Šta je novo?

top 10 u "Gameoveru"

bakiba

Slavan
Učlanjen(a)
14.12.2004
Poruke
223
Poena
319
Ako se neko seca, da li moze da popuni ovu listu iz emisije "gameover"? Kad nismo imali poll na benchmaku...Predpostavljam da je tu CIV IV mozda PES 05, secam se valjda da je gta sedmi, fahrenhait sesti, NHL nosi oznaku 05???


1.NFS Most Wanted
2.F.E.A.R.


Call of Duty 2
Fahrenhait
Quake 4
GTA San Andreas
9.NHL...
10.AOE 3
 
Poslednja izmena:
Kako uzeti za ozbiljno nekoga kome je NFS:MW na prvom mestu ?!
 
Ja dugo vremena nisam gledao Game Over, Politike nema vec duze vreme.
 
gameover pogledam kad naletim i to samo zbog vrlo simpatichne voditeljice :D :D :D
 
Sad videh neku novu crnku :) Nisam ni ja gledao duze vreme zbog strajka (inace cesto zaboravim termin). Ali sam provalio da se neke emisije pa i ovu pustali...
 
Poslednja izmena:
Kakav crni quake 4! Instaliao ga, video kakav smor i odmah uklonio - to nije igra vec mamipara sa losijom grafikom i od Farkraja a gameplay smorniji nego u neozbiljnom Semu... Da se ja pitam - i Q4 i Civ IV u kos za promasaje godine...

Ako je Q4 tako dobro rangiran, plasim se da isprobam ove ostale navedene igre... ;)
 
pa QIV i nije toliko dobro rangiran koliko je NFSMW i to ispred FEAR-a !!!
 
Pola liste komotno moze da se brise!
 
Darko je napisao(la):
Kakav crni quake 4! Instaliao ga, video kakav smor i odmah uklonio
Kakav je da je, mnogo je bolji od NFSMW. Ko je voleo Q2, Q4 ga nije razočarao. Vi ostali igrajte HL2 i slično.
 
Sramota je sto je MW na prvom mestu, igra iako dobra nikako nije bila doninantna, a uostalom vecini ljudi (nisam siguran za ovaj forum) se vise dopao i i dalje ga radije igraju NFS Underground II
 
Topic nije : da li je ispravno staviti mw na prvo mesto
 
vladabgd je napisao(la):
gameover pogledam kad naletim i to samo zbog vrlo simpatichne voditeljice :D :D :D
Da, stalno ih menjaju - ova poslednja je simpaticna - mada imam utisak da te voditeljice nemaju pojma o cemu pricaju.
S obzirom kakve igre su se pojavile prosle godine, lista i nije tako strasna...
 
Poslednja izmena:
Ta je emisija najviše prilagođena uzrastu od oko 13-17 godina, počevši od one ribice što se penje u miniću na stepenice objekta gde snimaju emisiju (kamera odozdo), preko samih kriterijuma za izbor i opis "megahitova" (ko ne zna šta je dobro, zna šta je popularno i ima široku prođu u narodu)

Baš slabo (za razliku od već pomenute)
 
hejvule je napisao(la):
Kako uzeti za ozbiljno nekoga kome je NFS:MW na prvom mestu ?!


Kako uzeti za ozbiljno nekoga kome je F.E.A.R. na drugom mestu ?! :d

Inace, kao sto neko rece, pola liste treba pobrisati (osim ako, uz duzno postovanje, listu nisu sastavljala na osnovu svog ukusa, deca od 10 godina)
 
Voodoo_NBGD je napisao(la):
Kakav je da je, mnogo je bolji od NFSMW. Ko je voleo Q2, Q4 ga nije razočarao. Vi ostali igrajte HL2 i slično.

Realno! :)

Q4 sam doziveo kao vracanje korenima.

Za civ vazi isti princip> ko je voleo trojku, dvojku i keca, volece i cetvorku.
 
Pa bice valjda u petak oko 13h repriza. Ja sam napisao cega se secam 1,2,9 i10 mesta 100%. Mozda je Splinter cell 3 na listi. Za Q4 znam da je oko sredine liste...Videcemo (valjda). Ali hajde ko zna neka napravi anketu, moze i malo slozeniju nego prosle godine, ono najbolja igra, najbolji scenario, najbolja grafika...
 
Ne samo sto je MW prvo mesto nego je dobio ocenu 99 i kako rece tj.procita ona to je igra sa najvecom ocenom ikada. :)
 
Prosle godine je HL2 dobio 100%. Mozda jeste igra godine (ja sam u FC taboru) ali 100% :zgran: ...Danas sam ukljicio kasno "Politiku", i video da je civ4 na trecem mestu i da je voditeljka crvenokosa :)
 
Nazad
Vrh Dno