Šta je novo?

Kućna multimedija TV 55" do 70k

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

luka3110

Cenjen
Učlanjen(a)
22.03.2013
Poruke
22
Poena
155
Imate li neku preporuku za TV 55" do 70k. Uslov je da ima postolje a ne nožice (zbog dužine komode).
Bitno mi je da ima dobre uglove vidljivosti i da se dobro vidi preko dana. Poželjno je da zvuk bude što bolji.
Trenutno imam Hisense 43A7300F/C4Z1 (zvuk je loš)

Evo šta sam gledao:
LG 55NANO763QA
Hisense 55A7GQ i 55A7KQ
TCL 55C735

Operativni sistem mi nije toliko bitan, s obzirom da imam mi box s

Kupio bih u nekoj od domaćih prodavnica jer gledam da ima 5 god. garancije. (ali dolaze i druge opcije ako je dobra prilika)

Imate li vi neku preporuku? Da li je bolje VA ili IPS?
 
Imate li neku preporuku za TV 55" do 70k. Uslov je da ima postolje a ne nožice (zbog dužine komode).
Bitno mi je da ima dobre uglove vidljivosti i da se dobro vidi preko dana. Poželjno je da zvuk bude što bolji.
Trenutno imam Hisense 43A7300F/C4Z1 (zvuk je loš)

Evo šta sam gledao:
LG 55NANO763QA
Hisense 55A7GQ i 55A7KQ
TCL 55C735

Operativni sistem mi nije toliko bitan, s obzirom da imam mi box s

Kupio bih u nekoj od domaćih prodavnica jer gledam da ima 5 god. garancije. (ali dolaze i druge opcije ako je dobra prilika)

Imate li vi neku preporuku? Da li je bolje VA ili IPS?
LG 55NANO763QA
Imam i ja sam zadovoljan sa njime, slika je lepa nema fleka.
Sto se ugla gledenja tice onda ides na IPS panel, e sad neko vise voli VA panel stvar ukusa,odes do prodavnice pa pogledaj tv sa ips i sa va panelom i odluci sta ti vise odgovara.
Ako kupujes LG 55NANO763QA, a zelis sa ips panelom gledaj da na kutiji nema slovo C i S oni su sa VA panelom l, a trazis sa y ili bilo koje slovo drugo to je ips.
 
Kupio sam na kraju LG 55NANO763QA sa VA panelom. Zvuk je super, slika ok. Jedina mana je da webOS nekim čudom baguje. Nije fluidno kao što bi trebalo. Dosta bolje iskustvo mi je sa xiaomi box s.
 
Kupio sam na kraju LG 55NANO763QA sa VA panelom. Zvuk je super, slika ok. Jedina mana je da webOS nekim čudom baguje. Nije fluidno kao što bi trebalo. Dosta bolje iskustvo mi je sa xiaomi box s.
Sta ti i kako baguje? kod mene nema da baguje a i da zakoci radi super.
Objasnio sam i za prast da se dodirne panel u LG televizori u toj temi
 
Poslednja izmena:
U startu baguje,čim udjes u aplikaciju.Dok učita jedan korak bilo šta,gore,dole,levo,desno
..nebitno treba mu vremena..Dok dodješ do odredjenog filma npr treba mu večnost,ako imaš zivce.Jer ti kad klikneš 3,4 puta npr dole on ispreskače,pola ne učita i tako...
Opasulji se kasnije npr ako gledaš neki film i vratiš se na početnu,tad proradi...Ali ko da se zeza sa tim...Vrv mu treba 20 min da se opasulji
 
Kako ti radi @limontus hbo max?😀
Krš od sistema.
Za panel sam napisao ono što sam video svuda redom kad sam kupovao,a to je x5 ips,va x0.
Upravo hbo max baguje najviše. Ono je užas. Mada imam i amazon aplikaciju (za upavljanje uređajima, nije amazon video) i to isto užasno radi... Netflix i youtube su ok. Ali svakako nije fluidan sistem kada se iz neke aplikacije ide na home, pa se skroluje levo, desno. A uzeo sam zbog webOS-a i razočarao se. Srećom nisam poklonio mi box s.
 
Vrh Dno