Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Pa treba im prijavljivati smetnje, jedino tako kad budu videli da ima mnogo prijava smetnji i kvarova onda nesto moraju preduzeti. Mada sam ubedjen da to oni i znaju da ima problem ali se prave ludi.
 
Prijavio na info,poslao im dva klipa i jednu fotku da "uzivaju" u snimkama.20160203_170726.jpg
 
Evo kod mene je upravo zablokiralo, i ne reaguje ni na daljinski, mora restart. Toliko..
 
Koristim vec puna 2 meseca telekom iptv, uzeo sam super box paket i nemam nikakvih smetnji niti seckanja slike. Za ovo vreme mozda dva puta se desilo da zablokira iptv. Jedinu zamerku imam sto mi brzina interneta nije 50m/s vec nekih 32 na speed test. Ali nisam ih zvao da reklamiram jer i ovo je brzina koja mi odgovara
Da napomenem da sam 70 metara udaljen od centrale.
 
Poslednja izmena:
Ja sam poslao meil na info i dobio odgovor da danas cekam majstora.Jedva cekam da mu pokazem kako to izgleda.Po 10 sekundi traje normalan prikaz i krece seckanje ,kocenje i izmaci media greska.Promenim kanal, ista stvar.Jedino rts 2 moze da se gleda.Valjda zbog skupstine :D
 
Koristim vec puna 2 meseca telekom iptv, uzeo sam super box paket i nemam nikakvih smetnji niti seckanja slike. Za ovo vreme mozda dva puta se desilo da zablokira iptv. Jedinu zamerku imam sto mi brzina interneta nije 50m/s vec nekih 32 na speed test. Ali nisam ih zvao da reklamiram jer i ovo je brzina koja mi odgovara
Da napomenem da sam 70 metara udaljen od centrale.

Kako si merio brzinu? Preko Wi-Fi ili preko LAN kabla?
 
Bas tako na toj razdaljini ,mozes imati i stotku bez problema.Meni preko wi fi ,meri 50posto od date brzine.
 
Da li postoji mogucnost da se nekako otkljuca i koristi usb ulaz na ovom Telekomovom belom STBu?(ukoliko ne gresim on je zakljucan i uopste ne reaguje kada se ubaci usb flash) Mrzi me vise da stalno menjam STB kad hocu da gledam nesto sa usba...
 
Da li postoji mogucnost da se nekako otkljuca i koristi usb ulaz na ovom Telekomovom belom STBu?(ukoliko ne gresim on je zakljucan i uopste ne reaguje kada se ubaci usb flash) Mrzi me vise da stalno menjam STB kad hocu da gledam nesto sa usba...


Većina tv-a danas ima usb. A taj na stb-u nije predvidjen za te stvari. Samo za upgrade neki eventualno.. (info iz mts-a)

Sent from mTalk
 
Koliko vidim ja ne menjam staru platformu do daljneg... Pa sta bude.. Dok radi neka ga...
 
Javili se iz Telekoma,dali savet koji je uspeo.Iskljucio sam set top box iz struje,sacekao desetak minuta,ukljucio i voala.Ucitao softver i sve radi kao podmazano.Evo treci dan nije zastekao.
 
Ima li sta novo sto se tice problema seckanja slike, da li je neko nesto uspeo da sredi ili i dalje imate problem?.
 
Vidim da mts ima neku reklamu uz račun za fiksni tel za IPTV 6 m po 1 dinar? To nešto novo?
 
Vidim da mts ima neku reklamu uz račun za fiksni tel za IPTV 6 m po 1 dinar? To nešto novo?

Prvih mesec dana dodatni TV paketi su besplatni

Uključite se u novu mts TV promociju, uživajte u prednostima digitalne televizije i iskoristite pogodnosti koje smo pripremili za nove korisnike. Mesečna naknada za Osnovni paket, čak prvih šest meseci koštaće vas samo po 1 dinar! Uz to, dodatni TV paketi - Porodični, Plus, HBO, Cinemax, Muzički i Mađarski paket biće vam besplatno na raspolaganju tokom prvih mesec dana korišćenja naše mts TV usluge.

U okviru Osnovnog paketa očekuje vas više od 100 kanala poznatih domaćih i stranih televizijskih kuća različitih žanrova (od informativnih, filmskih, zabavnih, do sportskih i muzičkih), kao i ekskluzivnih 5 kanala Arena sporta. Pored toga, ovaj paket uključuje i radio kanale, kao lokalne i regionalne TV kanale čiji je program prilagođen području u kome živite.

mts digitalna televizija omogućava vam i niz drugih dodatnih sadržaja – od bogate baze filskog, serijskog i dokumentarnog sadržaja u okviru Video kluba do brojnih dodatnih TV usluga – TV na više uređaja, Snimanje sadržaja, 72 sata unazad, Roditeljska kontrola, Gledaj unazad…

Postanite mts TV korisnik, podnesite online zahtev ili dođite u najbližu poslovnicu i iskoristite sve prednosti ove sjajne promotivne ponude. Promocija traje do 31. decembra 2016. godine. Ugovorna obaveza je 24 meseca.

Podsećamo vas da je u toku i promotivni period tokom koga možete besplatno da aktivirate uslugu 72 sata unazad.

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova ove promotivne ponude.

Izvor: https://www.mts.rs/privatni/vesti/Privatni-korisnici---vesti/1446
 
Konacno i da bude akcija samo za tv ,ne pamtim kada je poslednja bila ,samo su box forsirali.
 
Dojoh iz mts a ,ova akcija ,6m za dinar ,vazi samo za potpuno nove korisnike ,ko ima iptv bez ugovora kao ja koji je davno istekao ,nije obuhvacen akcijom.Posto sam svratio sa suprugom ,ljubazna teta mi kaze ,aj da raskinemo i nek potpise ona,tako i uradismo.Stara oprema se obavezno vraca i dobija nova,
 
A šta konačno neka akcija, box već 3 godine nema nikakvu akciju... Neće je ni biti jer "smatraju da je već dovoljno povoljna"... Smešno!
 
Kako je to fenomenalno, IPTV ima akciju 6za1 a IPTV + fiksni/internet ništa...
 
uzeo sam novu platformu i slika je nekako bledja, cini se i zrnasta pomalo...da li je i kod drugih tako, o cemu se radi??
 
uzeo sam novu platformu i slika je nekako bledja, cini se i zrnasta pomalo...da li je i kod drugih tako, o cemu se radi??

Nova platforma je go k***c , meni se na svaka dva tri dana usporava slika, nekada i zamrzne skroz a vrlo cesto daljinac ne radi pa moram da resetujem stb a momak iz telekoma mi je rekao da moram da resetujem modem na svaka 3 dana da bi radilo koliko toliko bolje, jos samo kurblu da uvedu i onda je to to... Antena na krovu je bila keva
 
Citam da imate problema sa novom platformom ja nikada nijedan problem nisam imao sa novom platformom, sve radi savrseno. Na svu srecu.
 
meni se zaglupi po nekad i ne reaguje dok ga ne restartujem na dugme... inace kad radi, slika je ok, ne trza i ide lepo. hd kanali takodje ok. trza par sekundi kad se prebaci na neki kanal, kasnije je sve ok
 
Jedno pitanjce za korisnike mts neta. Da li vi koji imate protok od 8-9 mb/s imate problem sa strimovanjem HD kanala na internetu tokom sportskih prenosa na primer?

Trenutno sam na SBB-u i imat paket od 50mb/s, ali imam velike probleme pa ću uskoro promeniti operatera, vrv imam uslove za VDSL, ali prethodno pitanje je čisto da budem siguran u odluku, ako ne mogu da uzmem Super box.

Hvala unapred. :)
 
Pazi ja imam 20 MB/s kod Telekoma i gledam preko one španske Arenavision kanale i onih Rusa. Ja mislim da su tu ubedljivo najvećeg kvaliteta ti strim kanali na celom netu, nije baš pravi hd ali je bolje nego sd i slika mi odlično radi bez ikakvih seckanja i problema. E sad to je meni, možda kod nekog bude drugačije, šta znam.:)
 
Hvala, na te "kanale" sam i mislio. Veoma povoljna vest za mene, gledam da se što pre otarasim SBB prevaranata. :)
 
Pa kad kret**i ne mogu da se dogovore međusobno da puste jedni drugima kanale i da naprave pakete da ljudi imaju i sk i arene. E onda sam lepo ja oterao i jedne i druge u pm, počeo da koristim ova dva strim izvora i mogu da ti kažem da je kvalitetnija slika na ovim Arenavision kanalima nego na Arenenama u SD-u, meni i više nego dovoljno.:)
Bićeš zadovoljan 100%.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno