Šta je novo?

TV ne vidi Transcend TS500GSJ25M3 500gb

mladen2008

Cenjen
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruke
871
Poena
170
Poslednja izmena:
Koliko sam shvatio treba mi 2 ulaza za usb u tv, a ja imam samo jedan ulaz za usb. :(
 
Probaj da napravis jednu particu od 200 gb, znam da neki modeli ne mogu da vide vece hardove od 250gb...ako nece, onda nema dovoljno struje kao sto je vec receno...
 
Nema struje.
Hdd je problem, ono u kucistu, sam hdd trazi vise struje nego sto taj usb na tv daje.
Da li si probao u jos neki da ga ubodes?
Na nekim tv sam vidjao da za jedan konektor pise specificirano hdd a za ostale usb.
Nisam siguran ni da li bi pomogao Y kabl, moze da proba ako ga ima.
 
Može da se proba i USB hub sa napajanjem.
 
Izvukao sam kabal iz Toshibe i ubacio ga u Transcend i opet nece da radi, sto pretpostavljam da nije od kabla vec od glupavog Samsungovog TV-a. U pitanju je najnizi model UE32J4000AW.
 
Poslednja izmena:
Na tvu uglavnom nema nista jace od 500mA. Popizdeo sam kad sam shvatio da rpi2 ne mogu da napajam sa tv nego moram ipak da koristim adapter, a nadao se da sakrijem sve iza.
 
Nemam pojma, taj hard mi na Sony tv-u radi sasvim normalno, a na ovom ne. :(
 
imas pored svakog usb oznaku koliko A..a nedge i pise hdd tu je ugl 2A..kod samsunga na smart modelima pise hdd 2A.mozda kod osnovnih modela nije predvidjen jaci usb port.
 
Imam taj Transcend samo od 1TB i sasvim normalno mi radi na Samsung UE40H6200AK modelu...
 
Nazad
Vrh Dno