Šta je novo?

TP-LINK TL-WN722N

nesa07

Slavan
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruke
3,170
Poena
260
Treba drugaru da instaliram na XP sp3 ovaj uredjaj, da li moze neko da mi kaze ko je imao iskustva sa istom situacijom koji je driver koristio i da li nesto dodatno treba podesavati?
 
Imam isto ovaj uredjaj,imas drajvere na CD-u koji ide uz njega,ako ga nisi dobio onda trazi na sajtu.
PS: prva dva meseca ce divno da radi,a posle ce da krene da brljavi,da "ne vidi" mrezu itd.
 
Imam ga ja već 2 godine i radi bez problema. Drajvere imaš i na sajtu - http://www.tp-link.com/en/download/TL-WN722N_V1.html#Driver

Nikakva dodatna podešavanja samog uređaja. Ali sam primetio da bolje radi kada se koristi AES enkripcija sa mrežom. Meni je pravio užasne probleme sa TKIP enkripcijom u smislu da me ruter odjednom ne vidi i ne dozvoljava mi da se konektujem na njega dok ga ne restartujem. U pitanju je Pireli ruter koji je delio Telekom.
Hint: Enkripciju podešavaš na ruteru.
 
Poslednja izmena:
Ja ga imam 3 godine, zasad najbolji TP Link proizvod koji sam koristio. Ne verujem ni da ce biti problema na XP-u, iako ga ja koristim na W7.
 
Da li da instaliram najnoviji driver ili ne? Sto se tice signala koji treba da prime je SBB, a zasto utility da ne instaliram, da li pravi probleme ili windows ima bolji?
 
Poslednja izmena:
Uvek najnoviji drajver. Nema nikakve potrebe da se instalira utility.
 
Nazad
Vrh Dno