Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Ko zna koliko nas je pohitalo da pobegnemo od Telekonja pa odmah stopiraju poskupljenje :p
 
Svejedno, od letos mi je istekao ugovor i samo lenjost me je sprecavala da otkazem ovo smece. Hvala Dusku Vujosevicu sto mi je pomogao da se motivisem :D
 
Meni se čini da će samo izbaciti novu verziju softvera, koju će moći svi skinuti, odnosno ažurirati, na svojim STBovima.
 
U pitanju je huawei stb koji podrzava sve to a da li ce menjati stari za novo nazovite i proverite[emoji1]
 
Da li znaš tačnu oznaku bar da vidimo kako izgleda i šta sve ima od karakteristika, ulaza/izlaza?
 
Sto znaci da za stare korisnike nece biti dostupna ova usluga,zbog STB-a ili...?

Pa lepo pise na sajtu da ce biti dostupno korisnicima koji potpisu ugovor posle 8. decembra. Ja sam juce bio u poslovnici da zamenim moj STB za taj ali za ceo grad su dobili 100 komada, i bio je bas tehnicar tu sedeo kada sam bio pa sam popricao malo sa njim, kaze da se ne zalecem, da je sve to u test fazi i da su vec imali problema prvi dan, da nije radilo kako treba. Zato su i dobili samo 100 komada, cisto za tu test fazu.
 
Jer su ubacili mozda koji nov kanal neki HD????
 
Nisu.... ima ukupno 16
 
Nisu.... ima ukupno 16, od toga 5 arene, 2 eurosporta, rts hd i još par...
 
Znači tugaljiva HD ponuda.
 
Znači tugaljiva ponuda.
 
Zašto im je problem da daju jedan uređaj kao što ima Sbb i da uključuje i IPTV i ADSL/VDSL i fiskni?
 
Da li gledaj unazad radi na svim kanalima ukljucujuci i hd kanale?
 
Pa reci slobodno neku rec, kako radi i slicno. :) Nemoj da se stidis, svi smo nasi ovde.
 
Jel si zamenio svoj stari ili......
 
nisam zamenio stari, tek sada (u cetvrtak) sam poceo da koristim mega box paket, pa sam dobio i IPTV. pre toga sam koristio total tv (jos uvek ga imam, ugovor do marta...). nisam isprobavao uslugu 72 sata u nazad jer se placa :) mrzelo me da pisem koji sve kanali imaju ovu mogucnost, ali evo :D u listi kanala se vidi mali znak koji znaci da se moze gledati u nazad... ne znam kako je na ostalim set top box uredjajima, ali ovde mogu da se gledaju i kanali koji su zakljucani ;) ali se iskljuce posle minut (nisasm bas merio) i izadje obavestenje da kanal nije kupljen.. to me bas nervira... listam kanale i naidjem na nesto, pocnem da gledam, i onda mi nestane kanal... bolje da ga nema uopste.

rts1
rts2
b92
prva
pink
happy
pink2
pink3
skaj vremeplov
sos
rtv1
pink western
pink classic
pink pedia
pink comedy
pink horror
pink premium
pink movies2
pink movies3
pink action2
pink action3
pink soap
nickelodeon
disney
pink kids
cartoon
minimax
euronews
eurosport1
eurosport2
fight sp
arena2
arena3
arena4
arena5
vs history
vs explore
amc
axn
feelmax yu
tv5 monde
film+
arena1 HD
hbo
hbo comedy
cinemax
cinemax2
pink movies
pink action
 
Snimanje kanala kao i gledaj 72 sata unazad dodatno se naplaćuje, i pri tome nisu svi kanali obuhvaćeni ovim uslugama.
 
Vrh Dno