Šta je novo?

Treba mi preporuka za dobar FRP.

chava je napisao(la):
Hmm pa neznam nikada nisam voleo X-Men igre..Vise volim Rpg-ove tipa macevi,sume priroda,orci,goblini..Klanje do kolena(citaj DIablo)Cudno mi je kada u RPG-u vidim pistolje i too..Cast Fallout-u!
BTW isalla je X-Men Rise Of Apocalypse II,mislim da je na Gamespotu dobila oko 8,5 ocenu..
Pa da dvojka je u pitanju, nisam napisao. Ma ne volim ni ja X-men fransizu, ali volim svaku igricu da probam :). Igra nije nesto ekstra, ali ako imate visak vremena samo napred dok ne izadje ono sto cekamo. Znaci dobra je kao uzina, onako u pauzi izmedju dva rucka. I da ima skoka, a ima bogami i letenja. Ne mogu da kazem ni da je dobra, a ni losa, jednostavno simpaticna.
 
chava je napisao(la):
Ti bas trazis svadju jel?!
Nisam doziveo Nirvanu jednostavno Vise volim Baldura na mom PS-u nego ubogog na PC-ju..I sta ti tu nije jasno..Ti stvarno mislis da si najpametniji??I okani se toga kako su igre na konzolama degradirane to nije istina(osim ako mislis da vreme Super NIntenda nije jos proslo)!
JA volim akcioni RPG i sta?Sto stalno prozivas?Covek koji je igru VIDEO na 5min,a ne IGRAO, PRAVI SE PAMETAN..MOJ BOZE..Sto je onda igra svuda dobila ocenu preko 93???JESI LI TI MOZDA KOMPENTENTNIJI OD LJUDI SA IGN-a??!Ja tvoj Baldur na PC-ju nebi ni u usta stavljao da me ti ne teras!Idi zavuci se u sobu i igraj tvoj Baldur od 2x2 piksela i dozivljavaj Nirvanu,mene u usta vise ne uzimaj!I sta si se uhvatio sto 15 godina igram igre?Jel ti smeta?Da igrao sam ja Maria nekada i skupljao pecurikce,PA STA?
Molicu te da vise prekines,jer si stvarno postao dosadan,sta god napisem ti me quotiras,OKANI ME SE!Hocu lepo da postujem na forumu,i da budem od koristi a ne da gubim vreme na tebe!Jel ti jasno!???
Izvinjavam se svima zbog ovakvih reci ali covek je(koliko on god cenjen bio ili postova imao)postao strasno dosadan i naporan!


jok ja.. .. ja se ne svadjam... prerastao sam to poodavno da radim preko neta... nemam sta da se pravim pametan kad ja to zapravo jesam za razliku od nekih... naravno da sam kompetentniji od ljudi sa ign/gamespy i ostalih sranjkastih sajtova koje finansiraju isti ti developeri koji prave tako sranjkaste igre... izvini ali ti si poceo da prozivas bez razloga, ja pokusavam za razliku od tebe neku diskusiju da vodim a ne da svoje frustracije realizujem preko neta :) ako nisi primetio svaki moj post je sa smajlijima opsuten sa malim peckanjem, sto se ti toliko primas nemam pojma....

a dosadan sam i naporan jer sve sto sam rekao je zapravo tacno ;)

ajd zdravo
 
chava je napisao(la):
...,a ne IGRAO, PRAVI SE PAMETAN..MOJ BOZE..Sto je onda igra svuda dobila ocenu preko 93???JESI LI TI MOZDA KOMPENTENTNIJI OD LJUDI SA IGN-a??!...
samo da te obavestim da se pisanje velikih slova tretira kao deranje na nekoga ;)
ako oces da istaknes nesto pisi bold :)
i da...... nema tog IGN-a koji me moze ubediti da igra nije/jeste dobra ako se meni svidja/nesvidja :)
to je ovde 100 poota receno da o ukusima ne vredi raspravljati, a kamoli se svadjati :)
p.s.
ajd ja vodim obojicu na vopi :d
 
Poslednja izmena:
Instaliran mi je Morrowind vec dva dana na kompu, a ja nikako da prismrdim njemu :( Taman sam resio da sednem duze za neku igru i odmah su pocele neke obaveze, neka smaranja, tako da sam proveo samo 5min i napravio lika :S: No dobro... valjda cu imati vise vremena sutra i za vikend. Sa kojom rasom igrate vi koji ste presli igru? Tj. koja vam najvise lezi i zasto? :)
 
Jadi jednog gamera...

patton je napisao(la):
Instaliran mi je Morrowind vec dva dana na kompu, a ja nikako da prismrdim njemu :( Taman sam resio da sednem duze za neku igru i odmah su pocele neke obaveze, neka smaranja, tako da sam proveo samo 5min i napravio lika :S: No dobro... valjda cu imati vise vremena sutra i za vikend. Sa kojom rasom igrate vi koji ste presli igru? Tj. koja vam najvise lezi i zasto? :)
Prika, dozvoli da ti cica kaze par:
Nije stvar u igrama, stvar je u nama, jednostavno smo prestareli za igre... Evo vise od 2 godine ne postoji naslov koji nisam probao, i dalje probam, a u proseku igram ih 15 min... Kad mi ispise level2 ja gasim! Dao 200 evra za graficku i nevredi... jednostavno to vise nije za mene.
I ja sam bio u fazonu trazenja dobre igre, koja drzi, naravno FRP je jedino dovoljno inteligentno... medjutim nevredi, znam da cu na najtezem nivou sve da ih potabam sa 5% mentalnih sposobnosti. Sve je uredu, i Baldur i NWN sve jo to sjajno... al dzaba...

Ondak krenuo na multi... mreza, jake desktop masine, mocni laptopovi, gajba piva u praznoj gajbi, Warcraft3, Kohan (zacudili bi ste se kako je dobra dvojka u onlineu)... I na kraju se posvadjamo najstrasnije...
Igrao i sa devojkom, kao nesto ja je ucim pa igramo zajedno (najaci i najslabiji) pa me naravno toliko iznervira da poludim... Probao i protiv nje, pa mi nekako merak da je unistim pa je pustim da se razvije, i naravno trpim posledice nedelju dana posle toga...

Pa onda online, udri amere, kao nesto ja sam Player of the year, dobio medalju, i naravno smorio se...

Nevredi prijatelju, video igre su za mlade, sto se pre pomiris sa tim, bice ti lakse...

Medjutim ja se jos uvek nedam, dogovaramo se za vikend da tabamo battlefield2 i na kraju cemo tuci pola sata...

...polako gubim nadu da ce ikad iko napraviti igru za mene :S:
 
Poslednja izmena:
A sto se tice Morrowinda, brale ni neznas sta te ceka... Najinteresantniji deo si upravo prosao, kreiranje lika!!! Tabaces ga mozda i 10 sati za vikend, pa kad ga budes upalio posle par dana, a ono hiljadu questova, pa juris po dieriu sta bese oce onaj lik a koda ona riba oce da koknem (predpostavljam da si instalirao nastavke, te da je diary sredjen!), pa nesto krenes da se gubis po mapi...
bice: deinstal, du ju uant to kip sejvd fajls: NO!......... :crash:
 
Dante je napisao(la):
A sto se tice Morrowinda, brale ni neznas sta te ceka... Najinteresantniji deo si upravo prosao, kreiranje lika!!! Tabaces ga mozda i 10 sati za vikend, pa kad ga budes upalio posle par dana, a ono hiljadu questova, pa juris po dieriu sta bese oce onaj lik a koda ona riba oce da koknem (predpostavljam da si instalirao nastavke, te da je diary sredjen!), pa nesto krenes da se gubis po mapi...
bice: deinstal, du ju uant to kip sejvd fajls: NO!......... :crash:

Da. Nabavio sam neku sega-mega verziju Morrowinda od 1.5GB, sve se samo instalira i igra i expansioni i patchevi, tako da mi je sve full i extra :) Volim kada provedem 2h da kreiram lika i da igra ima zilion questova. Najveci smor mi je ako moram da trcim nesto pola sata okolo sa jednog kraja mape, na drugi. Jos veci ako ima bagovanih questova koje ne mozes da resis kao sto je to bilo u Sacredu. Uostalom... videcemo kada prodje vikend :type:
 
ToxiC je napisao(la):
samo da te obavestim da se pisanje velikih slova tretira kao deranje na nekoga ;)
ako oces da istaknes nesto pisi bold :)
i da...... nema tog IGN-a koji me moze ubediti da igra nije/jeste dobra ako se meni svidja/nesvidja :)
to je ovde 100 poota receno da o ukusima ne vredi raspravljati, a kamoli se svadjati :)
p.s.
ajd ja vodim obojicu na vopi :d
Moze vopi!!!!
:banana:
 
O ukusima stvarno nevredi raspravljati..Ja cu samo nastaviti da igram igre i na PC-ju i na PS-u(cekam da dodje trojka)Tako ce uzivanje biti vece.Vazno je samo da je igra dobra..Ja nemam predrasuda ni prema PC-ju i Prema konzolama kao neki..
Ajmo na vopi stvarno!!!(vidis vec sam poceo da koristim tvoj savet Toxic) :D
 
Poslednja izmena:
chava je napisao(la):
Nisam nabavio Shaolin Monks kakva je?
P.s. Ja sam bio popizdeo kada su u Champions Of Norrath izbacili skok..Lepo je kad nisi prikovan za zemlju! :d
ako si igrao God of war...znaj da je MKSM 5x bolja!
svoje utiske o igri sam napisao u threadu Shaolin Monks...pa checkuj.


:wave:
 
@chava

Mislim da je ovde cela zbrka nastala u tome sto pod rpg-om ti i G!!! ne podrazumevate istu stvar. Nemoj da se ljutish, ali ja se slazem sa sushtinom onoga sto G govori, a mozda bi se kao primer mogla uzeti sledeca njegova rechenica:
"izem ti RPG koji zavisi od toga da li igras na analognom dzojstiku... to nije rpg to je akciona igra".

Naime, na mnogim forumima dolazi do slichnih prepiranja upravo iz razlichitih shvatanja pojma rpg izmedju hard-core-rpg igracha sa jedne strane i ostatka populacije sa druge strane. Znachi za celu prichu su totalno nebitni konzole, pc, mainframe rachunari i slichno.
Recimo to sto ti zovesh akcioni rpg po meni nije rpg, to je chista arkadna igrica sa neznatnim primesama rpg-a, naslednik igrice Darkmere josh iz vremena Amige. Mozes ga nazvati josh i arkadna avantura.
Sa druge strane u svet pravog rpg-a se najlakse ulazi ako ga prvo igrash uzivo. Znachi, okupish par drugova, nadjesh iskusnog game mastera i raspalite session po nekom od popularnih rpg sistema (moj favorit je d&d2, d&d3 sux ;) ). Takodje, sto se kompjuterskog rpg-a (crpg) tiche to su igrice koje se takodje zasnivaju na nekom od ovih sistema, ili imaju svoj originalni, detaljno razradjen i dovoljno kompleksan sistem. Primeri takvih igara su na primer Pool of Radiance (original verzija), Betrayal at Krondor, Elder Scrolls serijal, Might and Magic serijal, Amberstar, Baldurs Gate, Fallout, Arcanum...
dok je, na primer, Diablo arkadna avantura :D (pri tome ne zelim da uvredim ljude koji igraju Diablo...on je odlichna igrica, mozda i najbolja u svom zanru, ali je nesretnim spletom okolnosti dobila sufix rpg ;) ).
Inache chinjenica je da je rpg zanr bio praktichno mrtav chitav niz godina, a za njegov povratak najzasluznije su tri igrice: Baldurs Gate, Fallout i Might and Magic 6.
E sad, ako se tebi svidja Baldurs gate na konzoli, a ne svidja na PC-u, to je skroz ok, ali je to znak da se tebi u stvari verovatno ne svidjaju pravi rpg-ovi. A moguce je i da nisi posvetio dovoljno paznje detaljima u Baldurs gate-u iako si ga igrao pola godine? Najbolja stvar u BG je to sto za d&d session vishe nisi morao da se cimash i skupljash gomilu prijatelja vec ti je bio dovoljan samo PC i instalirana igrica. Recimo igrajuci BG i BG2 meni se chesto desavalo da prilikom svake teze borbe pauziram igricu i onda 10-15 minuta vrshim kalkulacije koga sa chim da napadnem, pa onda rachunash koliki je tvoj AC, THAC0..., kolika ti je verovatnoca da ces da prezivish, kolika je verovatnoca da niko u grupi ne zagine i slichno. To je poenta hard-core rpg-a, da ono sto smo nekad radili sa papirom i olovkom, danas imamo na kompu i pri tome josh dobijemo lep virtuelni svet, sa dobrom prichom i atmosferom...
Izvinjavam se ako sam nekloga uvredio...nije mi to bila namera ;)
 
@Nothingman

Svaka cast! Slazem se sa svime sto si rekao, samo sto ja nisam umeo to tako lepo da objasnim :) Ijao i opet neko pomenuo Pool Of Radiance i ja se opet setim mog komodorceta i mene, klinca od 7 godina, kako igram tu igru :) I stvarno, sustina pravog RPG-a je da se sve igra potezno (sa pauzama u toku borbe) gde ti sedis i razmatras sledeci potez. Diablo nije takav, ali on ima neke druge kvalitete ,)
 
patton je napisao(la):
Instaliran mi je Morrowind vec dva dana na kompu, a ja nikako da prismrdim njemu :( Taman sam resio da sednem duze za neku igru i odmah su pocele neke obaveze, neka smaranja, tako da sam proveo samo 5min i napravio lika :S: No dobro... valjda cu imati vise vremena sutra i za vikend. Sa kojom rasom igrate vi koji ste presli igru? Tj. koja vam najvise lezi i zasto? :)
To zavisi od tvojih preferenci, tj. sta najvise lezi tvom karakteru. Ja sam oduvek bio ***** koja voli da bije iz daljine i likvidira ljude mnogo pre nego sto shvate sta se desava, te sam smesta odabrao Wood Elfa klase Archer, jer sam zeleo da svoju realnost prenesem u taj divni, mnome nedotaknut svet.
Kad biras lika vodi racuna o njegovim primarnim karakteristikama. Doduse Morrowind je toliko slobodan da ti mozes sa nekom mrcinom poput Orka da igras praveci napitke od raznih ljubicica, ali generalno - ako volis da bijes sekirama i mocugama uzmi Orka, ako volis da balnsiras uzmi neku od ljudskih rasa (Redoran, Imperial itd.). Ako si lopov tu mozes da uzmes Khajita...Pogledaj sta koji daje/dobija na svoje atribute i prema tome se odredi

I jedno veoma, veoma bitno upozorenje!!! Nemoj nikako da pokusas odmah da radis sve, da uzimas svaki kvest, da se uclanjujes svugde itd. Polako! Gild po gild, udruzenje po udruzenje, apokalipticni kult po apokalipticni kult - nemoj da se zaleces jer opcija imas toliko da ces se stvarno ugusiti...
 
patton je napisao(la):
I stvarno, sustina pravog RPG-a je da se sve igra potezno (sa pauzama u toku borbe) gde ti sedis i razmatras sledeci potez.

Moguce je napraviti dobar rpg i sa real-time borbama sve dok igra ima dobro definisan skup pravila gde u svakom trenutku znash svoje mane i prednosti. Klasichan primer je Morrowind. Sa druge strane chak i igra sa jednostavnijim skupom pravila (ali zato dobro dizajniranim) moze da bude svrstana u klasichan rpg ako to nadoknadjuje na nekim drugim poljima. Recimo, najbolji primer za to je Gothic, koji je real-time i ima dosta jednostavan skup pravila, ali zato ima najbolje dizajniran i skriptovan svet koji sam do sada video. Bukvalno se uzivish u ulogu svog lika.
 
filipenko je napisao(la):
Ja sam oduvek bio ***** koja voli da bije iz daljine i likvidira ljude mnogo pre nego sto shvate sta se desava, te sam smesta odabrao Wood Elfa klase Archer, jer sam zeleo da svoju realnost prenesem u taj divni, mnome nedotaknut svet.

Hehe, evo ga moj chovek :D
Inache u World of warcraft postoji jedan quest-prozivka na rachun ljudi poput nas: "Arrows is for the sissies" :p

Bash dugo nisam igrao Morrowind, ali moracu da ga josh jednom predjem pre nego sto izadje Oblivion. Secam se kad sam igrao prvi put da sam igru zavrsio kao level 70 (ako se dobro secam sve profesije sam izuchio do maximuma, a na kraju sam iz zajebancije ubio i onog polu-boga pa mi se ispisala poruka da uchitam poziciju ako zelim normalno da igram :D ), a kad sam posle toga instalirao Tribunal i Bloodmoon smorio sam se do bola jer je bilo previshe lagano. Ono ti letish i njukujesh protivnike ko iz aviona, bude ti zanimljivo sat-dva i posle se smorish.
Zato pattone gledaj ako mozes kako da zavrsis morrowind (bez expansiona) do nekog 30 levela da se kasnije ne bi smarao... ;)
 
Nothingman je napisao(la):
@chava

Mislim da je ovde cela zbrka nastala u tome sto pod rpg-om ti i G!!! ne podrazumevate istu stvar. Nemoj da se ljutish, ali ja se slazem sa sushtinom onoga sto G govori, a mozda bi se kao primer mogla uzeti sledeca njegova rechenica:
"izem ti RPG koji zavisi od toga da li igras na analognom dzojstiku... to nije rpg to je akciona igra".

Naime, na mnogim forumima dolazi do slichnih prepiranja upravo iz razlichitih shvatanja pojma rpg izmedju hard-core-rpg igracha sa jedne strane i ostatka populacije sa druge strane. Znachi za celu prichu su totalno nebitni konzole, pc, mainframe rachunari i slichno.
Recimo to sto ti zovesh akcioni rpg po meni nije rpg, to je chista arkadna igrica sa neznatnim primesama rpg-a, naslednik igrice Darkmere josh iz vremena Amige. Mozes ga nazvati josh i arkadna avantura.
Sa druge strane u svet pravog rpg-a se najlakse ulazi ako ga prvo igrash uzivo. Znachi, okupish par drugova, nadjesh iskusnog game mastera i raspalite session po nekom od popularnih rpg sistema (moj favorit je d&d2, d&d3 sux ;) ). Takodje, sto se kompjuterskog rpg-a (crpg) tiche to su igrice koje se takodje zasnivaju na nekom od ovih sistema, ili imaju svoj originalni, detaljno razradjen i dovoljno kompleksan sistem. Primeri takvih igara su na primer Pool of Radiance (original verzija), Betrayal at Krondor, Elder Scrolls serijal, Might and Magic serijal, Amberstar, Baldurs Gate, Fallout, Arcanum...
dok je, na primer, Diablo arkadna avantura :D (pri tome ne zelim da uvredim ljude koji igraju Diablo...on je odlichna igrica, mozda i najbolja u svom zanru, ali je nesretnim spletom okolnosti dobila sufix rpg ;) ).
Inache chinjenica je da je rpg zanr bio praktichno mrtav chitav niz godina, a za njegov povratak najzasluznije su tri igrice: Baldurs Gate, Fallout i Might and Magic 6.
E sad, ako se tebi svidja Baldurs gate na konzoli, a ne svidja na PC-u, to je skroz ok, ali je to znak da se tebi u stvari verovatno ne svidjaju pravi rpg-ovi. A moguce je i da nisi posvetio dovoljno paznje detaljima u Baldurs gate-u iako si ga igrao pola godine? Najbolja stvar u BG je to sto za d&d session vishe nisi morao da se cimash i skupljash gomilu prijatelja vec ti je bio dovoljan samo PC i instalirana igrica. Recimo igrajuci BG i BG2 meni se chesto desavalo da prilikom svake teze borbe pauziram igricu i onda 10-15 minuta vrshim kalkulacije koga sa chim da napadnem, pa onda rachunash koliki je tvoj AC, THAC0..., kolika ti je verovatnoca da ces da prezivish, kolika je verovatnoca da niko u grupi ne zagine i slichno. To je poenta hard-core rpg-a, da ono sto smo nekad radili sa papirom i olovkom, danas imamo na kompu i pri tome josh dobijemo lep virtuelni svet, sa dobrom prichom i atmosferom...
Izvinjavam se ako sam nekloga uvredio...nije mi to bila namera ;)
Nisam igrao Baldur pola godine nego sam preso pola igre,NeverWinter mi se vise svideo,kao i Icevind Dale 2,a fallout-u da nepricamo
 
Poslednja izmena:
Inace Nothingmane vidjam te po WoW-u...
 
chava je napisao(la):
Nisam igrao Baldur pola godine nego sam preso pola igre

Sorry, moja greska...

Inace Nothingmane vidjam te po WoW-u...

Nothingman nije moje ime u WOW-u. Moj nick u WOW-u je Badurash, ali vec 7 dana ne mogu da igram jer mi je neko mazno account a Blizzu treba 100 godina da istrazi sluchaj...zato i gubim vreme ovako po forumima :D
 
strasno kako ti maznuo kako ce sad blizzard to da spreci pa ovaj sto ti je maznuo ce sigurno da ti izbrise heroja :(
 
vampire je napisao(la):
strasno kako ti maznuo kako ce sad blizzard to da spreci pa ovaj sto ti je maznuo ce sigurno da ti izbrise heroja :(

Ma odma sam se bio ulogovo na drugov account i javio game masteru da mi blokira moj account, tako da je sve ok ispalo.
A i da ga je neko izbrisao vratio bi ga Blizz jer imaju backup.
Jedino je smor sto se dugo cheka posto je masa ljudi ostala bez accounta.
Prvo su svi mislili da je neki novi trojanac u pitanju, ali kako se stvari odvijaju bice da je Blizzard-Europe nesto zajebo jer se kradje desavaju samo u Evropi.
 
Jel moze samo neko ukratko da mi objasni sta je potrebno da bi se igrao WOW (osim internet konekcije) :) Gde se registrujes, gde kreiras lika... jel treba da se instalira neki posebni Warcraft ili se koristi ovaj vec postojeci W3 ili Frozen Throne ili sta vec...? Jel treba neki poseban key da se ima kao sto je to bio slucaj za Diablo? ... itd, itd...
 
patton je napisao(la):
Jel moze samo neko ukratko da mi objasni sta je potrebno da bi se igrao WOW (osim internet konekcije) :) Gde se registrujes, gde kreiras lika... jel treba da se instalira neki posebni Warcraft ili se koristi ovaj vec postojeci W3 ili Frozen Throne ili sta vec...? Jel treba neki poseban key da se ima kao sto je to bio slucaj za Diablo? ... itd, itd...

Treba ti original igrica WOW koja kosta ~50 evra + svaki mesec se placa pretplata 13 evra. Pretplatu je najbolje da placas "Visa virtuon" karticom Reifeisen banke. Prvih 30 dana igrice dobijash besplatno sa kupljenim originalom.
 
Nothingman je napisao(la):
Sorry, moja greska...



Nothingman nije moje ime u WOW-u. Moj nick u WOW-u je Badurash, ali vec 7 dana ne mogu da igram jer mi je neko mazno account a Blizzu treba 100 godina da istrazi sluchaj...zato i gubim vreme ovako po forumima :D
Znam lose sam se izrazio..Znam tvoj nick..
Al eto i WoW je akciona igra onda..
 
Poslednja izmena:
Dante je napisao(la):
Prika, dozvoli da ti cica kaze par:
Nije stvar u igrama, stvar je u nama, jednostavno smo prestareli za igre... Evo vise od 2 godine ne postoji naslov koji nisam probao, i dalje probam, a u proseku igram ih 15 min... Kad mi ispise level2 ja gasim! Dao 200 evra za graficku i nevredi... jednostavno to vise nije za mene.
I ja sam bio u fazonu trazenja dobre igre, koja drzi, naravno FRP je jedino dovoljno inteligentno... medjutim nevredi, znam da cu na najtezem nivou sve da ih potabam sa 5% mentalnih sposobnosti. Sve je uredu, i Baldur i NWN sve jo to sjajno... al dzaba...

Nađi RPG klub, kockice, knjige i udri. Zakon. Ništa kao živi playeri i GM pored tebe. Takve situacije se ne mogu opisati kakve se mogu stvoriti u glavama i real rollanjem ;)
 
chava je napisao(la):
Znam lose sam se izrazio..Znam tvoj nick..
Al eto i WoW je akciona igra onda..

U pravu si. WOW je vrlo slaba igrica sto se tiche rpg elemenata, jer je pravljen za shiroke narodne mase. Ako realno pogledas, wow je jedna sasvim prosechna igra, ali ono sto njega krasi je neverovatna zaraznost iz prostog razloga sto je multi-player. Znam mnogo ljudi koji se navuku na chat, a da ne govorim o WOW-u ;)
Dve glavne mane ove igre su neverovatno glupi questovi (imash osecaj da postoji neki random generator questova za igricu :D ), i skrivanje kako game-sistem funkcionise od strane blizzarda. Neke stvari se josh i mogu odrediti (npr. kako agility utiche na crit chance), ali mnogo toga je nejasno i samim tim te onemogucava da razvijash lik onako kako bi ti zeleo.

p.s. Btw, meni je wow fix koji mi je potreban dok ne izadju Oblivion i Gothic 3 (ili AD&D mmorpg :p ).
 
Nazad
Vrh Dno