Šta je novo?

Titanfall 2

A posle Titanfall 2 stižu BF1 i MW remaster, ne znam ni ja šta da radim :d Čekaću release da vidim ima li neka dobra ponuda tad, možda neki VPN jer mi se ne daje baš 40-50 eura da bih igrao 3 meseca.
 
Titanfall tech test bi trebao da pocne ovog ili sledeceg vikenda, ali samo za PS4 i Xbox One igrace. U svakom slucaju testiracemo grappling hook tech. :p
 
Poslednja izmena:
Odigrao par partija, prvi utisci su pozitivni.
Meni lično je OK kako su implementirali grappling hook.
 
Bas ubrzava igru i ona mehanika kretanja postaje jos bolja i ludja, naravno ko savlada upotrebu i zna kako treba da je iskoristi na mapi. Isto sam odigrao par partija sinoc i utisci su za sad pozitivni, u sustini skoro sve dodje ugpreadovano, mada moram jos da odigram da bi malo bolje usao u stos i video pros i naravno cons ako ima.
Takodje i grafika je malo bolja, a i zvuk su konacno popravili i daleko je bolji, nije vise onaj oldschool COD zvuk vec sada sve ima punch kao i doppler i ostalih efekata koji bas poboljsavaju zvucnu sliku.
 
Malo vise sam odigrao ovo za vikend i mogu reci da je posle duzeg igranja osecaj nekako mixed bag. Dosta toga je promenjeno, pre svega dobijanje titana, rodea na njima, pa sve do kombinacija oruzja i specijalnih mogucnosti. E sad, da li je do toga sto su mape nekako lose dizajnirane ili su game modovi u beti bili neinspirativni, mogu reci da nisam bas nesto nahajpovan za ovo. Nekako je i kretanje i fluidnost po mapi drugacija i sporija ili je pak mozda do toga sto bas nisam neki igrac sa kontrolerom, ali opet videcemo kad izadje full i kad izadju svi modovi pa kad se zaigra na duze staze. Za sad ne znam sta da mislim jer ove promene nekima nece da odgovaraju, dok ce druge verovatno i da privuku. U svakom slucaju videcemo kad izadje full igra.

Inace, sto se tice single player kampanje koliko sam citao deluje da ce da bude zanimljivo (bar tako kazu oni sto su probali), pogotovo sto ima linearnost i otvorenije nivoe kao nesto tipa Crysis sa razlicitim mogucnostima pristupa akciji, uz poneki platforming.
 




http://www.pcgamer.com/titanfall-2s-singleplayer-campaign-is-more-portal-2-than-call-of-duty/

To go from an intricate underground Aperture Science-esque platforming gauntlet to piloting a massive robot on a screaming battlefield within the same two hours illustrates the surprising breadth of Titanfall 2’s campaign. I expected Titanfall 2 to be a whack-a-mole shooter tour through a few linear levels—a silly blockbuster robot fantasy. If what I played is any indication, we might be in for the most creative shooter campaign this year. The inverse of Doom, an FPS that went for intense, focused gunplay, Titanfall 2 is aiming for variety, to be an amusement park of playful shooter and platforming experiments.

Fino, fino, DOOM me je poprilicno iznenadio i odusevio, nadam se da ce i ovo da opravda i da bude dobra godina sto se single player shootera tice.
 
Ova igra u MP brzo smori, bar je tako bilo sa prvim delom...
 
Elem,

72661955.jpg


samo jos da pocne preload...
 
Ne znam da li da uzimam.. Svidja mi se gameplay, betu jesam ali samo na PS4, kontam na PC-u je sve fluidnije.. A opet kontam da ce "umreti" igra dosta brzo. Nisam pametan da li da cekam. Sve sto uzmem skupljam prasinu u pm :(
 
I ja se razmišljam opasno da li uzeti ili ne. Za koliko ima da se nabavi? Ima li neka meksični origin ili nešto slično fora i sad? Deluje zanimljivo, ali opet ne znam koliko ću igrati.
 
cdkeys com, 40$


Nisam jos stigao da upalim, tek kad dodjem sa posla..
Evo ortak je vec malo igrao, kao da je ono, igra Titanfall 1,5 sa novitetima i dodacima u kozmetici, a zbog nedostatka istih je bilo dosta plakanja u TF1.

Ja sam u kecu nagurao preko 500h, a racunam da cu i ovde.

Naravno, za ovo je bitnija ekipa nego za neki BF. U BF mozes i solo da mlatis praznu slamu, ali ovde zbog samog koncepta 6vs6 je bitno kad si u party-u, osetan je teamplay, pogotovo u CTF modu.
 
cdkeys com, 40$


Nisam jos stigao da upalim, tek kad dodjem sa posla..
Evo ortak je vec malo igrao, kao da je ono, igra Titanfall 1,5 sa novitetima i dodacima u kozmetici, a zbog nedostatka istih je bilo dosta plakanja u TF1.

Ja sam u kecu nagurao preko 500h, a racunam da cu i ovde.

Naravno, za ovo je bitnija ekipa nego za neki BF. U BF mozes i solo da mlatis praznu slamu, ali ovde zbog samog koncepta 6vs6 je bitno kad si u party-u, osetan je teamplay, pogotovo u CTF modu.

Znaci da se drzim BF-a :D
 
Polako, ne lozite se kao little apes.. Neka izadje, neka debeli ameri kazu kakva je.. Kec je bio njesra heavy, mozda ce i ovo, mozda nece.. Take it slow! :D
 
Uzeo sam još na početku keca i nisam igrao nešto bog zna sta,verovatno zbog malog broja igrača a velikih mapa. Sve mi je delovalo nekako prazno. Činjenica jeste da me je igra oduševila na početku ali i vrlo brzo smirila.

Sent from my D5103 using Tapatalk
 
Polako, ne lozite se kao little apes.. Neka izadje, neka debeli ameri kazu kakva je.. Kec je bio njesra heavy, mozda ce i ovo, mozda nece.. Take it slow! :D

Pa neki su vec odavno nalozeni...:d

Kec je bio njesra,igrao sam betu,meni je ono delovalo kao neki "CoD:Call of Transformers"!Prazna igra,jednostavna,ko je platio za nju-zeznuo se.Ali dobro,neki i u tome uzivaju.
 
Pa po onome vidjenom danas na streamu.. Kako sam igrao malo Titanfall 1, da mi neko sada startuje igru na mom kompu pod tom ikonicom ne bih nasao razliku..
 
nije bas tako, osetna je razlika, sad sam odigrao koju partiju.. Ono, bas cu morati iz pocetka da ucim da igram, sto je i OK, jer sam uprvom delu vec toliko kidao da je bilo previse lako.


Kec je bio njesra heavy, mozda ce i ovo, mozda nece.. Take it slow! :D

^^
vidjao sam takve, ceo match 1/15
sr@nje je igrica®
 
Poslednja izmena:
znaci svaki dlc posle ce biti free, nista ne naplacuju?
 
Ne znam zasto vam je prvi deo tolilko ******, igra je bila bas zabavna.
 
Ima li nekih testova sa različitim procesorima da može da se vidi da li igra voli threadove? Da proverim da li će FX8370 biti bottleneck.
 
Haha, još ćeš da napraviš ako je neko kritičan prema igri to odmah znači da ne ume da igra.
 
Nazad
Vrh Dno