Šta je novo?

U Kojoj Rezoluciji Igrate?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@kisa

ti si genije majke mi :) stvarno, nisam se ovako smejao od zadnjeg videa Pabla Franciska :) Znaci okacio si SS u volcano nivou gde imas jedan od najboljih framerateova (nisi lud da okacis onaj gde fraps pokazuje ~3) i onda kazes da je prosek 30 :) A sto je najgore, da vidis kako taj deo izgleda na nekoj boljoj kartici,a i taj deo nije uopste jedan od zahtevnijih na vulkanu :)

ziveo :bottle:
 
Ako je ovo sto sam okacio volcano, minimum je bio oko 15. Stvarno, reci mi koji je najzahtevniji deo. Mogu da ti snimim film, ili da dodjes do mene, kako bi video taj "cuveni" framerate. :)

Jos jednom, znam kako izgleda na boljim karticama, ali o tome nisam govorio apsolutno nista. Druga je stvar, kada kazem, da izgleda potpuno isto kao na 6800GT-u. Da li me shvatas sta hocu da ti kazem? :)

Pozdrav! :)
 
Hoces da kazes da izgleda isto kao na 6800GT-u ?! :zgran: :d ROFL




(salim se, znam sta oces da kazes)
film mi ne treba, a najzehtivniji je pocetak tog nivoa gde ih imas mali mislion koji pucaju na tebe i gde ima (kod tebe verovatno nema) one izmaglice od dima i oni oblaci toplote itd.
 
Ima onih sto pucaju, ali ovog dalje navedenog nema. Cisto informativno, bas cu probati pocetak, cini mi se da je bilo malo prigusenja.
 
Poslednja izmena:
najzahtevniji je onaj deo kada se po lavi vozite u dzipu a 30-tak mutanata se napucava raketama :) Tu bogami pada na 20-30fps, kako kome i zavisno od podesavanja kvaliteta grafike. U principu i sa 7800GTX kome ce ponosni vlasnici staviti nesto tipa 1600x1200 4xAF i 4xAA ce lepo raditi u celoj igri, ali kada dodju tu ima da bude oko 30fps ;) Naravno da ce u 1280x1024 to doci na bolje (40 fps), ali je taj deo bar 2x zahtevniji od ostalih "nezgodnih" delova u igri. U svakom slucaju efekat "hladnog tusa".
 
Poslednja izmena:
O boze, ovo je vise nego smesno. Ovo me podseti na ortaka kod koga sam dosao dok je igrao neki Rainbow ne znam koji deo, na nekoj krs grafici, neki pre istorijski Ati. U svakom slucaju, vidim ono se vuce u nekih 15 fps odokativno, grafika kao prvi Delta Force, ja mu kazem sto igras bre vidis da ne lici ninasta i secka bruka, a on ladno meni sta lupas gluposti vidis da leti. Standardi sta ces.
 
Sve na 1024x768...
High...
3.2Cel
9600Xt
1Gb DDR
 
face je napisao(la):
O boze, ovo je vise nego smesno. Ovo me podseti na ortaka kod koga sam dosao dok je igrao neki Rainbow ne znam koji deo, na nekoj krs grafici, neki pre istorijski Ati. U svakom slucaju, vidim ono se vuce u nekih 15 fps odokativno, grafika kao prvi Delta Force, ja mu kazem sto igras bre vidis da ne lici ninasta i secka bruka, a on ladno meni sta lupas gluposti vidis da leti. Standardi sta ces.
Stani, sto se pravis glup. :) Pa, covece, svako ima svoj neki standard, koji predstavlja za njega minimum ili seckanje, ili obrnuto. Evo, primer. Tebi je moje igranje debelo seckanje, a meni je, donekle, tecno i veoma igrivo. I recite mi svi da li ima tu nesto cudno?. :)

Zasto ne zelis da razmisljas svojom glavom? Samo mi odgovori na pitanje, ne treba mi nista vise! :)
 
Evo i ribica, pa parite oci :D
BTW, u plicaku gde sam "slikao" stvarno ih nije bilo.

Kako se zove onaj nivo oko vulkana (ne sam kraj) kad ima izmaglice toliko da se jedva vidi nesto u daljini?
 

Prilozi

  • ribice.jpg
    ribice.jpg
    179 KB · Pregleda: 69
Uglavnom 1280x 1024, ali ne bas sve igre neke igram i na 1024x 768
ove novije zahtevnije ali recimo q4 leti na 1280
dok da bi cod2 radio bas glatko mora 1024 na max
x800pro
3.0 1mb
2x512 dc
 
Te ribice, jel su to neka vrsta diskusa? :)

Evo, okacio sam sliku koja "ublazava" utisak "betona". Sada kada je, donekle providna, mogu da 'vatam ribice. :D

Pozdrav!
 

Prilozi

  • FarCry 2005-11-28 00-16-58-43.jpg
    FarCry 2005-11-28 00-16-58-43.jpg
    214.7 KB · Pregleda: 62
Pa da jer standard nije razlika dal ti crno vidis belo vec kakvu nijansu crne ti vidis. Ti ovde lupas gluposti, tvrdis svima da to crno je ustvari belo, da su svi *****i, nastranu to sto vredjas manje vise svakog.
Drugo ne razumem sto se nerviras, ovde svi mislie nisi upravu, a nikog neces ubediti da ti lepo igras FC na konfiguraciji koju si naveo.
Trece kolko godina imas? 12,13?
Cetvrto....Gde je bre Marti? Kad je offtopic odma se pojavi, a ovaj sto maltene vredja svakog ko mu kaze da lupa gluposti (i to mu ljudi ne kazu tako vec uvijeno) nigde nijednog moda.
 
Poslednja izmena:
A sad je najvece pitanje koja li je ovo vrsta ribica??? :D :d
 

Prilozi

  • 2.jpg
    2.jpg
    438.6 KB · Pregleda: 60
Kisa je napisao(la):
Te ribice, jel su to neka vrsta diskusa? :)

Evo, okacio sam sliku koja "ublazava" utisak "betona". Sada kada je, donekle providna, mogu da 'vatam ribice. :D

Pozdrav!


E sad si me ubedio. Sad ti verujem u sve sto kazes :d LOL

Ako ti tvrdis da je tebi "ova" voda (koja BTW izgleda kao neki prozor iz HL1) ista kao ona gore i da ti pritom sve leti na bilo kojim setovanjima (jer vidim da menjas sva moguca setovanja i hvalis se kako radi kako god da okrenes) onda stvarno...

MARTIIII, vadi gumicu i ban stick :eyebrows:
 
O boze sad pogledah malo vise slika. Pa covece idi kod nekog ko ima bolju kartu da vidis kako to treba da izgleda.
 
Falcon je napisao(la):
E sad si me ubedio. Sad ti verujem u sve sto kazes :d LOL

Ako ti tvrdis da je tebi "ova" voda (koja BTW izgleda kao neki prozor iz HL1) ista kao ona gore i da ti pritom sve leti na bilo kojim setovanjima (jer vidim da menjas sva moguca setovanja i hvalis se kako radi kako god da okrenes) onda stvarno...

MARTIIII, vadi gumicu i ban stick :eyebrows:
Reci mi kada sam ja to tvrdio da je voda providna, i da igra leti na bilo kojim setovanjima? Rekao sam da je donekle providna, sto i jeste, i da se moze i vise nego pristojno igrati. To sto ti zakljucujes je totalno pogresno, i na kraju krajeva, ne znam ko prica svasta.

Poenta price je bila, da ja mogu igrati far cry bez problema! Kako on izgleda je totalno druga prica.

Izgleda da je shvatio kompletnu pricu samo gx-x, i jos nekolicina ljudi koji su ranije postovali.
 
Poslednja izmena:
a nije to brate, vec si u pocetku rekao da ti igra "klizi" znaci bukvalno, to je bio problem iz pocetka. Igra klizi kad min fps nije nikada ispod 30fps...
 
Za FarCry i nv2x kartice stari dobri trik je editovati konfih da igra koristi OGL, ja sam na GF3 bez problema imao medium/high kombinaciju sa oko 25 fps prosek dok je u D3D igra neigriva na istim setovanjima, jedino sto prikaz nije bas identican, ali ako se igra na medium a u D3D mora na low onda i te kako vredi... realno tek na 4ti ili jacim kartama ova igra moze koliko toliko pristojno da se igra (sasvim korektno zapravo)...
 
1024 uvek, sve na high. Kada se uključi AA, nema potrebe za većom rezolucijom.
 
U onoj, byMaxovoj, bese 1280x960. Mislim sad cepam C.O.D.2, za druge igre ce gu mozda smanjimo. ,)
 
1280, uvek bez AA, AF do maximuma:)
 
A bre?!?!?! :zgran:

Pa sta radite sa iskrzanim ivicama... ignorisete ih?!! :zgran:
Kod mene su i jedno i drugo na maximumu, ali kad bi moralo da se bira (kao recimo u F.E.A.R.-u), AA ostaje na max, dok AF ide dole.
 
Onda ja imam neki pogresan TFT! :d
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno