Šta je novo?

Tony 3

LuxoR

Čuven
Učlanjen(a)
20.01.2002
Poruke
871
Poena
619
Kada pokrenem igru textura skoro da nema, igrac je onako beo, 99% objekata nema na sebi teksturu a kako izgleda glavni meni da ne opisujem...
Pretpostavljam da je do VooDoo3 2000 kartice (o kojoj u redme-u nema ni reci). Koristim XP i neke nabudzene internet drajvere (probano kod ortaka na 98-mici i istu stvarcicu izbacuje).

Ja se nadam da je do drajvera problem, a kada sam kod njih da li neko zna gde imaju da se skinu drajveri za XP ali da rade bas lepo stabilno itd. ??
Ako mozda postoji patch gde ima da se skine?
 
Kod mene ce biti u prodaji od srede po ceni od 100din po disku.
Bice jos i
Space_Haste_2-iMMERSiON
Primitive_Wars-FLT
Ethnic.Cleansing-JUSTiSO
 
Koja je ovo "bice u prodaji" fora. Nemoj ovde reklamirati svoj pogon.
 
A koj' si pa ti, adresa i tako to,...
Ne prijavljuj se ako nisi u krugu 2, u VUK*je*ine ne idem samo zbog Tony 3-ke
 
a sto se cimate

Nije da bilo kome kvarim posao, nego imate kod SKC-a (doduse trebace vam vremena da ga nadjete) a ko zna gde je deep logic ima i tamo...
(cene se krecu od 100-120din)
To nisu nikakve vuko****
samo video sam da dosta ljudi ima problema sa teksturama i na 3dfx-u i na GF2MX400... a od njih ni reci u cemu je fazon...
 
Deep Logic je u mojoj Osnovnoj Skoli (bivsoj), pa sticajem okolnosti znam da na vratima pise "LOKAL U PRIPREMI":mad: :mad: ;) :mad: :p
 
ma jel' se ti to zezas ili...

Pise "Lokal u pripremi" ali lokal R A D I imaju sve i svasta, ali mozes da pazaris samo ono sto se trenutno nalazi kod njih, a za ostalo moras da porucis...
ne znam im bas radno vreme ali "zvanicno" je 10-21h otidji oko 14h tada garantovano rade...

DivX, Igre, a za programe vec nisam siguran raspitacu se vec, oni su jedni od retkih uporista, ima jos i kod onih na terazijama ne znam bas tacno ime, tamo kod benetona i tih stvari samo kod njih dodje posiljka ponekad i ne bas puno a cena je oko 200din ima i kod SKC-a ali se ne mogu pohvaliti ogromnim izborom novih stvari...

toliko...
 
Nazad
Vrh Dno