Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Danas buraz isao da potpise za iptv ,i dali su mu novi risiver ,rekli su mu da samo njih daju ,i da ce u narednom periodu poceti da ih menjaju i starijim korisnicima,koljko je to tacno vreme ce pokazati
 
Tacno je. Ja sam na drugoj telefonskoj liniji u kuci uzeo box 2 (fiksni i iptv) i dobio sam oba nova stb-a, crni huawei 2108v5. Sad cekam za treci tv.
 
Od Marta kreću sa Android aplikacijom za IPTV,živo me zanima kako će to izgledati.
 
Bumo videli,nadam se da su bar jednom u svom životu pogledali D3i cenovnik:type:
 
Kako android aplikacijom ?
 
Isto kao i D3GO SBB android aplikacija.
 
Aha. Da može sa se gleda na tabletu i mobilnom. A ios aplikacija ?
 
Treba da bude na svim platformama,kako to piše ovde.

Citat:

Sada imamo više od 300.000 korisnika Aj-Pi-Ti-Vija, i to je povelika korisnička baza. I budžetom za 2015. planirali smo dalji rast. Pustili smo u rad novu platformu, a od marta očekujemo uvođenje novih servisa, pre svega – multiskrin. Gledanje televizije ne samo na TV prijemniku nego i na drugim uređajima poput telefona, tableta, laptopa, bilo kojeg elektronskog uređaj koji ima displej i može da se poveže na internet.

http://www.politika.rs/rubrike/Razgovor-nedelje/Umro-je-telefonski-impuls--stigao-je-ajfon.lt.html
 
Poslednja izmena:
je l ima neko 3 iptva? kako se to povezuje, preko nekog svica ili...?
 
Što mora prosto kad može komplikovano...
Kad neće ts da ubaci sportklub, fox i jos po nešto, moraš sam.
0b26d22c3e2ece193fa0381fadf665d6.jpg
 
I pljuneš 2200 dinara za to mesečno! Neka hvala. Britanci sa platama 500% većim plaćaju upola manje a gledaju sve Sky Sportove, ESPN-e...
 
Juce sam uzeo migracioni kod i prelazim na TotalTV Mix. Ipak meni fale SK kanali i Fox kanali.
 
Može to i jeftinije.

Uzmeš sbb D3i plus Poalris 4 SD arene(500 din).Telekomov IPTV je čist višak,odnosno D3i ima sve to plus još mnogo više.

Ako baš želiš HD arene i HD sk,onda ćeš plaćati dve full pretplate kao sa tvoje slike.
 
I pljuneš 2200 dinara za to mesečno! Neka hvala. Britanci sa platama 500% većim plaćaju upola manje a gledaju sve Sky Sportove, ESPN-e...

Britanci plaćaju preko 60 funti mesečno za to što si nabrojao,tek da znaš.
 
Nedostaju Fox kanali,Universal i TV1000 umesto onog pink trasha.
I HRT2 kojeg ima u Orionu i blentavom Beotel iptv-iju.
Veliki broj korisnika iptv-ija u Telekomu su oni koji su uzeli box pakete,ne verujem da je neko lud da da onoliko novca za nasu tv,kopernikus i pink otpad.
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa telekomovim set top box-om za drugi tv, jer mi se cesto desava da na tv-u prijavljuje da nema DNS konekcija i nemam kanale. Onda pribegavam resetovanju STB-a, vadjenjem iz zida, nekad upali iz prve, nekad iz drugog pokusaja. Bude tako pa se nakon dan dva, javi isti problem. Desavalo se da slika dodje ali ima smetnji jer secka i slika i ton. Tv koji mi je u prizemlju gde su mi modemi za adsl i iptv sljaka normalno kao i internet. Ne verujem da je do zabice koja ide u stb, posto mi je drugar kacio sa sve potrebnim alatima (adekvatna kljesta), ali klima se i ne uliva neku sigurnost, mada to je do stb-a (fabrike koja je napravila takav ulaz). Problem je sto iza stb-a trepere i zelena i zuta lampica, sto znaci da je protok uspostavljen i da je sve povezano kako treba, a slike na primer, nema. Da li je ipak do kabla ili stb-a? Ne znam da li bih dobio nesto pozivanjem korisnickog servisa ili da trazim drugi stb.
 
Poslednja izmena:
Pa za pocetak sasvim sigurno moras pozvati korisnicki centar i prijaviti smetnje.
 
Sve mislim da je nesto do mene pa ih ne zovem, ali sacekacu dok se jos jednom ne ponovi, mada ide i praznik tako da do polovine sledece nedelje nema nista od toga.
 
ako imas 2 stb-a za pocetak im zameni mesta, pa ces videti kako koji radi, da li je do kablova.
 
Imam jedan stb, proverio sam na tv-u koji vuče iptv direktno sa risivera, to sam otkačio i premestio da signal dobija preko stb i radio je normalno. Sad radi i na spratu ali pitanje dokle, tako da je sigurno do kabla. Dugačak je sigurno 15-16m.
 
Imam novi STB na novoj platformi i HD paket,e sada samo Arena 1 HD vec par dana secka i ne moze da se gleda,dok drugi kako HD tako i SD kanali normalno rade i ne seckaju.
Je li i kod vas koji ste na novoj platformi i imate HD paket tako,ili je to samo do moje linije?Poz!
 
Meni je par godina sve bilo ok ,stim sto je jedan bio hd risiver a drugi obican ,tj gledao sam ga na crt tv-u,od kraja prosle godine,kada ukljucis hd na oba tv-a istovremeno,slika pocne da secka dok se potpuno ne pokvari ,kada sa jednog tv ,sa hd kanala predjem na obicne digitalne ,na drugom tv-u ,slike se popravi ,i ok je sve dok se opet ne ukljuce oba hd paketa.Nisam ih zvao jer mi je to kod roditelje ,pa odem jednom nedeljno.
 
Jel ima neko da je na novoj platformi, da ima novi stb uredjaj i da mu secka slika, nekad zakoci slika uz neki cudan zvuk?
Ja imam probleme vec 50ak dana, prijavljujem, stalno nesto cackaju i nista... a parametri su mi odlicni ..
 
Liga Šampiona još 3 godine na Areni
 
Imam novi STB na novoj platformi i HD paket,e sada samo Arena 1 HD vec par dana secka i ne moze da se gleda,dok drugi kako HD tako i SD kanali normalno rade i ne seckaju.
Je li i kod vas koji ste na novoj platformi i imate HD paket tako,ili je to samo do moje linije?Poz!
Izvinjavam se sto citiram sam sebe ali da li jos neko ima problem sa Arenom 1 HD na novoj IPTV platformi?
Kazu iz Telekoma da je na globalnom nivou i kod svih korisnika ali samo Arene 1 na HD-u,pa reko da li jos neko ima problem!? :(
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno