Šta je novo?

Unable to perform Bluetooth operations!

Ivan176_83

Slavan
Učlanjen(a)
02.11.2005
Poruke
320
Poena
319
Imam Nokiu 3650 i kada hocu da ukljucim blutut pojavi mi se ona poruka,nekad i System error kada ponudi da prvo moram da ukljucim blutut pa onada da izaberem uredjaj? Da napomenem da innfrared radi super i sve drugo u telefonu, jer moguce da je crko blutut i kako on izgleda u telefonu,kao cip ili antena,moze li se promeniti?
 
Probaj da uradis hard reset telefona. Moguce je da je neka aplikacija pobrljavila i da smeta radu BT-a. Ako ni to ne pomogne, moguce je da je BT crkao. Sto se zamene tice, ta Nokia je toliko stara da se opravka ne isplati (vise ti se isplati da kupis drugu N3650 ili 3660).
 
Ako hard reset ne pomogne onda je riknuo BT,a njegova zamena se krece oko 15-20 eura,pa ti vidi kako ti se i da li ti se isplati za taj telefon,mada ja mislim da i nije mnogo s obzirom da jos mozes da ga uvaljas za 50-ak eura,dok pokvarenog mozes da ga das samo za ekran,i to sumnjam da ce ti neko dati vise od 10-ak eura!?
Pozdrav ,)
 
50 evra? To je nerealno. Pa ja sam 3660 pre 2 godine u savrsenom stanju sa nekom sumanutom karticom uvaljao za 70e (realno sam mogao da dobijem 85).
Taj telefon sa sve nakaradnom tastaturom vredi tepsiju ipo ribe :)
 
Poslednja izmena:
Uradio sam soft reset i promenilo je samo poruku,sada nema ni opcija za on off blutut vec odma izbaci poruku: blutut: system error! A nece da se resetuje hardverski? U cemu je fora?
 
Pa nece nikako hard format da radi,drzim slusalicu zelenu, zvezdu i 3 i kada upalim on nista ,normalno digne sistem? Ucemu je fora?? Pomoc
 
Moras drzati jace,i duze,sve vreme dok ga palis,a mislim da ti dobar pokazatelj moze biti ona poruka:"Formating..."o kojoj sam pisao,mislim da ima te poruke na svim OS7 i OS6 Nokiama kao sto je tvoja,ako je nema onda nisi drzao lepo,i naravno ako ti posle toga ne trazi da podesis grad i vremensku zonu isto nisi dobro drzao,jer mora sve da se vrati na fabricko stanje ako odradis kako treba,pokusavaj slobodno i desetak puta!!
Pozdrav ,)
 
Poslednja izmena:
Ma nema sanse, drzim i nista se ne desava ,jer mora da se drzi i dugme za paljenje telefona non stop ili samo ga upalim i pustim, zar moguce da nema te opcije?
 
MORAJU SVA CETIRI ISTOVREMENO,zasto ne citas sta ti pisemo!!Znaci ne da stisnes samo na milisekund nego da drzis kako sam napisao jedno desetak sekundi,zar to nije dosad bilo jasno!?
Pozdrav ,)
 
M nece i nece,kao da nepostoji ta opcija,drzim sva cetiri i 5 minuta i nista ,telefon se normalno upali ali nema poruke formating? Zar je moguce ovo? U cemu je kvar na tejefonu?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno