Šta je novo?

''Trenutni'' best buy telefoni

:d
Ova tema je otvorena 12.12.'12 u 12:12. 'Ladno.

Glasam za G300, ma sta ko rekao. :)
 
Haha, kako si samo primetio :D

nevidjeno.

meni je best buy 4S za 350e. Ako ne patite za velikim ekranom, to jest.
 
ahahaha i jaooo sve, sve ali sarme da savija pa to još niesam viedoo :D. U svakom slučaju da je kojim slučajem jeftiniji ja bih pazario na prvu što kažu al sam umesto ovog kineza kupio drugog kineza imenom ZTE Grand X :) ok je

Uh...
nemoj pogresno da me shvatis, ali ta dva telefona (P1 i Grand X) uopste nisu ista klasa.
Jedan je u najbolju ruku mid range, dok drugi opasno isprasuje dosta jace "brand" modele.
 
^Sta to znaci?

Da ce se smak sveta desiti kada se ovde svi sloze oko toga koji telefon predstavlja trenutni best buy na trzistu, mozemo da se opustimo, to se nece desiti sledeca 2 milenijuma :d :d
 
^Sta to znaci?

Da ce se smak sveta desiti kada se ovde svi sloze oko toga koji telefon predstavlja trenutni best buy na trzistu, mozemo da se opustimo, to se nece desiti sledeca 2 milenijuma :d :d

Naravno da se nikad nece sloziti oko toga,jer nismo svi mi clanovi iste ''platezne moci''

Za nekog ce best buy biti do 50e,za nekog do 550,koliko para toliko muzike.

Zato je i ova tema otvorena,da svakome shodno njegovom budzetu,pomognemo oko kupovine ;)
 
Haha, kako si samo primetio :D

nevidjeno.

meni je best buy 4S za 350e. Ako ne patite za velikim ekranom, to jest.

Simfree ubijen neki sa ogrebotinama ili sa xsim star do godinu dana... Ja bi rado kupio 4s simfree za 350 ojra u dobrom stanju (čitaj bez ogrebotina)
 
Simfree ubijen neki sa ogrebotinama ili sa xsim star do godinu dana... Ja bi rado kupio 4s simfree za 350 ojra u dobrom stanju (čitaj bez ogrebotina)

Ne bih da se ovo pretvori u Apple VS Android, ali ne vidim kako je Stevina vizija 3.5 ekrana uopste prezivela da neko danas izjavi kako je to okej, cak i ako nisi fan velikih telefona. Meni je malo 3.8 inchi na Desire S, ali mi je veliko sve preko 4.3 inchi. A mislim da nisam sam u misljenju da je 4 incha savrsena mera za sve, bez obzira na PPI koji nije toliko bitan na toj dijagonali. 3.5 incha je jednostavno premalo, ne zato sto je iPhone vec zbog aplikacija i namene smart telefona koji se danas koriste.
 
koji mi telefon preporucujete do 300e? voleo bih zaobici android, ali sto vise gledam, sve mi se visi cini da je to tesko moguce...
 
pa daj malo podataka o tome šta očekuješ od telefona, nov/polovan, ekran, memorija, cpu, baterija...
 
Galaxy nexus,imas ih novih na oglasima za te pare.
 
Ne bih da se ovo pretvori u Apple VS Android, ali ne vidim kako je Stevina vizija 3.5 ekrana uopste prezivela da neko danas izjavi kako je to okej, cak i ako nisi fan velikih telefona. Meni je malo 3.8 inchi na Desire S, ali mi je veliko sve preko 4.3 inchi. A mislim da nisam sam u misljenju da je 4 incha savrsena mera za sve, bez obzira na PPI koji nije toliko bitan na toj dijagonali. 3.5 incha je jednostavno premalo, ne zato sto je iPhone vec zbog aplikacija i namene smart telefona koji se danas koriste.

Meni je taman 4.3" (imam malo vece sake od prosecnih) a sto se tice 3.5" sta znam probao bi, pa ako mogu da koristim, mogu, a ako ne lako cu ga prodati :)
 
trebalo bi da bude nov, a sto se tice tih hardverskih podataka, to nemam neka ogranicenja...promenio sam dva androida i dosadili su mi, smekam nokiu n9 ili iphone 4, a od androida mi se trenutno svidjaju motorola razr i htc one s (one x prelazi budzet) ... voleo bi da izbor bude takav da me dobro i pouzdano sluzi 2 god, i ne samo to, nego da mi ne dosadi kao sto su mi ovi do sada androidi dosadili brzo... (no doduse nisu bas bili neki flagshipovi od telefona pa moguce da je zato)...
 
ako se odlučiš na android ja bih pre one S nego razr, a u tu cenu ti upadaju još i nexus, xperia S, huawei p1... šta god da uzmeš nećeš pogrešiti, ako već nemaš neke specijalne prohteve.
 
one s i razr imaju isti taj ekran sa pen tile matricom sto im smatram najvecom manom, a nexus bi mogao da bude opcija. huawei mi je plastican previse, a xperie mi se ne dopadaju na izgled ...

msm da bi mi nokia bila pravo osvezenje samo se bojim malo tog "mrtvog" sistema...
 
Pa i nexus ima pentile matricu,ali meni to nije smetalo.
 
a jel bilo na nexusu onako da mu bela vuche na plavu? to me recimo zesce nervira...
 
To si u pravu.
Poenta je da je ekran na nexusu ekstra i da se pentile ne primeti uopste,jedino da gledas pod lupom:)
 
Nazad
Vrh Dno