Šta je novo?

Tomb Raider ...

RamOne

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
28.11.2000
Poruke
1,615
Poena
650
Sa Register-a:

"New Tomb Raider game released in November
By Tim Richardson
Posted: 21/03/2002 at 10:24 GMT


Lara Croft fans will have to wait until November before they can get their hands on her latest adventure.

The new game The Angel of Darkness will be released on November 15 on PlayStation 2 and PC formats

Game maker Eidos claims the game is "classic Lara as both hunter and hunted relying on her ingenuity, athleticism and a new edge that has arisen from her dark inner demons".

Oh, and because this new game call for even more resourcefulness from the character it makes her a "stronger and more complex heroine".
"
 
Fino, jeste da do sada nisam odigrao niti jednu igru iz Tomb Raider serijala, ali zelja mi se javila posle gledanja filma - uh! :D
 
Evo i malog dodatka:

Tomb Raider designers say they have used 10 times more detail on Lara Croft for the latest game in the series. She moves more smoothly and has a bottom for the first time. In Tomb Raider: The Angel Of Darkness, Lara is framed for a murder and must battle to clear her name.
 
Mmmmmm

Larina guza je zaista okrugla...a ni ova nije nista gora od angeline....mada angelina je prica za sebe!
 
Odlicno odlicno...
Gledao sam concept art i slike iz engine-a koji ce pokretati ovu igru jos pre skoro dve godine.. Tada se pricalo da ce nova generacija igara da se skida u epizodama, sa interneta... Oko 25MB po epizodi, a naravno prvih pet-sest ce se naci na CD-u sa igrom... Tada su najavljivali nesto bolju grafiku, kao "daleko detaljniju i sa detaljnijim teksturama od Quake 3 igre" - meni ovo sada ne izgleda nista bolje od MOHAA ili MAX PAYNE-a...

Mada, kakvi su bili TR3 i TR4, i ovo je odlicno...
 
Evo jos jedne vesti:

Pred Bozic ce biti pustena u prodaju sesta Tomb Raider avantura 'The Angels Of Darkness', u kojoj ce Lara Croft biti "snaznija i kompleksnija". Dizajneri ove cyber-zvezde kazu da ce Lara Croft imati deset puta vise detalja nego pre, a radnja ove igre osmisljena je oko Lare, kojoj je namesteno ubistvo, pa ona pokusava da opere ljagu sa svog imena. Nova igra ce biti prilagodjena samo za Sony PlayStation 2.
 
Nazad
Vrh Dno