necu igrati sve dok je ovo P2P multi. Eventualno cu mozda malo igrati co-op i to je to.
 
Nisam igrao ni keca ni dvojku, ali ovaj beta multiplejer mi je bas bas vrhunski. Danas sam ga igrao 3-4h i jedva sam prestao. Ono sto bih zamerio je lose odradjeno padanje protivnika.
 
Obavezno da igras Uncharted 1 i 2.
 
Imam problem kod hocu da izadjem iz ove multiplayer bete, restartuje mi se konzola. Jel zna neko resenje neko?
 
Imam problem kod hocu da izadjem iz ove multiplayer bete, restartuje mi se konzola. Jel zna neko resenje neko?

Pokusaj da se pre Quit Game vratis u pocetni meni, mislim samo predpostavka. Cuo sam da neki imaju taj problem, ja sam samo jednom probao betu i tako izasao bez problema.
 
Meni 10 minuta nadje igrace. Smorim se dok cekam, zar nije to predugo? Koliko vi cekate?

EDIT: 20 minuta :D
 
Poslednja izmena:
Mozda je do mog interneta ili zato sto je ovo beta, zanima me samo koliko vama trazi. Ako je mnogo manje nego meni sigurno je do mog neta. A brzina je 1.5 valjda sto mislim da je dovoljno. Ko ce ga znati.
 
Matchmaking je bio jako los i u beti dvojke a i u gotovoj igri posle. Kao da su samo prepisali kod za matchmaking jer je on i sad ocajan a i meni trazi dosta dugo mada ne bas i po 20 minuta. Pomislim nekad da su stavili onaj Uncharted TV da gledam dok cekam da nadje igrace :p
 
Jel uspeo iko danas da se konektuje na U3 betu? Posle sto sam instalirao onaj patch 1.02 ne mogu da odigram ni jednu partiju, a pustio sam da se vrti trazenje partije i po 15 minuta?
Juce mi je radilo sve relativno ok, tj obicno 2-3minuta. A navodno su ovim patchom smanjili vreme potrebno za trazenje mape :p
 
Nazad
Vrh Dno