Šta je novo?

Traži se štapni usisivač

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,056
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Planiram da kupim štapni usisivač iliti usisivač koji ima bateriju umesto kabla.

Nemam neki definisani budžet, samo bih voleo da ima normalnu autonomiju od bar 30 minuta, da se relativno brzo puni, da može da očisti tepih od dlaka moje mačke koliko-toliko i da nije preglomazan za čuvanje (znam, mnogo zahteva).

Video sam razne Philips, Bosch pa čak i XIAOMI modele ali ideje nemam šta da gledam.
 
Pitanje za vlasnike Xiaomi G10 i sličnih modela: da li je neko imao problem da ova njegova glavna motorizovana četka vrlo lako zapne i prestane da se okreće na bilo kakvom tepihu? Motor usisivača i dalje radi i usisava, ali se četka ne okreće i onda naravno usisavanje i nije baš efektivno.

Otvarao sam četku, čistio onaj roler, ali nije pomoglo.

Da li je problem u četki, motoru, nečem drugom? Šta zameniti, a da baš ne bude ceo usisivač, greota bi bila, još je mlad :)
 
Cao. Trazim neki usisivac al naravno da nije skup. Sada naisao sam na ovaj, izgleda ok i video sam neke ocene na netu koje su skroz dobre. Sta vi mislite?

Beko Štapni usisivač VRT 61818 VW​


Ja sam kupio Gorenje SVC 216 .. Imam samo reči hvale, po meni je perfektan usisivač!
 
Daleko je to od perfektnog,neke stvari zavrsava, ali dok ne probas nesto bolke nisi ni svestan koliko je to lose. Imao sam u Gorenje slicnih perfomansi u stanu, u kancelariji isto... U stanu presao na Dreame, za kancelariju i dalje moze proci Gorenje.
 
Daleko je to od perfektnog,neke stvari zavrsava, ali dok ne probas nesto bolke nisi ni svestan koliko je to lose. Imao sam u Gorenje slicnih perfomansi u stanu, u kancelariji isto... U stanu presao na Dreame, za kancelariju i dalje moze proci Gorenje.
Pretpostavljam da je mnogo bolje ali za moje potrebe je ovo perfektan usisivač, pogotovu za cenu za koju se prodaje!
 
Dobri su oni sa baterijom, odnosno duzinom rada, nisu nesto jaki, te i ne srcu bateriju tako brzo. Meni stan, manje od pola baterije za jedno 50m2, lagano odradi.

Meni je zavrsavao i Gorenje posao, ali na tepisima se bas vidi razlika, jaste da ih je svega dva, al opet, tamo gde si sa Gorenjem morao drljati par puta, Dreame kupi u cugu.
 
Zdravo, planiram kupovinu Bosch usisivača iz serije 6. BBS611MAT ili BCS611P4A
Visim da im je trenutna cena oko 27k-29k.
Da li je neko video da li možda mogu da se nađu na akciji i po manjoj ceni?
 
Dobri su oni sa baterijom, odnosno duzinom rada, nisu nesto jaki, te i ne srcu bateriju tako brzo. Meni stan, manje od pola baterije za jedno 50m2, lagano odradi.

Meni je zavrsavao i Gorenje posao, ali na tepisima se bas vidi razlika, jaste da ih je svega dva, al opet, tamo gde si sa Gorenjem morao drljati par puta, Dreame kupi u cugu.
Na koji mislis da su dobri sa baterijom?
 
Nazad
Vrh Dno