Šta je novo?

Tyranny (2016)

ABET

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
26.03.2007
Poruke
14,009
Poena
720


Novi RPG od Obsidiana, izgleda kao nastavak Pillars of Eternity smesten u nesto drugacije okruzenje (lici na stari Rim, eve je mapa). Slike iz igre se nalaze ispod:

ver-ss-001.png


ver-ss-007.png


ver-ss-005-edit.png


ver-ss-008.png


ver-ss-006-edit.png


ver-ss-003.png


ver-ss-004.png
 
Poslednja izmena:
Meni su ovi ljubičasti kristali skroz biradoznali™.


Inače, ne rekoste glavnu stvar - u ovoj igri je zlo pobedilo u svetu i nisi u obavezi da deliš pravdu, već da množiš nepravdu.
 
eta je 2016 za sada

meni deluje dobro, i nadam se dobrom :D
 
Ne izgleda lose, samo da ne bude supporter npc-ova :S:
 
Ovo izlazi za dve nedelje, nisam očekivao tako rano..
 
Jel igra neko ovo? Meni se baš mnogo sviđa. Na prvi pogled mi je delovalo kao klon Pillarsa, ali mi je mnogo bolje.
 
Ja ću ipak sačekati da ispačuju, pa tek onda. Ovakvi naslovi neće nigde pobeći.
 
Ja sam obrnuo jedan krug i moram da priznam da mi je ovo Obsidijanova igra koja je ostavila najlošiji utisak na mene još od Alpha Protocola.
Počinje dobro, setting je vrlo interesantan, ali posle 1 čina stvari se pogoršavaju dosta. Tu već počinje da preovladava borba koja nije preterano izazovna, a ima je mnooogo.
Na rpg polju sve je uprošćeno u odnosu na Pillars, sada postoje samo 3 skill checka, a ništa vezano za atribute. Mada me to i ne čudi mnogo, za pravljenje kompleksne igre treba vremena, a Tiranija je izašla vrlo brzo posle Pillars-a.
Videćemo šta će da bude od nastavka, ima potencijala. :)
 
ja samo poceo i fino ide, nemam mnogo vremena pa nisam jos zavrsio ni act 1, dobar mi je setting, dobar je zaplet, fino ide - igra ima lajt gameplay od 20 h sto dovoljno pokazuje da se ne treba meriti sa POE npr
alpha protocol mi je bio odlican, i ovo mi deluje odlicno
POE me je smorio poprilicno igrajuci ga onako bez silnih apdejta i ovih ekspanzija, i nisam stigao da ga zavrsim, pa cu mozda ovih dana/meseci to uraditi zajedno sa ekpsanzijama
 
Obozavam igre od Obsidiana, imaju po meni jedan od najkvalitetnijih dizajna.

Tyranny pravi toliko odlicnu liniju izmedju lose, vrlo loseg, i ekstremno loseg. :)

Ako ste uzivali u njihovim igrama, ovo je must play!
 
Samo kada bi se igra ucitavala malo brze sve bi bilo u redu, ovako po minut i vise blejim u monitor zivce izgubim...
 
Samo kada bi se igra ucitavala malo brze sve bi bilo u redu, ovako po minut i vise blejim u monitor zivce izgubim...

Heh, steta. Mozda ce ovaj problem razresiti u nekim novijim patchevima. :)
Ja od kada sam upgrade-ovao komp na SSD, retko imam problema sa ucitavanjem u igrama.
 
ono stvarno na ssd-u se ne primecuje nista, cisto da javim
 
Samo kada bi se igra ucitavala malo brze sve bi bilo u redu, ovako po minut i vise blejim u monitor zivce izgubim...

Isti problem je i sa Pillars, kontam da koriste istu ili sličnu verziju Unity engine, koji očigledno voli dugo da učitava ;).
 
Mozda bi ssd rijesio problem, ali ljudi, pa Wasteland 2 koristi Unity, Shadowrun takodje, pa se ucitavajaju deset puta brze. Ovo cudo se ucitava duze nego i Pilari u vanila varijanti (update je sasvim malo poboljsao stvar). U svakom slucaju to je po meni tezak fejl, sta tek da kazem za frejm rejt, igra na 970gtx kada je 10 npc-a na sceni ne moze preko 45fps da izvuce. Jeste da je fps u ovakvim igrama nebitan, ali brate...

Nista, ovo stoji na hold, tu su Shadowrun Dragonfall i ponovo Torment da se obrne. :D
 
Inace, malo sam zaglavio. Ne znam da li je bag ili sam nesto prevideo, a ne mogu da nadjem na netu nista vezano za ovo

Odabrao sam Disfavored, i u pitanju je quest kada treba ocistiti oblast koju drzi Scarlet Chorus i Beastmeni. Uglavnom, kad se ocisti ta zona, treba da se vrati kod Disfavored oficira, medjutim, nemam nikakvu opciju u dijalogu vezanu za ovo. Probao sam i kod Graven Ashe-a da se vratim, ali i tamo mrka kapa. Probacu jos malo da igram dalje, da zauzmem sledeci Spire, pa se nadam da ce se ovo u medjuvremenu odblokirati.
Jel imao neko slicnu situaciju?
 
Nazad
Vrh Dno