Šta je novo?

Torba za laptop 17"

G!!!

Čuven
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
5,671
Poena
780
Moja oprema  
Laptop
HP Spectre x360
Mobilni telefon
s22u
Steam
mocnijogurt
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Trazim kvalitetniju torbu za laptop od 17" za preko ramena, dakle ne ranac vec poslovna varijanta
Do sada sam koristio Samsonite ali je odsluzila svoje posle 8 godina
Generalni zastupnik za Samsonite nema nista na lageru, vec vise od mesec dana, prolongirali su par puta da cekaju uvoz ali od toga nista

Da li i gde se mogu naci torbe za laptop koje nisu kineske, hama i sl... ne treba mi koza ali mi se ne svidjaju pomenute torbe od 1000 din :(

Hvala !
 
Targus :d

posle toliko godina samsonite torbe, prosto kada gledam sve ostalo ne daje mi nimalo samopouzdanja
samsonite imaju silna ojacanja, latopu ne moze nista da se desi ako se malo grublje ophodis prema njoj (sto je neminovno ako svakodnevno vucaras laptop)
kada visi na ramenu imas osecaj da mogu i deca da se okace na torbu nece joj biti nista

Baci na pm za taj cooler master, mada je to poprilicno daleko od onog sto meni treba

Ako neko ima jos neki info ili savet bio bih zahvalan :)

Pozdrav
 
A zasto ne bi narucio online Samsonite ako ih nema kod nas i ako su tako dobre, a koliko vidim i navikao si na njih :)
Taman ako trazis pusti ovde link jer me interesuje kako to cudo izgleda.
 
Pa nemam pojma zasto ne online, carina ovo ono, nesto nisam imao iskustva do sada, nekako mi je tabu tema to i dalje
Mozda bi mi bilo lakse da skoknem do Madjarske pa kupim :) ili tako neka varijanta

http://www.samsonite.co.uk/17.3inch-laptop-bags/

evo baci pogled, da te ne gadjam bas konkretnim modelima :)
 
Ako je ispod 50€ doci ce ti 20%pdv, a ako je preko onda i 10% carina.
Kod svercera iz Madjarske mozes pitati za cenu, sigurno ce te izaci nesto jeftinije nego na madjarskom sajtu zbog povracaja pdv-a i eskiviranja nameta nase drzave. Tako vecina ovde kupuje televizore, a dosta njih i kompjuterske komponente. Naravno mozes i sam da odes...

Za sta god da se odlucis neces imati nekih problema, dosta ljudi narucuje online i uzima od "madjara".
 
svka cast momci

da ima sistem reputacije da bih vam plusica lajkova koliko god treba :D
 
Nazad
Vrh Dno