Šta je novo?

Tom Clancy’s: The Division [PC]

ko zna.... mozda je i ovakva prevelik zalogaj za next gen console
 
Toliko su ga skresali da ovo sto se sad prikazuje cak i ruzno izgleda za danasnje standarde.. a koliko je bilo WOW 2013.. :/
 
taman da izbace nesto izmedju, pa ce biti vidite da nije downgrade :D
 
Sta ocekivati drugo od ubisofta.

Inace jedan komentar sa youtuba :D.
2013
2014
2015
Wait till you see 2016...
 
kao da nista nisu naucili...
 
Lepo sam pisao svojevremeno šta treba raditi sa Ubisoft igrama...:)
 
^jeste ali ako smo nesto naucili do sada je to da ako tako izgleda na konzoli, izgledace tako i na PC-u. Na konzolama neke stvari budu sasecene, dakle konzole nisu na nivou ultra podesavanja na PC-u ali tu neke sustinske razlike u izgledu i "fidelity"-ju nema. FarCry, Witcher, AC, sve te igre izgledaju malo bolje na PC-u i to pod uslovom da teras sve na max. (zanemarimo frejmrejt, jer to nije bitno za ovu pricu). Gledam komentare ovde, gledam komentare na YT, ljudi naivno misle da ce na PC-u sve to izgleda 2 klase bolje, a to se u vec mnogo naslova ne desava. I ne moze da se desava, mislim mozda i moze u teoriji ali kad krenu da kasape igru ne bi li bila igriva na konzolama kasape je i na PC-u. Prvi razlog je sto i za PC mora da radi i na malo slabijim masinama, jer ce i tu imati kupce, a oni te prezentacije pokrecu na ko zna kakvim zverima, a drugi razlog je sto je njima cilj da naprave sto manju razliku izmedju platformi, kako se niko ne bi osetio zapostavljenim. S jedne strane, to je lose za High End PC raju, jer se ne koristi hardver do kraja, s druge strane je dobro sto i oni sa slabijim konfama mogu da se igraju. Pogledajmo realno, za moju konfu su vec neke igre onako prilicno zahtevne, rade ali mogle bi bolje (naravno graficka je krivac). E sad tu istu igru ce pokretati i ljudi i sa slabijim procesorima i grafama, i jasno je zasto je takva situacija. Ne ide ni njima ni nama na ruku da igru mogu da pokrenu samo oni sa High end masinama.

Licno smatram da problem nije u grafici, stvarno igre izgledaju lepo danas, problem je u obmani, u tome da ti neko jos pre 2 godine (Witcher, Division), a u slucaju WatchDogsa jos pre 3 godine prikaze igru koja onako izgleda, a eto mi u 2015-oj i dalje nemamo to, stavise, prodje 2-3 godine a ono izgleda losije, realno nije bilo nekog veceg pomaka. Drugim recima, bolje da ni ne prikazuju ako ne mogu da ispostuju to.
 
Ma ni ne vredi više pisati o tome. Jednostavno pravilo igre ne kupovati u prvih 6 meseci od izlaska i kraj.

Kupiš posle u paketu sa prvih par DLCa za 33% off na Steamu i znaš šta kupuješ, nema više mačka u džaku i pre order.
 
Pravilo je; ne kupovati Ubi igre uopce.
 
Upravo tako, saznao sam kao i mnogi na tezi nacin... platis pa se za*ebes :S:
 
Da,ja se tako zaebo sa zadnjim GR,multiplajer i dan danas neradi kako treba,barem mislim.
Odustao sam 2 meseca nakon kupnje,pretprošle godine

U Divisionu,AI je na nivou Super Maria iz prošlog veka
 
I vecina ostalih igara iz prosle decenije itekako vrede. :d
 
Aman ljudi ovo iz 2015-te je sa neke osakacene konzole garant, pa nema sile da su je tolko pokopali, izgleda losije i od Watch Dogs-a sad...

Taj rad. Nema šanse da konzole poteraju ovu igricu u punom sjaju tj onakvu kakvu smo je videli u snimcima iz 2013te i 2014te. Do sada je prikazivana PC verzija, sada su prikazali konzolnu jer se bliži datum izlaska i ne žele da konzolni gameri dobiju pogrešnu sliku o grafici.
Na PCju može izgledati samo bliže onome što smo videli na ranijim snimcima ili čak još bolje.
 
^da djaba ne pisem, procitaj post #224
 
I meni je WD legao kao budali samar, i dan danas ga igram jos od izlaska.
 
^jeste ali ako smo nesto naucili do sada je to da ako tako izgleda na konzoli, izgledace tako i na PC-u. Na konzolama neke stvari budu sasecene, dakle konzole nisu na nivou ultra podesavanja na PC-u ali tu neke sustinske razlike u izgledu i "fidelity"-ju nema. FarCry, Witcher, AC, sve te igre izgledaju malo bolje na PC-u i to pod uslovom da teras sve na max. (zanemarimo frejmrejt, jer to nije bitno za ovu pricu). Gledam komentare ovde, gledam komentare na YT, ljudi naivno misle da ce na PC-u sve to izgleda 2 klase bolje, a to se u vec mnogo naslova ne desava. I ne moze da se desava, mislim mozda i moze u teoriji ali kad krenu da kasape igru ne bi li bila igriva na konzolama kasape je i na PC-u. Prvi razlog je sto i za PC mora da radi i na malo slabijim masinama, jer ce i tu imati kupce, a oni te prezentacije pokrecu na ko zna kakvim zverima, a drugi razlog je sto je njima cilj da naprave sto manju razliku izmedju platformi, kako se niko ne bi osetio zapostavljenim. S jedne strane, to je lose za High End PC raju, jer se ne koristi hardver do kraja, s druge strane je dobro sto i oni sa slabijim konfama mogu da se igraju. Pogledajmo realno, za moju konfu su vec neke igre onako prilicno zahtevne, rade ali mogle bi bolje (naravno graficka je krivac). E sad tu istu igru ce pokretati i ljudi i sa slabijim procesorima i grafama, i jasno je zasto je takva situacija. Ne ide ni njima ni nama na ruku da igru mogu da pokrenu samo oni sa High end masinama.

Licno smatram da problem nije u grafici, stvarno igre izgledaju lepo danas, problem je u obmani, u tome da ti neko jos pre 2 godine (Witcher, Division), a u slucaju WatchDogsa jos pre 3 godine prikaze igru koja onako izgleda, a eto mi u 2015-oj i dalje nemamo to, stavise, prodje 2-3 godine a ono izgleda losije, realno nije bilo nekog veceg pomaka. Drugim recima, bolje da ni ne prikazuju ako ne mogu da ispostuju to.
Zaboravio si jos jednu prednost sakacenja grafike, a to je da vec unapred imaju ono sto ce unapredjivati u nastavcima igre.

Ne bi to bio toliki problem da nepodbacuju i na ostalim aspektima koje obecavaju. Mislim, jeste problem, al sam se sa tim valjda pomirio pre godinu dana, al mi neide u glavu da li su toliko nesposobni da vecina podbaci na svim poljima ili radi samo copy-paste ma koji tip igre da rade.
 
Naravno.

Eventualno daš sebi oduška ako baš želiš kada bude masna rasprodaja, kao što se Watch Dogs trenutno prodaje za evro i po :)

Ma ne dam im jedan euro.

Od SC: Double Agent pa do danas jedina Ubi igra koju sam zavrsio je FC3, naravno uz gomilu modova.
 
Zaboravio si jos jednu prednost sakacenja grafike, a to je da vec unapred imaju ono sto ce unapredjivati u nastavcima igre.

Ne bi to bio toliki problem da nepodbacuju i na ostalim aspektima koje obecavaju. Mislim, jeste problem, al sam se sa tim valjda pomirio pre godinu dana, al mi neide u glavu da li su toliko nesposobni da vecina podbaci na svim poljima ili radi samo copy-paste ma koji tip igre da rade.

Naravno, sve je to njima i "skola" tj vezba za nove stvari, i dobra podloga za nastavke. Mada, grafika je zaista najmanji problem.

Sto se WD tice, nisam toliko ni ispratio review-e igre i misljenje korisnika, ali prvenstveno je na losem glasu zbog downgrade-a. Inace, i meni igra legla, evo obrcem je bas ovih dana drugi put i cak mogu da kazem da mi vise lezi nego prvi put. Kad dobro upoznas grad, hakovanje (koliko god primitivno bilo), kako na nogama tako i u voznji pruza prilicno zabavne momente u gejmpleju. Igra ima dosta dobrih ideja samo sto je na kraju sve to nedoradjeno i svi ti koncepti su ostali na nivou necega sto i klinci mogu da skapiraju. Ali i pored svega mogu reci da iako lici na sve Ubi igre, dakle koncept osvajanja tornjeva i te stvari, i dalje mi je znacajno bolje nego ove novije AC igre. AC mi je uzasno dosadan npr.
 
Nazad
Vrh Dno