Šta je novo?

Tomb Raider Anniversary - Problem 2

PCBeast

OC Guru
Učlanjen(a)
30.11.2006
Poruke
7,073
Poena
585
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
U prethodnom postu sam trazio misljenje drugih kako da pokrenem u opste igricu tj . exe file a da mi pri tom non stop ne izbacuje error.Uspeo sam sam da resim problem i pokrenuo sam igricu.Nasao sam na netu fix exe file i zamenio ga sa postojecim.Igrica radi sada ali doslo je do drugog problema.Igricu igras najnormalnije sve do momenta kada zelis da prekines i napravis pauzu.Posle toga udjes u meni i ides na resume game ali jok izbaci mi nesto smesno pa vidite iz prilozenog...Nakon toga ni jedna komanda ne reaguje,slika je zaledjena a napominjem da igram na tastaturi.Jedino preostaje (ctrl,alt,delete) task manager i da tu iskljucim.Ali sta sve to vredi kad ja igricu nemogu da nastavim i kad ponovo izadjem iz nje.Molim ako neko zna odgovor kako sad ovo da resim bio bih mu zahvalan.
 
Poslednja izmena:
Haha, sacuvaj bozhe, da nisi ti slucajno "kupio" PS2 ver. pa je na silu turio/instalirao na komp. :D
Shalu na stranu, ja igram preko gamepad-a i nemam problema. Preostaje je ti da probash sa gamepad-om mada cisto sumnjam da to ima veze .. evo drndao sam sad, malo sa gamapad-om malo sa tastaturom sve je najnormalnije.

Poz. :)
 

Prilozi

  • tra 2007-06-15 22-27-55-70.jpg
    tra 2007-06-15 22-27-55-70.jpg
    89.1 KB · Pregleda: 90
Poslednja izmena:
Jedino resenje tvog problema je da nadjes instalacionu verziju igre, mislim da ti to nije nikakav problem imas ADSL. Mogu da ti kazem da je igra opasna, presao sam je sa milinom, ponekad nervira kamera ali nista strasno.
 
Jedino resenje tvog problema je da nadjes instalacionu verziju igre, mislim da ti to nije nikakav problem imas ADSL. Mogu da ti kazem da je igra opasna, presao sam je sa milinom, ponekad nervira kamera ali nista strasno.

Nije problem skinuti i ako ja mrzim da cekam ali kako cu ja znati koja je koja verzija,mozda skinem istu i sta onda,nigde to ne pise...Pocinjem da gubim volju!
 
Evo ja ti vracam volju sa informacijom da potrazis Tomb_Raider_Anniversary-HATRED verziju i nema greske, to ti je instalaciona verzija koja radi besprekorno. Pozdrav i nadam se da sam ti pomogao
 
Evo ja ti vracam volju sa informacijom da potrazis Tomb_Raider_Anniversary-HATRED verziju i nema greske, to ti je instalaciona verzija koja radi besprekorno. Pozdrav i nadam se da sam ti pomogao

Ja imam HATRED verziju ali imam problema pri instalaciji igre...tj dodje do 95% i stane a cpu usage 100%....probao sam 7-8 puta i od toga 2x mi je prosla do kraja. Igra radi bez obzira da li je instalacija zavrsena ili nije...
da li je neko imao problema sa ovim i sta moze da bude....

Pozdrav
 
Ja imam HATRED verziju ali imam problema pri instalaciji igre...tj dodje do 95% i stane a cpu usage 100%....probao sam 7-8 puta i od toga 2x mi je prosla do kraja. Igra radi bez obzira da li je instalacija zavrsena ili nije...
da li je neko imao problema sa ovim i sta moze da bude....

Pozdrav

Ja sam imao slican problem.Instalacija na 95% a nista se dalje ne desava, CPU je takodje bio na 100.Izgleda da je problem bio u directx setup-u koga pokrene instalacija igre.
Dakle problem sam resio tako sto sam u task manageru iskljucio dxsetup.exe i instalacije je prosla do kraja sasvim normalno.
 
Imam Problem Sa Tomb R.anniversary Kada Ga Instaliram Sve Je Normalno Ali Nemogu Pokrenu Igru,zasto I Moze Pomoc
 
Mozda Zato Shto Mora Da Ga Krekujesh ?
 
Nazad
Vrh Dno