Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Da ima neki izbor BBCa van UK, i da znaci nesto - ovako, sta se dobija? BBC World i BBC News??? Cemu? Nije dovoljan CNN, ZNN, Fox, CNBC i jos 20 Shitnews kanala?:)
 
Sta to znaci, slika do STB uredjaja dolazi digitalna ali postojeci STB nema hdmi izlaz, pa se STB povezuje SCART kablom, znaci analogno je samo povezivanje izmedju STB i TV prijemnika.Sto znaci da oni naplacuju 400 dinara samo mogucnost da se zameni kabal, to nije fer, u sustini nista se ne menja u njihovoj usluzi, samo zamene STB i drpaju jos para.
 
Sta to znaci, slika do STB uredjaja dolazi digitalna ali postojeci STB nema hdmi izlaz, pa se STB povezuje SCART kablom, znaci analogno je samo povezivanje izmedju STB i TV prijemnika.Sto znaci da oni naplacuju 400 dinara samo mogucnost da se zameni kabal, to nije fer, u sustini nista se ne menja u njihovoj usluzi, samo zamene STB i drpaju jos para.

Svaki risiver ima hdmi ,izlaz.
 
f2f2c8be6b938be4639adcebc5b56eaa.jpg
 
Moj ćale ga još koristi :D I to povezan preko RF konektora pošto je "vrisnuo" onaj kabl sa SCART-om (iskrivio igrice na kraju de je okrugli nestandardni S-video) :D I na daljincu pola dugmadi ne funkcioniše... a čovek je lenj da ode do poslovnice da traži zamenu. Meni naravno ne daju zamenski daljinac jer se usluga vodi na ćaleta.
 
Moj ćale ga još koristi :D I to povezan preko RF konektora pošto je "vrisnuo" onaj kabl sa SCART-om (iskrivio igrice na kraju de je okrugli nestandardni S-video) :D I na daljincu pola dugmadi ne funkcioniše... a čovek je lenj da ode do poslovnice da traži zamenu. Meni naravno ne daju zamenski daljinac jer se usluga vodi na ćaleta.

Pa pozovi ih donose na kucnu adresu ,meni doneli pre par dana.
 
Šta donose? Opremu za novu platformu u zamenu za staru? Nova platforma je veliki no-no, nije ćale/keva-friendly jer ne mogu da se zadaju kanali na tastere 1-9 i zbog postojanja kanala koje ne plaćaju u listi tj kad krenu da šaltaju u krug kanale.
A i pošto je istekao ugovor teško da daju novu platformu bez da potpisuje novi ugovor, što neće čovek... hoće kao to da odjavi "uskoro" i tako od jula kad je istekao ugovor :D
 
Šta donose? Opremu za novu platformu u zamenu za staru? Nova platforma je veliki no-no, nije ćale/keva-friendly jer ne mogu da se zadaju kanali na tastere 1-9 i zbog postojanja kanala koje ne plaćaju u listi tj kad krenu da šaltaju u krug kanale.
A i pošto je istekao ugovor teško da daju novu platformu bez da potpisuje novi ugovor, što neće čovek... hoće kao to da odjavi "uskoro" i tako od jula kad je istekao ugovor :D
Sve si u pravu,nova platforma je totalni promasaj sa rasporedom kanala!
 
Šta donose? Opremu za novu platformu u zamenu za staru? Nova platforma je veliki no-no, nije ćale/keva-friendly jer ne mogu da se zadaju kanali na tastere 1-9 i zbog postojanja kanala koje ne plaćaju u listi tj kad krenu da šaltaju u krug kanale.
A i pošto je istekao ugovor teško da daju novu platformu bez da potpisuje novi ugovor, što neće čovek... hoće kao to da odjavi "uskoro" i tako od jula kad je istekao ugovor :D

Nesi razumeo ,prijavi kvar daljinca,donece ti daljinac.;)
 
Ne bih rekao da ih imaju. Kad sam bio da potpišem ugovor i uzmem VDSL modem usput sam pitao koja je procedura za zamenu daljinca i lik mi je rekao da spakujem komplet staru opremu i donesem zamenim za opremu za novu platformu.
Ma, nije ni bitno. Rade Ch+/Ch- i 1-9 tasteri, samo njih i koriste matorci. Potencijalni problem što be radi Menu dugme...
 
Posto sam laik za ove stvari hteo sam da pitam da li TS IPTV moze da bude povezan na vise TV bez iznajmljivanja STB uredjaja, a ako ne moze da li neko zna koliko kosta iznajmljivanje dodatnog STB uredjaja.
 
Naravno da ne,iznajmljivanje drugog stb a,je 300 dinara .
 
Poslednja izmena:
Cini mi se da je sada logo mts umesto Telekom prilikom boot-ovanja. Pretpostavljam da je to promena, jer je update prošao brzo..

Sent from mTalk
Da,da.To sam i ja video nego je mene zanimalo vise sa tehnicke strane,da li brze menja kanale i prolazak kroz meni? :)
 
IPTV celo veče secka, skoro da ne može da se gleda. Jel neko ima slične smetnje?
 
Na jednom drugom forumu čovek iz Šapca prijavljuje iste probleme.
 
Nazad
Vrh Dno