Šta je novo?

U Rimu je totalni rat!!! Invazija Varvara!

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
Invazija varvara! Spasavaj se ko moze!
Gde su sada strasne carske legije, gde je patriotski duh? Sve se raspada, varvari gaze, ne biraju ni mesto ni vreme, ima ih na milione, Huni, Goti, Vizigoti, Germani, Franci...
Opste rasulo, uzas i katastrofa!

Rome Total War - Barbarian Invasion :)

Danas se pojavio...na svim kioscima :d
 
Poslednja izmena:
:D

bas lose ove igra za PC u lepu materinu

:guitar:
 
Eheheh, kad nisam umro od smeha kad sam ugledao formaciju katolickih svestenika u rimskoj armiji, nikad necu :d
 
Ja sam samo malo probao sa Hunima... nego zasto mi bre nestane veci deo vojske posto osvojim grad?!
 
Zato sto se divljaci restrkaju da siluju, pljackaju, siluju, pale i siluju
 
au izgleda da kasnim za ostalim josh nisam uzo igru
 
Hm, evo upravo vodim Persijance. Jel'se to meni cini ili je igra prelaka? Na mediumu sam se jednostavno prosetao kroz kompletnu Vizantiju sve do Konstantinopolja, da ironija bude veca samo sa pocetnim trupama Sasanida? :trust: A slag na tortu - nakon pocetnih sukoba u kojima sam imao 0-20 poginulih na svojoj strani, i gotovo svu pobijenu vizntijsku vojsku na drugoj, pustio sam kompjutera da drugu polovinu bitaka sam odredjuje
Sve u svemu preporuka - povecajte tezinu
 
Hm, evo upravo vodim Persijance. Jel'se to meni cini ili je igra prelaka? Na mediumu sam se jednostavno prosetao kroz kompletnu Vizantiju sve do Konstantinopolja, da ironija bude veca samo sa pocetnim trupama Sasanida? A slag na tortu - nakon pocetnih sukoba u kojima sam imao 0-20 poginulih na svojoj strani, i gotovo svu pobijenu vizntijsku vojsku na drugoj, pustio sam kompjutera da drugu polovinu bitaka sam odredjuje
Sve u svemu preporuka - povecajte tezinu
Ma na medium setovanjima je Rome bio previse lak, dok je "pravi" izazov igrati na najvecoj tezini. Inace presao sam igru na sve nacine. :)
 
Poslednja izmena:
Definitivno nije u redu. Mislim, krenuo sam onako maltene bezveze sa Sasanidima i vec postojecu vojsku uputio maltene u svim pravcima, znaci bez koncentrisanog napada - rasparcana vojska na 2 glavna pravca, prema Konstantinopolju (1. victory condidion) i prema Egiptu (2. victory condition) - krenulo kao zezanje cisto radi isprobavanja, posle par sati - Princ Faruh mi se baskari u Aleksandriji a Kralj Kserks Sasanid zdere prase posred Aja Sofije.
Stvarno je prelako. Jedino nerviraju pri kraju one skriptovane pobune bez obzira kakav menadzment vrsio kad iako u gradu ima 1000 vojnika desi se revolt i pobunjena masa ima 1200 vojnika...

A najinteresantniji detalj - dovlacim ja trupe iz male Azije, opsedam Konstantinopolj, ali primecujem da detalj fali? Sta fali? Pa to sto prestonica Vizantijske imperije nije Konstantinopolj vec Rodos??? :zgran: Auh! Ne smem ni da probam zapadnu imperiju, osecam da je prestonica u Napulju ili Raveni...
 
Jedino nerviraju pri kraju one skriptovane pobune bez obzira kakav menadzment vrsio kad iako u gradu ima 1000 vojnika desi se revolt i pobunjena masa ima 1200 vojnika...
Jeste to mi se desavalo i u Rome-u, znaci uvek se desavalo bez obzira na broj vojske i broj gradjevina da se neko pobuni.
 
Cekaj bre zar to nije expansion za Rome Total War?
 
Poslednja izmena od urednika:
kisa je napisao(la):
Filipe, jer hardverska zahtevnost ista kao i u Rome-u?
Da, u principu nista nije menjano na tom polju sto bi udaralo na hardver
 
A jel se zna koji je sledeci naslov u Total War serijalu?
 
a ne,to je Spartan:Total Warrior,drugi fazon skroz.
 
filipenko je napisao(la):
Invazija varvara! Spasavaj se ko moze!
Gde su sada strasne carske legije, gde je patriotski duh? Sve se raspada, varvari gaze, ne biraju ni mesto ni vreme, ima ih na milione, Huni, Goti, Vizigoti, Germani, Franci...
Opste rasulo, uzas i katastrofa!

Rome Total War - Barbarian Invasion :)

Danas se pojavio...na svim kioscima :d
MEDIC!!!!!!
 
Neznam kako vama, ali meni je najbolji Medieval Total War, ono krenem sa malom drzavom pa osvajam dok me pokorim celu Evropu :)
Zanima me da li moze da se igra u multiplayer-u klasicno a ne samo bitka, znaci da svako ima svoju drzavu pa udri dok jaci ne pobedi :D
 
Poslednja izmena:
iz nekog meni nepozantog razloga, Barbarian invasion mi radi neuporedivo sporije nego RTW! Na mapi je sve nekoliko puta sporije i na granici je neigrivosti, dok su bitke svega nekoliko procenata sporije.

Zna li neko resenje?

btw, komp je dovoljno dobar i ubedjen sam da u njemu nije problem
 
Kisa je napisao(la):
Ma na medium setovanjima je Rome bio previse lak, dok je "pravi" izazov igrati na najvecoj tezini. Inace presao sam igru na sve nacine. :)

Pa za razliku od prijašnjih igara iz serijala Total War u kojima su frakcije uglavnom bile podjednakih snaga, u RTW-u se zna ko je gazda- Rimsko carstvo. To jeste logično, ali je nepotrebno.
S druge strane barbarski narodi (Gali, Germani ili Briti) nemaju ni desetinu resursa kakve ima Rim.
RTW mi je najlošiji nastavak. Valjda će novi Medieval biti bolji.
 
ja volim potezne strategije ali rome mi je jako spor i nepregledan, malo me smorio. verovatno cu probati ovo sto treba da izadje ali neocekujem puno.
skontao sam da mi u strategijama odgovaraju RPG elementi.
kao sto je disciples.
 
nesto me zajebava instalacija rome tw.prvi put kada sam igrao sve je bilo u redu,a onda kada sam hteo da odigram invaziju nikako nije mogao da instalira original.

inace,veliki sam ljubitelj TW.od shoguna preko medievala do romea.svaki nastavak mi je bio bolji od originala.jeste da je igranje sa bilo kojom rimskom porodicom dosta lakse nego drugim nacijama,ali ionako rimljani sluze samo za uvezbavanje dok prava igra pocinje sa nekim drugim (ja sam obozavao kartaginu).sa galima mi je bilo previse tesko da igram na hard,pa sam jednom odigrao onu kracu kampanju na normal,a i tada je bilo poprilicno zajebano.

sada mi je glupo da se smaram sa expanzijom kada medieval2 nije tako daleko.
 
Mene zanima da li ste svi imali problem koji sam ja imao. Naime, prešao sam igru sa svakom porodicom i posle nekog vremena, kada bih bio izuzetno jak, počinjale su da mi se dešavaju pobune naizgled bez ikakvog razloga, ili pak sa razlogom ali na čije smanjivanje ja nisam mogao da utičem iako sam činio sve što je moguće da suzbijem nezadovoljstvo (građenje odgovarajućih objekata, smanjivanje poreza itd.). Uglavnom mi se ovo dešavalo pred kraj kampanje. Krenu pobune svugde, bez pardona i upozorenja. Da li se to dešavalo i drugima?
 
Nazad
Vrh Dno