Šta je novo?

TWS slušalice

Koja tuga.. pisao sam skoro da su mi ukrali kutijicu punjac za Samsung Buds2 Pro slusalice. Zvao Begram, kazu nemaju ali moze da se poruci i da ce mozda da se ceka malo duze.. ja reko ok, sacekacu. Proslo vise od mesec dana, zovem ih danas, kazu ne mogu da poruce.. a pritom se niko od njih nije udostojio da me obavesti, nego cekam ko ******.
Cimao sam i Samsung Srbiju ali odbijaju da pomognu.. Stvarno nemam reci, bas sam razocaran u Samsung. Ode 20k ko nista :(
 
Питај у ПроМобију, можда могу да нађу.
 
Videcu sutra da ih zovnem, bas sam se ubedacio..
 
Ima na eBay ali to se nakupi troškova. Ove zamjenske sve imaju užasne recenzije.
 
Ne vidim zasto ne bi, u pitanju su 2 pina samo da daju struju. Mozda nece ocitavati bateriju u appu i tako to, ali da puni, trebalo bi bez problema, nije nuklearna fizika u pitanju nego obican prenos struje.
 
Meni su 4NC ispadale, vratih se na Buds Pro za teretanu. Što se poziva tiče u kućnim uslovima su bolje 4NC, napolju su podjednako loše posebno kada si u gužvi ili je vetar. Po meni zvuk i dalje na strani Buds Pro, možda navika ne znam... ali ne opravdava razliku u ceni svakako. A40 mi je sledeći pik, zbog oblika, za smešne pare.
 
A40 su odlicne za taj novac, ali za pozive mikrofon daleko gori od 4NC, o Sony i da ne pricam, pa sam ih prosledio dalje.
 
Onda ništa ne fali ni Buds-u, da ne bacam pare, hvala. 🙂
 
Pozdrav.

Da li se tripujem ili se bolja jačina i kvalitet zvuka postiže sa Samsung vakum slušalicama koje nisu bežične u odnosu na ove bluetooth?

Koristim slušalice prilikom trčanja svaki dan, ali sa Bluetooth slušalicama do sad nisam bila zadovoljna.
 
Pozdrav🙂

Imam Xiaomi Active forbuds slušalice. Kvalitet zvuka je hajde da kažem Ok ako slušam nešto na radiu i to samo neke stanice. Ako slušam muziku direktno sa neta, jačina zvuka bude dosta slabija.

Da li je moguće nešto podesiti tako da jačina zvuka bude bolja?

Sve mi se čini da sam bolji kvalitet zvuka postizala sa Samsung vakum slušalicama koje nisu bile bežične.

Ni na prethodnom postu u drugoj temi nisi dala odgovor na pitanje koje su to "Samsung vakum" slušalice kao ni "Xiaomi forbuds" slušalice?

Naravno da postoje bluetooth slušalice koje su bolje od Samsung žičnih slušalica. Mnogo njih.
 
Predlog za neke jeftinije sa solidnim mikrofonom, koji bi bio korektan za Teams?
 
Definiši jeftinije, nekome je to 10€ nekome 100€. Jabra je najsigurnija za te stvari, ako ti se to uklapa u "jeftinije".
 
Hm, ipak jeftinije od Jabre....:D
Jeftiniji model jabre ;) realno ni jedne jeftinije tws ne rade posao kako treba, ni blizu po meni. Pogledaš reviews i videces da je tako pogotovo u bucnom okruzenju.
Bolje zicne, pa mikrofon blizu usta, ako je bas to cilj...
 
Ni na prethodnom postu u drugoj temi nisi dala odgovor na pitanje koje su to "Samsung vakum" slušalice kao ni "Xiaomi forbuds" slušalice?

Naravno da postoje bluetooth slušalice koje su bolje od Samsung žičnih slušalica. Mnogo njih.
Sorry, nisam videla post.
Ovakve slične sam imala više puta i bile su skroz OK, mada teško da mogu da sastave duže od godinu dana:

Kad ih ubaciš u uši, naprave vakum. Intenzitet i kvalitet zvuka je OK.


Pogrešno sam otkucala naziv drugih slušalica, zapravo ne ja nego Google Voice.


Ove po mom mišljenju nemaju dovoljnu jačinu zvuka. Mada, pogodne su kad nešto radiš po kući jer su bežične.

Vezano za kvalitet zvuka, ljudi su dosta hvalili neke slušalice koje koštaju recimo oko 300 EUR. Iako sam veliki fan rekreacije i slušanja muzike uz to, ne bih davala neke ozbiljne pare za slušalice jer se veoma lako gube. Ove crne bežične kada padnu negde u travu, Sveti Bog Otac ne može da ih nađe. Igrom slučaja mi je našao neki lik i ostavio mi na klupici.
Što se tiče ovih tws slušalica, nek ih hvale, neki kažu da nisu ni za šta, mišljenje su podeljena. Uglavnom kažu da su solidne za posao ili obične razgovore, za muziku ne baš. Nisam ih kupovala, tako da ne znam iz ličnog iskustva.
 
Predlog za neke jeftinije sa solidnim mikrofonom, koji bi bio korektan za Teams?
Trenutno za teams i webinare koristim Ugreen T1. Dosta lagane i baterija dobro drži. Pre toga sam koristio redmi buds 3, ali su crkle posle godinu i po. Za sastanke koristim jeftinije, jer sam do sada nekoliko slusalica gubio. Zaboravim ih na nekom sastanku, u avionu, zaturi se kuciste. 40-50e i nije neka steta.
 
Opet sam se prepustio hajpu kao debil i proplivao sam. Imao neke Kung fu slušalice koje sam platio samo 2.000 dindži i odlično su radile. Imale super bass,dobro su stajale,nisu ispadale,...i ja onda rešio kao da unapredim zvuk i kupim JBL za 10.000 din,kad ono ćorak. Tihe su,nemaju bass,ispadaju,klize,...sve u svemu bačen novac. Baš čudno za takvu firmu da je sebi dozvolila da naprave takvo njesra od slušalica.
 
JBL je iz nekog čudnog razloga ekstremno popularan audio brend međ' Srbima. A zapravo se radi o jedva prosečnom kvalitetu u odnosu na cenu, neretko i totalno fail-uju.
Kada su slušalice u pitanju, baš retko naprave stvarno dobre/isplative.
 
Pozdrav.

Da li se tripujem ili se bolja jačina i kvalitet zvuka postiže sa Samsung vakum slušalicama koje nisu bežične u odnosu na ove bluetooth?

Koristim slušalice prilikom trčanja svaki dan, ali sa Bluetooth slušalicama do sad nisam bila zadovoljna.
Uzmeš bilo koje malo kvalitetnije bežične slušalice za rekreaciju i biće bolje od tih samsung to je 100%. Ako se plašiš ispadanja onda uzmi one koje imaju ona krilca(ear wing).
 
Uzmeš bilo koje malo kvalitetnije bežične slušalice za rekreaciju i biće bolje od tih samsung to je 100%. Ako se plašiš ispadanja onda uzmi one koje imaju ona krilca(ear wing).
Pa i nije baš. Bolji intenzitet zvuka sam postizala sa Samsung slušalicama, a kupovala sam iste četiri ili pet puta najmanje. Rekoh već da ove bežične Xiaomi nisu impresivne uopšte, bar ne za trening.
Opet sam se prepustio hajpu kao debil i proplivao sam. Imao neke Kung fu slušalice koje sam platio samo 2.000 dindži i odlično su radile. Imale super bass,dobro su stajale,nisu ispadale,...i ja onda rešio kao da unapredim zvuk i kupim JBL za 10.000 din,kad ono ćorak. Tihe su,nemaju bass,ispadaju,klize,...sve u svemu bačen novac. Baš čudno za takvu firmu da je sebi dozvolila da naprave takvo njesra od slušalica.
Možeš li se setiti kako se zovu te kun fu No Name slušalice i gde si ih kupio?
 
Poslednja izmena:
Pa i nije baš. Bolji intenzitet zvuka sam postizala sa Samsung slušalicama. Rekoh već da ove bežične Xiaomi nisu impresivne uopšte.
Možeš li se setiti
Šta si postizala sa običnim krš samsung slušalicama? Ne znam koje si probala ali ono što sam ja probao je za klasu bolje od tih "vakum" samsung đubreta.
Anker Soundcore Life A1
Soundpeats wings 2
Sennheiser Sport
Probaj pa javi 😁
 
+1 za Anker Soundcore Life A1
 
U odnosu na te "vakum" Samsung slušalice i najjeftiniji Anker tipa p20i ili a20i su spejs šatl. Kakve li su te Žaomi onda tek...
Ako ti se ne čeka Aliexpres, ove navedene imaš i na Kupujem Prodajem za 2-3 hiljade.
 
Pa i nije baš. Bolji intenzitet zvuka sam postizala sa Samsung slušalicama, a kupovala sam iste četiri ili pet puta najmanje. Rekoh već da ove bežične Xiaomi nisu impresivne uopšte, bar ne za trening.

Možeš li se setiti kako se zovu te kun fu No Name slušalice i gde si ih kupio?
Mislim da su "Defunck Basic " .
Ček da probam sliku da nađem.
Evo ih.

 
U odnosu na te "vakum" Samsung slušalice i najjeftiniji Anker tipa p20i ili a20i su spejs šatl. Kakve li su te Žaomi onda tek...
Ako ti se ne čeka Aliexpres, ove navedene imaš i na Kupujem Prodajem za 2-3 hiljade.
Ove Samsung vakum su bile dobre i još pre 15 godina kad sam ih prvi put dobila uz neki Sony telefon koji je u to vreme bio među skupljim telefonima. Skroz se isključiš iz okolne buke i bukvalno čuješ samo muziku. Verujem da postoje i bolje, posebno ove koje koštaju preko 300 EUR, ali mogu reći da si sasvim Ok. Videćemo sutra kad stignu da li ih i dalje rade dobro. Kažem kupovala sam ih do sad najmanje četiri pet puta, ne bez razloga.

Što se tiče ovih Xiaomi, solidne su kad vežbam u kući, kuvam, pospremam kuću i slično.
 
Našao sam ih na kp,ima ih . Ima i drugih modela,ali za ove tačno znam kakve su. Ponovo ću uzeti još jedan par,a ove JBL ću ostaviti u rezervu.
 
Evo,razmislio sam i pošto sam se razočarao u ove JBL odmah sam ih prodao i sad ću lepo kupiti 3 para ovih defunc za iste pare,koliko su me izašle jedne JBL i da me Bog vidi. Više ne experimentišem sa slušalicama.
 
Ove Samsung vakum su bile dobre i još pre 15 godina kad sam ih prvi put dobila uz neki Sony telefon koji je u to vreme bio među skupljim telefonima. Skroz se isključiš iz okolne buke i bukvalno čuješ samo muziku. Verujem da postoje i bolje, posebno ove koje koštaju preko 300 EUR, ali mogu reći da si sasvim Ok. Videćemo sutra kad stignu da li ih i dalje rade dobro. Kažem kupovala sam ih do sad najmanje četiri pet puta, ne bez razloga.

Što se tiče ovih Xiaomi, solidne su kad vežbam u kući, kuvam, pospremam kuću i slično.
O tome kako ko ocenjuje i procenjuje kvalitet zvuka i sam doživljaj istog na određenom uređaju ne vredi raspravljati. Samsung žične bubice su uvek bile i biće ispodprosečne za bilo koga ko je isprobao makar jednom i makar jedne slušalice nekog brenda koji se ozbiljnije bavi zvukom. Eto makar i Sony, imali su odlične bubice koje su dolazile uz neke ranije telefone ne mogu se setiti oznake, u odnosu na bilo koje žične Samsung (čak i ove poslednje šatro Tuned by AKG) one su bile muzički studio.

Po svemu što si napisala, Anker 20i će ti biti i više nego odlične. 20$ na AliExpress ili 2999rsd na Kupujem Prodajem, bićeš prezadovoljna.
 
Vrh Dno