Šta je novo?

TV karta za windows 10

Vojkan

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
12.01.2002
Poruke
17,253
Poena
1,180
treba mi neka tv karta koja radi na windows 10. može interna, može i eksterna, samo je bitno da radi u windowsu, da ne bude standalone koja se kači na poseban ulaz na monitoru. ima li danas takvih stvari?

ili još bolja opcija, ako neko ima drajvere za win 10 x64 za leadtek winfast tv2000 xp global, nju već imam, iskopao sam pvr2 softver, ali nemam drajvere
 
Ја и даље користим неку стару Pinnacle картицу која нема драјвере од win7x64 (ниједан линух се не буни, картица нормално ради на сваком) али Dscaller ради без проблема и на win7х64 и на win10х64. Јеси ли га пробао?
 
Zar analogna TV nije ugašena? Čak i da je poteraš u win10, u etru nema ničega što bi ta karta uhvatila. Jedino ako ti treba za capture sa analogne opreme.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Signal koji PTT KDS pušta preko kablovske je i dalje analogni, možda hoće tako da koristi karticu.
 
Ma da, sbb analogna kablovska.

Nisam probao dscaler, računam nema šanse nijedan softver da radi kad uređaj stoji neinstaliran u device manageru, zbog toga i fabrički softver kaže no device... Sad ću baš da probam
 
Не бих предложио овај програм да нема разлога. Он има неку своју детекцију хардвера, мени од w7х64 теве картица није детектована и тако стоји у device manageru али Dscaler ради свој посао.
Zar analogna TV nije ugašena? Čak i da je poteraš u win10, u etru nema ničega što bi ta karta uhvatila.
Не мора из етра, ако већ није Т2, опет може да користи аналогни сигнал ако је СТБ са RF Out или аналогну кабловску а у сваком случају није ни написао да му је потребно због аналогне телевизије. Одавно су такве картице постале редак хардвер са видео ин, ја ову моју и користим да из СТБ доведем видео сигнал па гледам на компу. Штета што су још ређе оне са HDMI in, то би било право парче хардвера. :)
 
sad sam isprobavao, nisam baš uspeo... na autodetect bude unknown, a kada izaberem leadtek expert dobijem samo zeleni ekran, i ne mogu da pristupim opcijama za skeniranje kanala

nije toliko bitno da ova proradi ako ima neka koja podržava win 10, znate li za neku takvu?
 
Ја и не користим као тјунер, само као видео ин. После инсталације (где аутодетект одмах препозна и сам понуди) исто буде зелени екран па мењам извор у композитни и онда ради. Не сећам се да ли сам икада пробао сам тјунер.
 
treba mi neka tv karta koja radi na windows 10. može interna, može i eksterna, samo je bitno da radi u windowsu, da ne bude standalone koja se kači na poseban ulaz na monitoru. ima li danas takvih stvari?

ili još bolja opcija, ako neko ima drajvere za win 10 x64 za leadtek winfast tv2000 xp global, nju već imam, iskopao sam pvr2 softver, ali nemam drajvere
Gde nađe winfast pvr2? Pomagaj i šalji mi link ako boga znaš :)

Послато са VIVAX_Fly_V550 уз помоћ Тапатока
 
Не бих предложио овај програм да нема разлога. Он има неку своју детекцију хардвера, мени од w7х64 теве картица није детектована и тако стоји у device manageru али Dscaler ради свој посао. Не мора из етра, ако већ није Т2, опет може да користи аналогни сигнал ако је СТБ са RF Out или аналогну кабловску а у сваком случају није ни написао да му је потребно због аналогне телевизије. Одавно су такве картице постале редак хардвер са видео ин, ја ову моју и користим да из СТБ доведем видео сигнал па гледам на компу. Штета што су још ређе оне са HDMI in, то би било право парче хардвера. :)

ma moze se nadje,al 55 dolara:)
http://www.dx.com/p/leiche-pci-express-hdmi-video-capture-card-1080p-424277#.WQ-EwFhE7ok
 
[offtopic] Imate IPTV liste već za 2evra mesečno, čemu drndanje sa drajverima za prastare tv tjuere?[/offtopic]
 
Sbb uskoro gasi analogni signal tako da...
 
Nazad
Vrh Dno