Šta je novo?

TS IPTV Informacije, cene, itd.....

Ponuda HD kanala je jako siromasna,arene su izgubile aba ligu,tenisa nemaju,stvarno se pitam ko im uzima ovaj IPTV.
 
Bas tako ,na areni je ostala samo liga sampiona ,iole sto vredi.I po neki zaludjenik sto voli domaci fudbal.
 
Idu ragbi i AF na areni, engleska liga petkom uveče uživo i nešto malo NFL-a uživo i u snimku. Zimi ide kup 6 nacija. Nije baš da je slaba ponuda.
 
Smesna je ponuda, SBB trenutno za iste pare nudi daleko brzi internet i daleko bolju kablovsku. IPTV uzima samo onaj ko nema drugog izbora, ili kome je jedina alternativa neki PTT ili slicno.
 
Sbb ima najbolju ponudu u Srbiji i tu nema price.Ko nema nista drugo da uzme, onda je Telekom najbolje resenje mada bolje da uzme D3I,svakako daleko veci izbor kanala.
 
Moram da kažem da je meni prilično primamljiv TS IPTV, kako zbog "pogledaj propušteno" i VoD usluge, tako i HBO Premium paketa koji nemaju ni PTT, ni Ikom, pa čak ni D3i. Nešto sam gledao, D3i + TS IPTV daje baš solidnu alternativu SBB kablu, ali samo u pogledu izobilja kanala i servisa - sa druge strane, takvo zadovoljstvo je prilično skupo. :S:
 
D3I ima takođe pogledaj propušteno plus dobiješ D3GO android app koju možeš koristiti na 3 uređaja u isto vreme.XBMC rešava sve probleme nedostatka HBO-a i pruža 1000 puta veće mogućnosti.XBMC+D3i ipak pruža najveći izbor HD i SD kanala,bar po meni.
 
A gde juriš strimove za XBMC ili to on već ima sve u sebi? Nisam se odavno zezao sa tim.

P.S. Koja je brzina interneta po tebi potrebna da bi to sve moglo lepo da radi? 20, 40, 50 Mbps ?!
 
U xbmc sam ubaciš par servera i sve ti je na dohvat ruke,samo jedan klik i imaš ono što će na hbo da bidne za 6 ili 12 meseci i to sve sa prevodom.
 
Znači da se HBO pakete ni ne isplati uzimati?

Gde se jure ti serveri - po nekim drugim forumima, pretpostavljam? :)
 
Zezao sam se ja sa XBMC-om pre godinu dana. Kad sam krenuo da ga koristim delovalo mi je preterano dobro, u jednom periodu sam mislio da čak ugasim tv ali posle nekog vremena vidiš da nije sve tako sjajno.
Tačno je da ima sve i svašta, pogotovo od filmova ali nije to to, bar meni.
 
Sve je jako prosto.XBMC koristim na androidu zašto bi goreo struju i pravio buku na pc-iju kad sve to može na malešmom androidu bez buke i potrošnje struje.
-Instaliram xbmc,podesim vreme,ubacim tri servera za titlove to je 5 minuta.
-instaliram jedan link u zip formatu preko hard diska koji sadrži hiljadu miliona servera to je 1 minut.
-Od tih hiljadu miliona servera odaberem samo dva i to icefilms i mash-up to je 3 minuta.
Odem na ice film i gledam hiljade i hiljde filmova serija i šta sve ne u 720p
Odem na mash up i gledam hiljade filmova u 1080
Plaćenike 3 sam gledao nedelju dana pre amereičke premijere u bioskopu a slučajno juče naleteh na Sigala iz 2014, nisam ni znao da je u 2014 snimio film.
Svaki film ima bar 10 servera unutar glavnog servera odakle ide i uvek radi neki.Sve u svemu konstantno 3 godine bez prekida gledam xbmc i zadovoljan sam 100 posto.Na kompijuteru je to mučenje ali na androidu nije, jer dobar infra red od androida šalta XBMC isto kao daljinac od tv-a.Sve komande rade i sve je brzo zato što xbmc ima u setovanju podršku za infra red daljince.
 
Poslednja izmena:
meni bi bilo zanimljivo da vidim koliko je ljudi samostalno instaliralo xbmc i koristi ga svakodnevno, a koliko ga je izbrisalo ubrzo posle instalacije.

po meni, to je najgori korisnički interfejs sa kojim sam pokušavao da radim. lakše mi je bilo da "naučim" 5, 6 programa koji zajedno menjaju xbmc nego da se bavim programom kome je čak i ime šifrovano.
 
@ Sky Uk
Moze li neki link za te servere i podesavanja istih?
Svojevremeno sam probao ali bas komplikovano za podesavanje i rukovanje a i tada nisam mogao (ili mozda nisam umeo) da nadjem to sto meni treba. Ova prica da se mogu gledati filmovi uz to jos i novi sa prevodom je ono sto meni treba :D
 
meni bi bilo zanimljivo da vidim koliko je ljudi samostalno instaliralo xbmc i koristi ga svakodnevno, a koliko ga je izbrisalo ubrzo posle instalacije.

po meni, to je najgori korisnički interfejs sa kojim sam pokušavao da radim. lakše mi je bilo da "naučim" 5, 6 programa koji zajedno menjaju xbmc nego da se bavim programom kome je čak i ime šifrovano.
U pravu si što se korisničkog interfejsa tiče. Dodao bih još da se u ovom programu za početnike ne može zamisliti bez nekog tutorijala. Ali ko u potpunosti ovlada ovom programa vrlo brzo zaboravi na teškoće koje je imao u radu sa njim. Pa nije on bez razloga najpopularniji multimedijalni plejer na svetu! Naravno da ima i onih kojima se ne sviđa. Poštujem svačiji izbor i svačije mišljenje
 
Za celu operaciju od nule pa do gledanja filma teba manje od 10 minuta pod uslovom da imaš pravu verziju za tvoju uređaj i da imaš bar jedan zip fajl koji u sebi sadrži hiljade on-line servera.To je sve samo dva fajla i ništa više.Interfejs je dobar kad imaš klasičan IR daljinski upravljač.Za iptv od nule treba 15 minuta.Xbmc je samo prazna konzola tj interfejs a tvoje je da je napuniš serverima koji ti trebaju kao na primer:filmovi,muzika,iptv,lični materijal sa hard diska i tako redom.Xbmc koristi svoj interni napredni media plejer preko koga sam po prethodno odabranim serverima za titlove ubacuješ on-line prevod po želji u roku od 1 minuta i gde setuješ video i audio parametre po tvom televizoru i audio sistemu koji imaš.
Xbmc je ultra napredni on-line torent gde ti nije potreban hard disk niti bilo kakav medij za skladištenje podataka.Sve je pritisni i gledaj odmah.Računar nije uređaj za komotno gledanje iz fotelje niti iz kreveta,za to služe android uređaji koji su uvek on-line i nikada ih ne gasiš stalno su upaljeni i uvek povezani na veliki ekran tj TV.
 
Poslednja izmena:
Ja sam sve sam instalirao i igrao se sa XBMC-om pa sigurno jedno nedelju dana, iz prva sam pomislio wow kakav plejer ili šta već ali onda nekako smori, šta znam. Samo sam pratio nekoliko tutorijala i na youtubeu ima sve lepo pokazano, ništa nije teško samo treba pratiti. Instalirao sam sve živo, čak sam i poskidao neke wallpapere za pozadinu za razne one opcije tipa movies, tv, music, pictures... za sve to sam imao posebnu pozadinu. Onda sam pravio custom one zajebancije za dokumentarce, tv serije. Sve je to super dok ne vidiš da nije baš sve tako bajno i da realno XBMC ne može da zameni dobru kablovsku.

Realno za filmove je on odličan, ima sve živo a preko onog plugina za titlove ubacite titlovi.net, podnapisi iili koji i koliko hoćete sajtova da on traži titl za taj film i nema problema. Tamo gde me je XBMC najviše razočarao jesu neki dokumentarci ili čak i serije gde nema sile da za neku seriju rade sve baš epizode jedne sezone. Onda ako pratim recimo seriju "Graceland" onda je bollje da je lepo gledam ili na Foxu ili skinem sa neta nego ovo da ja sanjam da li će neka epizoda da radi i kako će da radi.

Mnogo mi se dopalo ono sortiranje filmova koje možete da vi namestite kako vam odgovara, izgleda kao kod nekih STB-ova sa najlepšim softverom i platformom ali to je samo zaista funkcionalno ako napravite biblioteku na svom HDD-u. Inače samo pustite da skenira one stvari koje imate u određenom folderu (filmove, serije, dokumentarce) i nađe "user made" postere i izabci info sa IMDB-a za određen film ili ima i za serije samo sa drugog sajta, zaboravio sam kako se tačno zove.

XBMC ima svakako svojih svetlih trenutaka ali teško da može da zameni dobru kablovsku ili pravi VOD.
 
Sta konkretno bude problem kod serija - losi titlovi ili nesto drugo?
 
Ja sam sve sam instalirao i igrao se sa XBMC-om pa sigurno jedno nedelju dana, iz prva sam pomislio wow kakav plejer ili šta već ali onda nekako smori, šta znam. Samo sam pratio nekoliko tutorijala i na youtubeu ima sve lepo pokazano, ništa nije teško samo treba pratiti. Instalirao sam sve živo, čak sam i poskidao neke wallpapere za pozadinu za razne one opcije tipa movies, tv, music, pictures... za sve to sam imao posebnu pozadinu. Onda sam pravio custom one zajebancije za dokumentarce, tv serije. Sve je to super dok ne vidiš da nije baš sve tako bajno i da realno XBMC ne može da zameni dobru kablovsku.

Realno za filmove je on odličan, ima sve živo a preko onog plugina za titlove ubacite titlovi.net, podnapisi iili koji i koliko hoćete sajtova da on traži titl za taj film i nema problema. Tamo gde me je XBMC najviše razočarao jesu neki dokumentarci ili čak i serije gde nema sile da za neku seriju rade sve baš epizode jedne sezone. Onda ako pratim recimo seriju "Graceland" onda je bollje da je lepo gledam ili na Foxu ili skinem sa neta nego ovo da ja sanjam da li će neka epizoda da radi i kako će da radi.

Mnogo mi se dopalo ono sortiranje filmova koje možete da vi namestite kako vam odgovara, izgleda kao kod nekih STB-ova sa najlepšim softverom i platformom ali to je samo zaista funkcionalno ako napravite biblioteku na svom HDD-u. Inače samo pustite da skenira one stvari koje imate u određenom folderu (filmove, serije, dokumentarce) i nađe "user made" postere i izabci info sa IMDB-a za određen film ili ima i za serije samo sa drugog sajta, zaboravio sam kako se tačno zove.

XBMC ima svakako svojih svetlih trenutaka ali teško da može da zameni dobru kablovsku ili pravi VOD.
Stoji sve što si napisao. Potpisujem svaku reč! Kablovsku ili iptv ništa ne može da zameni. Ali kablovska se plaća, XBMC je free. I naravno gledanje televizije preko XBMC-a je samo jedna od bezbroj mogućnosti ovog programa. Ja ga koristim za gledanje filmova, serija i sporta ponekad. Sve to se može naći na netu i bez XBMC-a ali u ovom programu je sve fino skockano na jednom mestu
 
carobne reci: fusion.xbmchub.com. udi po guglu i resi problem...

a za one sa jeftinijim ulaznicama ima navodilo za uporabo na srpskom...
 
Poslednja izmena:
Superrepo još magičnija reč.Kablovsku ili IPTV može da zameni XBMC ali samo ako imaš neki plaćeni IPTV strim i to kvalitetan naravno.
 
Ja sam skapirao da treba i znati šta želiš, nije samo dovoljno želeti. :) Meni zato nekada veliki izbor ume da napravi problem. :) Na ovu našu kablovsku ponudu sam se skroz navikao, pa sad kad još dobijem neke digitalne kanale i HBO... pa još uzmem preko toga D3i... :p

Tol'ko malo vremena imam za televiziju da će mi taman trebati jedno 2 godine da ispitam sve te kanale. :)
 
Jel se isplati uzimati IPTV HD, trenutno imam ovaj običan... interesuje me razlika u kvalitetu slike ... ko ima iskustva sa jednim i drugim ...skoro uzeh dobar smart tv, ali ....
 
Sa ovakvom ponudom HD kanala nikako se ne isplati.
 
Nazad
Vrh Dno