Šta je novo?

TV za ganing i filmove

nenad 970

Slavan
Učlanjen(a)
18.12.2013
Poruke
2,222
Poena
255
Pozdrav svima,treba mi pomoc u vezi koji tv uzeti za filmove i povremeni gaming rez 1080
TV da bude 32" i da ne prelazi 300 jura,moze i veci od 32" ali ne verujem da ih ima za ovu cenu..
Hvala svima na odgovorima unapred posto sam za ovo duduk skroz :D
Tv ce biti prikljucen preko kompjutera...
 
Poslednja izmena:
Nemas tu bas neki izbor, recimo neki LG 32LF5610 ili LG 32LF561V. Vidi sta mozes da nadjes i za koje pare. Na KP su malo jeftiniji.
 
Gledam ima dobrih polovnih al neznam smem li da se upustim u tu avanturu :D
 
Pa zavisi sta i kako, koji model, koliko star. Garancija je obavezna po meni bar godinu dana da ima...
Bez garancije nemoj da uzimas, i gledaj da nije neki model sa velikim input lagom.
 
Epa tu mi treba pomoc,koji je to sa sto manjim input lagom a da ne kosta preko navedene cifre,mozda mogu naci polovnjaka nekog ali ko sto rece obavezno uz garanciju...

I ne treba veci od 32" da mi ne bi bili pikseli ko komarci na 1080,ispravi me ako gresim...
 
Poslednja izmena:
Sve zavisi sa koje distance gledas/igras, moze komotno da se igra na 40-42" 1080p kada se se odaljis 1.5-2 metra i ne bi primecivao piksele. Ali pitanje je sta moze da se uzme za 300 e.

U svakom slucaju vidi sta ima da se jos nadje (novo/polovno), pa izguglaj kako se pokazao na nekom testu taj tv :)
 
Ja sam uzeo LG 32LF630V za 320eur. Ako mozes skupi jos 20eur i uzivaj. Tv je super za tu cenu. Ja gledam filmove, ponekad pustim nesto sa youtuba. Tv slabo gledam.
 
Nazad
Vrh Dno