Šta je novo?

Tron v2.0 je....

laxduke

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
17.01.2002
Poruke
893
Poena
619
... stigao kod nas...
Ispitajte vas source :)
 
:x

i odmah u startu problemi sa zvukom..............nema ga.......

ista stvar kao i svojevremeno sa NOLF2.......ebem ti monolith...........momci nikako da urade audio codec kako treba.....

znaci nemam nikakav nimo, tsunami ili slican skup audio\video kodeka.......samo ac3, divx, xvid i media player 9 and codecs..........XP i audigy sa najnovijim driverima....
 
Meni radi sve normalno iz prve, a ti bi Lax mogao malo da chitash ovaj forum, jer sam postovao juche da je stigao :)
 
driver je napisao(la):
Meni radi sve normalno iz prve, a ti bi Lax mogao malo da chitash ovaj forum, jer sam postovao juche da je stigao :)

Nista konkretno nisi napisao u vezi stizanja igre pa sam ja morao da otvorim novi thread.
Budi malo odredjeniji sledeci put...
 
a ti si konkretno napisao "stigao kod nas" :D:D
bre :))
 
Sta je to, uopste?
 
Max, koje si ti ono godishte ? :)
Sada mi je jasno zashto niko na igru ne reaguje, film je toliko mator, da ga vecina ovde nije ni gledala....Ali mi nije jasno kako se lozite na Bladerunera koji je ta generacija, a daleko ispod Trona :)
 
driver je napisao(la):
Max, koje si ti ono godishte ? :)
Sada mi je jasno zashto niko na igru ne reaguje, film je toliko mator, da ga vecina ovde nije ni gledala....Ali mi nije jasno kako se lozite na Bladerunera koji je ta generacija, a daleko ispod Trona :)

Mozda zato sto je igra malko sux, a sto je film isto takav ? :D Pricali su mi bajke o tom filmu, a ono opsta katastrofa ctp;

BTW Blade Runner je 3x interesantniji film...a on je blagi smor, pa ti vidi kakav je Tron :p
 
Bladerunner je blagi uzas , pogotovo u odnosu na ono koliko su u film ulozili:)
 
driver je napisao(la):
Bladerunner je blagi uzas , pogotovo u odnosu na ono koliko su u film ulozili:)

Slazem se da film nije onakav kako su se ljudi lozili na njega, ali to su bili strava efekti za ono vreme :p i videces isto ce se desiti sa Matrixom za koju godinu :mrgreen:
 
Bladerunner los film??? Slazem se da nije dobar kao knjiga ali je izuzetno dobar film kojeg mogu da gledam svaki drugi dan. Nisu uopste bitni nikakvi efekti nego sama prica o emocijama u doba razvijene tehnike.

Sto se tice prvog dela Matrixa on je vec odavno usao u legendu dok se drugog dela vise ni ne secam.
 
A kakve to efekte ima Bladerunner osim one reklame za Coca-colu na zgradi ? :) Ceo film je toliki smor da ne mogu da verujem da ima toliko onih koji se loze na njega...
 
ja sam ono godiste koje film smatra jednim od sf klasika iliti cyber,zato sto je on prvi gde se cgi koristio,jurnjava motora anyone?
Odlican film koji i danas rado gledam,igra je takodje fina i pravi rimejk filma samo samnom u glavnoj ulozi ;)
Ko nije gledao film,pa tesko ce da shvati,iako i nema bash mnogo da se shvata,ali oni koji jesu uvek ce imati onaj flashback u odnosu na film.
Nvidija je uradila specijalni efekat u saradnji sa izdavacem,bash za taj trag koji moror ostavlja na cybertracku.
Mnogo je gotivno bilo onda a i sada je na brzoj kartici,ma nek ima i bugova i'm happy.
 
Meni se takodje Tron mnogo svidja, dosta je bilo ubijanja chudovishta i neke mrachne priche...ovo je ipak neshto drugo, a pogotovo shto je radjeno prema tako poznatom filmu..
 
Igra je stvarno dobra. Odlicno su preneli atmosferu iz filma. Ko je gledao film siguran sam da ce mu se svideti i igra. Najvise mi se dopalo kad sam im morao overklokovati kompjuter O:) . Svaka preporuka za igru.
Curently at Jet v5.0.3
cheers
 
Imam ja film, pa ko hoce :)
 
Zanimljiva rasprava ovde, verujem da cinjenica da je "Bladerunner" glup i dosadan film potice od mladjih clanova ovog foruma.

Film je zaista fantastican, ne koliko po specijalnim efektima vec po samoj prici i ideji koju celi film pokusava da objasni.

Nemojte biti iskljucivi i porediti ga sa filmovima iz danasnjice. Na kraju krajeva takva vrsta poredjenja je u fazonu:

1. Amiga je sr..je (naravno da je sr..je u poredjenju sa PIV, ali se setite sta ste radili na njoj!!!),

ili

2. Avion brace Right je sr.n.e (naravno da jeste u odnosu na danasnje avione, ali da nije bilo njega ne bi bilo ni ovih danas)

...primera ima bezbroj


Neke stvari nisu za uporedjivanje, vec stoje onakvim kakve jesu. Tako je i kada je rec o ukusima, postoje razliciti i o njima ne vredi raspravljati, samo postovati tudji ukus.
 
Ja sam mladji chlan foruma, shta cu :)
 
driver je napisao(la):
A kakve to efekte ima Bladerunner osim one reklame za Coca-colu na zgradi ? :) Ceo film je toliki smor da ne mogu da verujem da ima toliko onih koji se loze na njega...

Pa kad ti je vrhunac gledanja filmova T3, Matrix i sl. :p :p
 
Nazad
Vrh Dno