Šta je novo?

Treba mi glava za Canon pixmu Ip 1000-1500-2000

Probaj sa distributerima.
Samo da ti kazem da glava vise kosta nego nov stampac, pa ne znam koliko ti se isplati.
 
Canon iP Pixma 1000 53.10 CompArt 011/30.88.525

Canon iP Pixma 1500 60.18 Gigatron d.o.o. 011/354.13.78

Rekoh kad vec preteruje kolega Zike sto da ne bacim cene za nove
stampace.Nego jel taj deo tebi fali ili vec kako?Bolje ti je da vidis
sa nekog starog da skines,kostace te 15 eura vrh glave.Ako hoces
nov probaj na ove servis partnere : 1. BIRO CENTAR, Pedje Milosavljeić 60,
tel: (011)2273447, 3187772, (064)2500491 2. JNB METEOR SYSTEM, Gandijeva 58
tel: (011) 301 51 18 3. PIN COMPUTERS, Heroja Pinkija 40
tel: (021) 489 15 00
 
Imam 2 printera Canon IP 1500 i i455. Oba stampaca koriste istu glavu.Jedna glava je zapekla i nema shanse da proradi (nosio sam na par mesta kod ljudi koji rade te stvari). Na drugoj glavi je izgleda elektronika problem.stampachi je nevide , kao da je nema. Zvao sam PC Centar jer su oni koliko znam ovlasceni distributeri za Canon stampache.rekli su mi da nema i da neznaju dal ce ih uopste biti.
U svakom slucaju hvala vam na pomoci.
Zvacu ove brojeve koje je noki postavio. Ako neko zna gde sigurno mogu da nadjem tu glavu neka mi da broj telefona.
Pozdrav i hvala na trudu.
 
Kad sam kupovao stampac canon i250 bilo je glava da se kupi u pin cenovniku za nekih 15-ak evra. Rekoh, odlicno jeftin stampac ima glava rezervna jeftino, ketrizi se lako dopunjavaju a nisu ni skupi novi. Jos uvek se kajem sto nisam kupio sve glave za taj stampac sto su imali.

Moje misljenje o celoj stvari: zapekne ti glava, nema da se kupi druga ili je cena paprena, kupis od njih novi stampac a stari skuplja prasinu (pe**rski fazoni)!
 
Poz.nema razloga za razocarenje.Na kraju krajeva uvek mozes to da narucis u inostranstvu.Ako budem isao preko mozda bih mogao da ti ponesem.Naravno imam
Jelen od tebe kad se vratim.
 
Nisam preterao.
65e+PDV je nova glava i za IP1000 i za IP1500. Tu ne racunam ruke.
Ako naletis na neki polovnjak, odlicno.
 
Mozda da probash u Infografu u YUBC-u.
 
Poslednja izmena:
Gde je 65 e +PDV i kakve ruke?
nemoguce daje glava skuplja od stampaca.
 
Nazad
Vrh Dno