Šta je novo?

TiviMate

mitar1982

Znamenit
Učlanjen(a)
29.03.2004
Poruke
7,331
Poena
1,315
Јутрос ме дочека следећа порука при покретању апликације. У систему је, наравно дозвољено ово. Једина могућност је да се изађе из апликације.
TiviMate верзија 4.7.0, а уређај је Chromecast With Google TV 4K.
20230304_084433.jpg

Да ли је још неко налетео на овакав проблем?

Пошто нам је општа тема преименована да важи само за уређаје, отворио сам нову за дискусију о апликацији.
 
Решио реинсталацијом, па подесио све из почетка... Ради сад.
 
Opet poskupeli koliko vidim :)

Tivi-Mate-Companion.png


1300 dinara godinu dana
4000 dinara "doživotno"

4.7.0 najnovija verzija :)

 
To bi trebalo da traži permissions koji koristi za PIP?
Нисам сигуран, проблем је што је то било укључено, а и поред тога није дозвољавао да се уђе у апликацију. Брисао кеш и дата, није помогло, на крају одрадио деинсталацију/реинсталацију, укључио ово поново и све ок.
Срећом немам гомилу листи, неке битне фаворите и сл, па сам само све опет подесио брзински.
 
Pozdrav ljudi. Molio bih da mi neko odgovori na pitanje da li svi uređaji moraju biti na istoj IP adresi? Ako ne mora, da li je neko zainteresovan za zajedničku kupovinu "doživotne" verzije? Dogovor oko toga naravno na privatnu poruku.
 
Ne moraju.
 
ovako instalirao sam tivimate, sta dalje ? Da li neko ima da prodaje premium nalog i koliko se to isplati! Kako dodati liste , interesuje me najvise tv progrmai STRANI - sportski pogotovu, skysports, german budesliga, la liga i tako dalje! Molim za pomoc, nisam bas nesto vest sa tim terminima!
 
  • Премијум се купује преко гугл продавнице - веруј да вреди сваку пару.
  • Листе су на овом форуму забрањена тема. Имали смо до пре мало јаче од годину дана тему за IPTV листе, али је због појединаца угашена односно закључана. Иначе се плаћају.
 
  • Премијум се купује преко гугл продавнице - веруј да вреди сваку пару.
  • Листе су на овом форуму забрањена тема. Имали смо до пре мало јаче од годину дана тему за IPTV листе, али је због појединаца угашена односно закључана. Иначе се плаћају.
Hvala na infu Salac
 
  • Премијум се купује преко гугл продавнице - веруј да вреди сваку пару.
  • Листе су на овом форуму забрањена тема. Имали смо до пре мало јаче од годину дана тему за IPTV листе, али је због појединаца угашена односно закључана. Иначе се плаћају.
Da li je i ovo njihovo takodje ili se neko nakacio na brend : https://www.tivimate.org/en/plans-and-prices ?
 
M3U mada mislim da bi trebalo još par varijanti da rade .
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-20-08-25-39-502_ar.tvplayer.tv-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-20-08-25-39-502_ar.tvplayer.tv-edit.jpg
    51.5 KB · Pregleda: 27
Тивимејт је САМО апликација и нема у себи никавих листи.
Подржава m3u листе, као и xtream codes и сталкер портал листе.
 
Jel se updatuje sama, kao ostali Android programi? Ništa ja ne vidim da mi se menja na boksovima.
 
Jel se updatuje sama, kao ostali Android programi? Ništa ja ne vidim da mi se menja na boksovima.
Зависи да ли си дозволио или ниси, ја сам дозволио да ми се све апликације које користим саме надограђују, тренутно је тивимате на 5.0.0!!!
 
Ево га и код коме треба за Амазон стик 653152, нови тивимате!!!
 
Lepo vizuelno osvežena verzija,brže kretanje kroz programe ,meni .Jedno noob pitanje ,kako da uđem u istoriju i vratim se nazad u nekom programu da vidim neku trku ili program koji se desio ranije u danu ?
 
Isto kao i do sad :p
Ako pitaš kako iz Guide sekcije da listaš u nazad emisije "trik" je da stisneš i zadržiš Left / levo taster na D-Pad da bi ti dozvolio da ideš u nazad.
Mada ja lično premotanje emisija radim isključivo iz "Channel list" prikaza. Guide ne otvaram i ne vidim nikad osim ako treba da menjam vidljivost kanala, redosled da promenim ili da linkujem EPG podatke ake ne poveže to automatski.
 
Poslednja izmena:
За почетак, ту могућност враћања садржаја кроз ЕПГ мора да омогући ИПТВ провајдер. Ако није омогућена - ништа од тога.
 
Nazad
Vrh Dno