Šta je novo?

Top One Digital kuponi za popust i korisnički opisi

Neophodan je nalog na Aliexpress-u da bi se kupilo kod njih a Aliexpress forsira svoju mobilnu aplikaciju. Meni je to ok jer je aplikacija zaista funkcionalna.
Kada si na desktop-u nećeš biti preusmeravan na play store, mada ni ovako ne bi trebalo. Možda si greškom kliknuo na svom telefonu da ti default aplikacija za tu vrstu linkova bude play store pa se zato to dešava. tj, najverovatnije je uzrok do tebe.

Znam druze sve, imam nalog odavno, nije mi podeseno nikakvo preusmeravanje na Play Store itd. Jednostavno se to od skoro desava, a koristim isti browser kao i ranije tako da nije do mene. Naravno to nema nikakve veze sa tobom i prodavnicom, samo mi je glupo da toliko bas forsiraju aplikaciju.
Zelim ti sve najbolje u daljoj saradnji sa prodavnicom. :)
 
Kupio sam vec dva telefona preko njih, odlicni su. Uzeo bih sada jos dva krajem meseca kad budu ove neke akcije. Imam sada mogucnost i za EU slanje. Zna li neko ako narucim dva telefona, da li se takodje nece platiti dodatni troskovi slanjem preko DHL?
 
Može više telefona u jednoj pošiljci dhl-om u EU. Takodje garantuju da nema pdv i carine.

Kupon od 5$ + tempered glass se dobija za svaki telefon uz kod iz ove teme (i kada ih ima više u pošiljci). - to je vikend akcija koja je postala stalna vrednost kupona za dhl shipping za sada.

DHL shipping je skuplji kada se više telefona naruči u jednoj pošiljci, ali ipak ima neke uštede u odnosu na troškove kod pojedinačnih narudžbina.
 
Poslednja izmena:
Super ako je tacno da se zaobilaze dazbine bilo bi jos lepse da neko ko narucuje uskoro(ili je vec isao preko DHL-a) javi kako je prosao.
 
Poslednja izmena:
100% se garantuje da neće biti dažbina dhl dostavom u EU. Nema šta tu da se proba, provereno je i garantovano.
 
Samo kratak info da se kupon iz ove teme sabira sa Aliexpress kuponima (za one koji skupljaju Aliexpress kupone).
 
Druze, kazi jel ima novosti za UPS Express saver, pre dve nedelje si rekao da traze novog agenta koji bi slao za Srbiju putem UPS-a, pa jel se nesto novo desilo, verjem da nije i da bi ti javio da znas, ali opet eto da te podsetim pa moza da pitas Kaku ili skim vec pregovaras iz Top One-a.
Pozdrav.
 
Još uvek ništa, tj.dobili su negativan odgovor od svih sa kojima saradjuju.

Pomenuću tu temu povremeno i ako bude promene javiću.

Ne insistiram puno jer ne očekujem veliki promet a možda i UPS bude skuplji od DHL-a pa to bude dealbreaker za sve nas, i onda ispadne da sam im dzabe sedeo na kičmi.

Nisam zaboravio,i povremeno ću pokretati tu temu. Za sada je odgovor da ni jedan shipping agent sa kojim saradjuju ne nudi mogućnost korišćenja UPSa.
 
Upravo videh da Shenzen daje 2 Meizu M2 Note za nagradnu igru. Sutra se mozete prijaviti, mozda se i nekom posreci, ja cu da se prijavim. Radi se o onoj freebies promociji na AliExpressu. :)
 
Preko mobilne aplikacije, nacices pise Freebies i sutra ce tu da izadje telefon. Samo dodas store u favorite stores i prijavis se.
 
Još uvek ništa, tj.dobili su negativan odgovor od svih sa kojima saradjuju.

Pomenuću tu temu povremeno i ako bude promene javiću.

Ne insistiram puno jer ne očekujem veliki promet a možda i UPS bude skuplji od DHL-a pa to bude dealbreaker za sve nas, i onda ispadne da sam im dzabe sedeo na kičmi.

Nisam zaboravio,i povremeno ću pokretati tu temu. Za sada je odgovor da ni jedan shipping agent sa kojim saradjuju ne nudi mogućnost korišćenja UPSa.
Ok, nego reko da vidim sta se desava sa tim jer znam da si napomenuo to ranije.
Naravno nemoj biti dosadan nisam to mislio nego nisi nista od tad pisao na tu temu pa reko da vidim sta je novo po tom pitanju.
Hvala druze.
 
Samo podsetnik da su danas akcije na Aliexpress-u i da se kuponi mogu sabirati. Čak su na nekoliko narudzbina koje smo danas uradili sabrali i naš kupon sa njihovim kuponom u top one što me je iznenadilo. Ok je da se saberu Aliexpress kuponi i RS kupon, ali Top One i RS kupon da se saberu nisam se nadao. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Jutros se poranilo da se jure dodatni popusti kojih nije bilo ovog puta, na svu srecu kupio sam jedan vaucer pre neki dan.
I tu se ja setim da je jedan benchovac pio vodu sa Morave sa zutim ljudima i da on daje popust
Salu na stranu
Poslao sam mu broj porudzbine, za manje od 5 minut skinuta je cena 5$.
Ovo mi je 3 telefon koji narucujem od Top-One, sva tri puta sam ih narucivao u vreme ovih akcijia
Sa ovim dodatnim snizenjem i staklom mislim da je suludo kockati se sa drugim prodavcima
Svaka cast za clana Ilion, nadam se saradnji i u buducnosti, mada sam namirio celu porodicu
 
Da se prijavim i ja sa kupovinom kod Top-one.
Poručio sam jutros RN3 pro od 32GB. Juce sam kupio kupon od 50$ popusta + dobio 2$ popusta od prodavnice. Tako da me telefon trenutno iznosi 195$ sa giftovima koje daju što redovno što uz kod iz ove teme. Ostaje mi samo još harač od strane carine.
Kinez me je iznenadio, prijatno, obzirom da je na moju poruku prilikom narucivanja odgovorio u roku od par minuta.

Sve pohvale za začetnika teme - Iliona
 
Hvala Vam puno na pohvalama.

Sto se tiče kupona, ipak nema više sabiranja Top One kupona sa našim RS kuponom. Tj, današnji Top One kupon će umanjiti vrednost našeg kupona za sledeće narudžbine (npr 5$ za dhl + tempered se ne može pretvoriti u 7$ + tempered glass) već je bolje koristiti samo RS kupon.



Koliko sam video, samo jedan Top One kupon se i deli po kupcu, a RS kupon se može koristiti neograničen broj puta.

Svima kojima je obećano sabiranje, će biti ispunjeno. Niko nije oštećen. [emoji4]

Aliexpress kuponi i popusti se sabiraju i dalje sa RS kuponom.
 
Poslednja izmena:
Top one ima sestrinsku firmu na Aliexpress-u koja se zove Shenzen Chigon Technology Co Ltd (hvala @dakok)

http://www.aliexpress.com/store/1153179

Ko voli slonfon, legokockafon, dodji, umi...nek' izvoli, ti telefoni se prodaju u Chigon-u.
Imaju i druge modele letv, huawei, nisam stigao da pogledam celu ponudu.

Kupon iz ove teme važi i u toj prodavnici.
Vrednost standardna za sada:
5$+ tempered glass* za dhl shipping.
2$+ tempered* za druge standardne opcije shipping-a, tj sg post, aliexpress standard shipping.

*Ako je staklo u ponudi da se kupi uz telefon dobija se besplatno uz kupon. Ako nema opcije da se staklo kupi uz telefon, neće ni biti poslato. Ostaje samo umanjena cena od 5$ ili 2$ kao vrednost kupona.
 
Poslednja izmena:
Hvala za informaciju. Ja letvu naručio kod Fantacija jer nije bilo kod TopOne. Juče sam naručio i Redmi3, ali nisam imao kad da se zezam sa ovim RS kuponom, nisam znao da skidaju cenu za par minuta.
 
Nek'su ti na zdravlje obe igračke [emoji4]

Odlične si telefone kupio. [emoji4]

Ide brzo promena cene uglavnom (ne uvek). Meni pošalješ order id preko poruka i ja dalje komuniciram oko toga.
 
Slažem se za diskusiju u temi.

Velika prednost tih marki je 800mhz 4G LTE. Iako nisam ljubitelj, možda kupim nešto od toga baš zbog te frekvencije kada zaživi kod nas.

Ne prodaju tempered glass uz taj model pa onda samo ostaje vrednost kupona od 5$ za dhl i 2$ za SG.
Razgovaraću sa njima da li postoji mogućnost da kod tih nekih modela kupon malo više vredi, bar za vikend akcije i slično. Naravno, ukoliko bude interesovanja ovde. Možda da se skupi više nas zainteresovanih pa da imam sa čim da pregovaram...


Za Xiaomi, Meizu cene su uvek na najnižim mogućim pa zato takva vrednost kupona.

Svakako, za ovaj UMI trenutna cena je vrlo konkurentna, samo 6$ više (bez uračunatog popusta iz kupon) nego na najjeftinijem mestu, a kod njih je puno sigurnije kupiti nego bile gde drugde.

Pošto ne pratim umi, ako neko bude zainteresovan za neki model u pretprodaji, neka pita ovde u temi pa ću pokušati da saznam kada ga konačno dobijaju, ako već takva informacija ne bude navedena na njihovoj aliexpress strani.
 
Poslednja izmena:
Gospoda iz Top-one mi ni posle 7 dana od poručivanja nisu poslali telefon. Sutra im istice procesing time.
Kada sam ih pitao kada mogu da ocekujem slanje, poslali su mi neki genericki mail, po treći put u stilu: kad stigne paket ne potisuj ga i ne primaj pre nego sto ga pregledaš, izmeriš tezinu, snimiš otvaranje paketa i paljenje uređaja.... Pa ako je sve u redu onda potpiši i preuzmi paket. Ne znam samo ko bi mi u posti dozvolio da otvorim paket i snimam a da prvo ne potpisem, platim carinu i preuzmem isti.
 
Da li možeš da saznaš koji su modeli popularni u Kini, koje Kinezi kupuju ? Da se napravi neka tabela. Recimo od:

- 50 -100€
-100 - 150€
-150 - 200€
-200 - 300€

- Preko 300e

Da se izdvoje "garaža brendovi" od onih kvalitetnijih.
 
Gospoda iz Top-one mi ni posle 7 dana od poručivanja nisu poslali telefon. Sutra im istice procesing time.
Kada sam ih pitao kada mogu da ocekujem slanje, poslali su mi neki genericki mail, po treći put u stilu: kad stigne paket ne potisuj ga i ne primaj pre nego sto ga pregledaš, izmeriš tezinu, snimiš otvaranje paketa i paljenje uređaja.... Pa ako je sve u redu onda potpiši i preuzmi paket. Ne znam samo ko bi mi u posti dozvolio da otvorim paket i snimam a da prvo ne potpisem, platim carinu i preuzmem isti.
Pošalji mi order id. Te mejlove zanemari. Namenjeni su samom Top One timu uglavnom jer svi u firmi vide u kojoj je fazi priprema pošiljke, naravno, i kao zaštita od kupaca koji nameravaju da prevare prodavca, a kojih ima puno.

Inače, otvaranje pošiljke u pošti je moguće ali to niko od nas ne radi jer nismo toliko nesigurna država hvala Bogu. Snimanje nije dozvoljeno ali za snimanjem ni nema potrebe. U nekom krajnjem lošem slučaju po kupca, pravi se zapisnik koji je validan za svaki mogući i nemogući problem.

Pošalji mi order id molim te, cak iako si mi ga slao ranije.

Da li si koristio kupon prilikom narucivanja?
 
Poslednja izmena:
Evo upravo mi je stigla potvrda da je porudzbina poslata i tracking number.
Pusticu ti na pm broj id order-a
 
Da li možeš da saznaš koji su modeli popularni u Kini, koje Kinezi kupuju ? Da se napravi neka tabela. Recimo od:

- 50 -100€
-100 - 150€
-150 - 200€
-200 - 300€

- Preko 300e

Da se izdvoje "garaža brendovi" od onih kvalitetnijih.

Što se tiče brendova koje treba kupovati, u prilogu je tabela sa podacima o prodaji u 2015. koju sam pozajmio od @dakok sa Telekineze.

Na ovaj spisak, treba dodati pre svega Letv, Zopo i TCL, eventualno Jiayu kada, i ako bude ponovo izbacivao neki konkurentan model.
Naravno, tu su još Gionee (Iuni), Qiku 360 F4 i još možda neki proizvodjač/model na koji treba obratiti pažnju a koji sam zaboravio da pomenem.
Sa liste iz priloga svakako precrtaš Apple i Samsung. [emoji2]

U ovom trenutku nema puno mudrosti što se tiče best buy modela, uglavno su to Xiaomi, LETV ili Meizu.
Videćemo šta će biti još zanimljivo kasnije tokom godine.

Za sastavljanja best buy liste od-do trenutno nemam vremena. Desi se da se cene menjaju pa takva lista brzo zastari. U momentu kada bi nešto kupio, ti reci pa ću rado preporučiti ono što je za mene lično best buy, a drugi članovi foruma će dodati neki predlog ili opovrgnuti moje mišljenje.

Edit, neće nešto upload attachment-a.
Probaću da postavim kasnije.
Po broju prodatih primeraka u Kini u 2015, rang lista izgleda ovako:
1) Xiaomi
2) Huawei
3) Apple
4) Vivo
5) Oppo
6) Samsung
7) Lenovo
8) Meizu
9) Coolpad
10) ZTE
 
Poslednja izmena:
Ako može info od onih kojima je telefon već stigao - koliko su čekali na isporuku i da li je bolje naručiti preko Singapura ili ne zbog brzine i sigurnosti isporuke?
 
Ako može info od onih kojima je telefon već stigao - koliko su čekali na isporuku i da li je bolje naručiti preko Singapura ili ne zbog brzine i sigurnosti isporuke?
Najsigurnije i najbrže je DHL-om, ali za Srbiju nije isplativo. Jedino ako imaš nekog u EU. DHL pošiljka bude isporučena u proseku do 8 dana od momenta slanja.

Ostali vidovi isporuke, SG i Aliexpress standard shipping su takodje potpuno sigurni.

Vreme isporuke, u proseku 10tak dana do Srbije pa onda koliko bude na carini. Ne može se garantovati da će vreme isporuke za Singapur post biti 10 dana.
To je otprilke po mom dosadašnjem iskustvu. Na to treba dodati nekoliko dana dok se telefon pošalje, i nekoliko dana za carinu (od minimum 3 pa do koliko hoćeš, ne zna se tačno). Sve zavisi od gužve na carini.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno