Šta je novo?

TWS slušalice

Nema na čemu. Javi utiske.
 
Ovo su mi prve TWS slušalice tako da su mi očekivanja bila možda previsoka... ali sam očekivao malo bolji zvuk. Pogotovo s obzirom da su ih upravo po tome nahvalili u par recenzija.
Ali mi je jasno da ipak nema mesta da se u tako malom pakovanju stave i dobri zvučnici, više mikrofona baterija, risiver itd i da to sve ne košta ko 3 đavola.

Pre njih sam koristio bežične slušalice koje su imale bateriju, risiver i potenciometar kao 2 ciglice na kablu između slušalica. U poređenju sa njima nove slušalice imaju lošiji zvuk ali su u svemu ostalom bolje. Mnogo su lakše i praktičnije, i za promenu nema tog kabla koji landara tokom trčanja i pod težinom te 2 ciglice cima slušalice koje zbog krilca stoje sigurno u ušima ali je sam osećaj prilično iritantan. Pritom opcija redukcije okolne buke, za koju sam mislio da je više marketinški mamac, zapravo prilično lepo radi kad se slušalice lepo postave u ušima a i opcija dopunjavanja slušalica preko futrole takođe dosta znači.

Tako da sam definitivno zadovoljan kupovinom.
 
Nisu ti očekivanja previsoka, ima džaba slušalica sa fenomenalnim zvukom. Razni modeli su ove pobrojani na poslednjih par strana teme.
 
Verovatno se nisam baš najbolje izrazio. Zvuk na slušalicama nije neslušljivo đubre, naprotiv sasvim je pristojan, samo sam ja podstaknut nekim recenzijama očekivao više.

Pročitao sam sve postove iz zadnjih godinu dana i većina slušalica koje su spomenute a odgovaraju mojim potrebama su ili precenjene na našim oglasima i iskaču iz budžeta ili ih nema uopšte, a kao što sam već rekao aliexpress nažalost nije opcija jer mi paketi ne stižu...mada jesam ozbiljno padao u iskušenje da rizikujem i poručim neke od Fiil slušalica. One važe kao najbolje što se tiče zvuka u ovoj budžetnoj kategoriji.
 
Razocaraces se i mnogo skupljim jer je previse hype-a u ovim audio vodama. Pri tom nesto subjektivno kao zvuk tesko da se može steći pravi utisk čitanjem/gledanjem recenzija. Nisam imao mnogo tws uglavnom wf1000xm3 i wf1000xm4 i odmah da ti kazem vise me odusevio anc nego zvuk. Bukvalno wired iems od 100€ izjuju iz cipela te tws od 250€. Ocigledno tu vise placas sto su tws i elektroniku a ne zvuk. Jedino sam sad zadovoljan sa b&w pi7. Znacajan step up u odnosu i na wf i wh od sonija, cak mi se vise svidja zvuk i balans u odnosu na px7. Jedino nikako da prezalim b&o h9i, za mene idealan zvuk a over ear/bt/build kao tenk...
Inace su ove pi7 dual driver pa možda da juris jeftinije varijante sa tim setup-om posto je bas drugaciji zvuk u odnosu na sony i moze da se kolje ili cak i bolje pd ovih mojih 100ish$ chifi žičnih.
A mozda bi mogao da uzmes Moondrop chu2 i dokupis bt modul, isto mi je to sasvim ok opcija. Meni bi trebale da stignu chu2 za 10ak dana iako mi ne trebaju ni za k. Pa sko budu dobre uzimam bt modul
 
Nijedne, bacaš pare
QCY T13

Ako baš inistiraš na ponuđenim, onda Redmi Buds 4 Pro
 
Što Redmi Buds 4 Pro kad može na Ananasu Mi Buds 3 za 6.000din?

Te QCY imaju ogromnu kutiju, ja sam zato odustao od njih. 😅
 
Pozdrav kolege,
Koristi neko samsung galaxy buds 2? Vidim dobijaju se uz sat, pa me zanima kakve su i da li su okej za trcanje i teretanu ili su za izbegavanje?
 
Drugari,kupio sam pre 5 dana Samaung buds 2 pro sluške,po specifikacijama bi trebao da traju oko 5-7 sati sa jednim punjenjem.Zavisno da li je ukljucen ANC ili nije..Meni nije ukljucen ANC I baterija mi izgura 3 sata aktivnog slušanja muzike...Ne znam da li treba da se napune više puta pa da se formira baterija ili je baterija loša na ovim slušalicama?Kakva su vam iskustva sa ovim slušalicama,koliko vam baterija traje?Ne znam da li da ih nosim na reklamaciju?Imam Huawei free buds 4i i bukvalno izguraju ceo dan...Stare 2god....Dajte neki savet,iskustva?
 
Samsung-One-UI-6.0-LC3-Opus-Bluetooth-Audio-Codecs.jpg


One UI 6.0 supports LC3 and Opus audio codecs for Bluetooth wireless earphones.

However, Samsung still doesn't support aptX Lossless, LHDC, and LLAC audio codecs.

 
 
Šta bolje uzeti redmi buds 4 pro ili xiaomi buds 3t pro? Slična im je cena sada, kvalitet zvuka mi nije poznat.
 
Drugari,kupio sam pre 5 dana Samaung buds 2 pro sluške,po specifikacijama bi trebao da traju oko 5-7 sati sa jednim punjenjem.Zavisno da li je ukljucen ANC ili nije..Meni nije ukljucen ANC I baterija mi izgura 3 sata aktivnog slušanja muzike...Ne znam da li treba da se napune više puta pa da se formira baterija ili je baterija loša na ovim slušalicama?Kakva su vam iskustva sa ovim slušalicama,koliko vam baterija traje?Ne znam da li da ih nosim na reklamaciju?Imam Huawei free buds 4i i bukvalno izguraju ceo dan...Stare 2god....Dajte neki savet,iskustva?
Ne znam za taj model tacno, ali za starije Buds Pro mi par kolega kaze da im izguraju po 5 sati a i vise..

Jel si kupio u zvanicnoj prodaji ili sa oglasa? Ako je sa oglasa, proveri da ti nisu uvalili kopiju posto ih ima mnogo na oglasima.
 
Ne znam za taj model tacno, ali za starije Buds Pro mi par kolega kaze da im izguraju po 5 sati a i vise..

Jel si kupio u zvanicnoj prodaji ili sa oglasa? Ako je sa oglasa, proveri da ti nisu uvalili kopiju posto ih ima mnogo na oglasima.
Nisam preko oglasa,nego preko Yettela,zvanicno,vakum pakovanje sa garancijom...Ja popizdeo....Odneo sam ih na reklamaciju ...
 
Baš me zanima ishod...jel moguće da je baterija oronula samo od stajanja ili je baš neka defektna bila. Piši update kad ih bude. Ja razmišljam da menjam sennheiser tw 3 za iste mada ako je baterija toliko loša nema šanse
 
Baš me zanima ishod...jel moguće da je baterija oronula samo od stajanja ili je baš neka defektna bila. Piši update kad ih bude. Ja razmišljam da menjam sennheiser tw 3 za iste mada ako je baterija toliko loša nema šanse
Ne znam,nisam pametan ...Ko zna koliko je stajala,a i moguce da je neka defektna.Bukvalno sam je cetiri puta koristio i sva 4 su trajale 3 sata,s tim da mi se leva praznila ranije.Kad sam ih otvorio prvi put baterija je bila na 2% a sluške na 10%.Bukvalno vakum pakovanje.Nisam pametan,ali nisam ni lud da placam neki škart bukvalno kupljene prošlog petka,aktivirane u subotu ...Ma uzas.Imam Huawei free buds 4i stare dve god,kidaju kako se cuju a traju bukvalno skoro pa ceo dan....
 
Naravno, i treba da reklamiraš kad je takva situacija. Greota samo što sve više škarta ima u zadnje vreme ko kanda
 
Naravno, i treba da reklamiraš kad je takva situacija. Greota samo što sve više škarta ima u zadnje vreme ko kanda
Ma strašno je šta se sve uvaljuje...Mislim ovo je nedopustivo trajanje slušalica obzirom na specifikacije.Nema šanse da ih prihvatim nazad šta god servis rekao...A necu ni da im placam ako budu bezobrazni....Al baš...
 
Tuga, ja bas sutra planiram da kupim te sluske, nadam se da baterija nije tako kriminalna 😅
 
 
Pozdrav,
Treba mi preporuka za bezične sluške za mobilni sa cenom do 10.000 dinara. Da je zvuk dovoljno dobar i jak da može da posluži i za vožnju prevozom kao i za outdoor aktivnosti i trčanje. Normalno baterija i te stvari ne bi trebale da budu problem u tom cenovnom rangu.

Razmišljao sam o Redmi Buds 4 pro, ne znam ima li boljih predloga i kupovina od njih?


https://forum.benchmark.rs/login/
 
Pozdrav,
Treba mi preporuka za bezične sluške za mobilni sa cenom do 10.000 dinara. Da je zvuk dovoljno dobar i jak da može da posluži i za vožnju prevozom kao i za outdoor aktivnosti i trčanje. Normalno baterija i te stvari ne bi trebale da budu problem u tom cenovnom rangu.

Razmišljao sam o Redmi Buds 4 pro, ne znam ima li boljih predloga i kupovina od njih?


https://forum.benchmark.rs/login/
Huawei free buds 4i,nema greske....FENOMENALNE SU...👌👍
 
Imao možda neko kvarove sa Soundpeats sluškama? Moje su otišle za večna lovišta nakon tri nedelje otprilike, leva slušalica više ne reprodukuje zvuk a sve ostalo funkcioniše na njoj (touch kontrole itd). Capsule 3 Pro u pitanju, odradio sam za svaki slučaj i hard reset ali ništa, hardverski je kvar.
 
Redmi Buds 4 pro? Ima ih za 8.000. Vredi li?

Imao sam prilike da koristim jedno vreme Buds 3 pro i generalno sam bio svime zadovoljan sem jačinom zvuka koji je ok za kućne uslove ali već za napolje je tu i tamo. Jel bolja situacija sa Buds 4 pro ako je neko isprobavao?
 
Baš me zanima ishod...jel moguće da je baterija oronula samo od stajanja ili je baš neka defektna bila. Piši update kad ih bude. Ja razmišljam da menjam sennheiser tw 3 za iste mada ako je baterija toliko loša nema šanse
Stigle mi sa reklamacije danas,ja trazio da mi daju vakum neotvorene kad ono..
Stigle mi sa reklamacije danas,ja trazio da mi daju vakum neotvorene kad ono..
Ja in testirao kad one jedva 3sata i 40 min.S tim da mi je leva otišla na 1% na nekih 3ipo sata.Dobijem upozorenje da je baterija na 15% i ni za minut leva ode na 1% i cao...Ne da sam popizdeo,još kad mi pokazaše ove u Yettel kakve su stigle,popizdeh...😡
Stigle mi sa reklamacije danas,ja trazio da mi daju vakum neotvorene kad ono..

Ja in testirao kad one jedva 3sata i 40 min.S tim da mi je leva otišla na 1% na nekih 3ipo sata.Dobijem upozorenje da je baterija na 15% i ni za minut leva ode na 1% i cao...Ne da sam popizdeo,još kad mi pokazaše ove u Yettel kakve su stigle,popizdeh...😡
Dajte ljudi ko ih ima neka mi kaze koliko mu traju sluške bez ANCa...?
 

Prilozi

  • 20230828_160806.jpg
    20230828_160806.jpg
    133.4 KB · Pregleda: 26
  • 20230828_160812.jpg
    20230828_160812.jpg
    136.5 KB · Pregleda: 27
  • 20230828_162735.jpg
    20230828_162735.jpg
    85.1 KB · Pregleda: 24
  • 20230828_162738.jpg
    20230828_162738.jpg
    106.6 KB · Pregleda: 23
  • 20230828_162742.jpg
    20230828_162742.jpg
    111.3 KB · Pregleda: 22
  • 20230828_173534.jpg
    20230828_173534.jpg
    127.1 KB · Pregleda: 23
  • 20230828_173543.jpg
    20230828_173543.jpg
    120.1 KB · Pregleda: 22
  • 20230828_173555.jpg
    20230828_173555.jpg
    243.8 KB · Pregleda: 22
  • 20230828_173600.jpg
    20230828_173600.jpg
    188.2 KB · Pregleda: 23
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno