Šta je novo?

Titlovi.com odlaze u istoriju

Dobio sam mail da titlovi.com API prestaje da bude besplatan i traže donaciju da bih mogao da nastavim da ga koristim. Da li je legit?

pa daj neki printscreen bilo šta kako ovako da ti kaže neko?
a i te prevare vrlo često porkrenu baš oni koji su i sami navodno iskorišćeni tj titlovi
kao otkud mi znamo to se neko šali a zapravo oni to pokrenu
ne kažem da je i ovde al ima toga dosta
 
One time-Zmaj 10€
 
Koliko otprilike treba da prođe vremena od uplate do aktivacije? Dobio sam mejl da sam Zmaj, ali u Kodiju i dalje ne povlačim titlove. I na internet stranici mi stoji i dalje da mi je isključen API.
 
I ja sam morao na mail za aktivaciju
 
I ja dobio mejl i ne skida više sa Titlovi.com u Kodi-ju. Znači od sada samo pretplata.
 
Pusti im mail da si donirao, odblokiraće ti odmah.
 
Kod mene ni to ne pomaze
 
Izadji iz kodi-a,idi na podesavanja pa aplikacije. Izaberi kodi i prinudno ga zaustavi. Izbrisi kes aplikacije i ponovo pokreni kodi. Naravno ako pricamo za ATV verziju.
 
Probao sve,dok ne posaljes mail dzaba sva cimanja. Nije proslo par min od slanja mail-a i proradilo.
 
Moze li mi neko objasniti koja je razlika izmedju pretplata?
 
Godinu dana.
 
Podrška,donacije...fine neke reči.
Fele tu još neke pretplate u ovim današnjim servisima,malo je to..
Kao da sam negde nekad pročitao da neće naplaćivati(pardon,tražiti obaveznu podršku),ili grešim..
 
I ne traže. Za DL sa sajta.
API je advanced feature, ne moraš da ga koristiš. Skidaj ručno.

Ili bi ti više odgovaralo da je stranica ugašena? Pitanje je retoričko.

Svako ko koristi servis, a pomislio je da nije fer što traže donacije, trebalo bi da se zapita zašto nije uplatio donaciju, pre nego što je ista zatražena tj kako je došlo do toga da će servis da prestane da postoji.

Nismo mi jadni (siromašni) zato što je ovde težak život, već je ovde težak život, zato što smo mi jadni (jadni).
 
Meni Bazarr 80% prevoda skine sa Titlovi. 11e godišnje da to ne radim ručno je ništa.

Manje od mesec dana NF koji sam odavno sa zadovoljstvom otkazao.
 
10e je nista. Nikola se odmah javio i zahvalio.
 
I ne traže. Za DL sa sajta.
API je advanced feature, ne moraš da ga koristiš. Skidaj ručno.

Ili bi ti više odgovaralo da je stranica ugašena? Pitanje je retoričko.

Svako ko koristi servis, a pomislio je da nije fer što traže donacije, trebalo bi da se zapita zašto nije uplatio donaciju, pre nego što je ista zatražena tj kako je došlo do toga da će servis da prestane da postoji.

Nismo mi jadni (siromašni) zato što je ovde težak život, već je ovde težak život, zato što smo mi jadni (jadni).
👎👎👎👎👎
 
@sasa76 nisam razumeo sta znači 5 thumbs down?
Ako nije problem, daj titlove, možda shvatim poruku.
 
Realno, manje resursa im trošiš kad ideš kroz API nego da odeš na sajt i skineš istu stvar.
 
Nazad
Vrh Dno