Šta je novo?

Timeshift problem

johnny_rasta

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2007
Poruke
302
Poena
319
kako da predjem zadnju misiju jbt?
izadjem na krov, ono pada kisa, a ona ogromna masina lomi sve redom, kako da je ubijem, jos se stvraju neki likovi, pa jos i pucaju s nekakav elektricitet...???:trust:
 
Uzmes najbolju prangiju, i cepas po tom cudu sto leti u daljini, i koliko se secam, treba 3 ili 4 puta da izbegnes kanonadu.To je prosto, samo strejfujes u pravom momentu...
Edit- ne leti, to bese onaj ogromni hodac...i treba da mu pucas u lasere.
 
Poslednja izmena:
Uzmes najbolju prangiju, i cepas po tom cudu sto leti u daljini, i koliko se secam, treba 3 ili 4 puta da izbegnes kanonadu.To je prosto, samo strejfujes u pravom momentu...
Edit- ne leti, to bese onaj ogromni hodac...i treba da mu pucas u lasere.

Cak ne moras ni da strejfujes, ako si okrenut prema "cudu" kad se spremi da krene da siba po tebi idi u desni ugao i tamo se zavuci i sagni. Osteticete malo ali neces geknuti. Inace sa najboljim oruzjem pucas u one delove odakle "cudo" puca, ne mozes da omanes jer ti nisan menja u crveno.
 
e ajde... do zadnja misije... kolko mi jos treba, a stigo sam do onog snezhnog dela, sad sam unishtio neka vrata i nekim vagonom doshao de nekih dileja, i koliko mo josh treba ocu da je zavrshim ali mi se neshto ne igra :(
 
Uspem da mu unistim sva tri kraka, odakle puca, al gde onda da idem, pada stalno nesto i ubije me, kao neke rakete...dakle gde da idem kad ga ubijem???
 
Pa jbt, rekli smo ti...
Ili usporavaj vreme pa lepo izbegni rakete, ili se skloni u cosak, kao sto rece Jegulja.A kad ide poslednje polivanje raketama, bezi u desno, ima neko stepeniste da se sidje i to je to...
 
Aj da ne otvaramo novu temu zbog ovoga i ja sam se zaglavio pazi ovako

To je mozda sam pocetak igre sa leve strane imam top/tenk koji me urnise i kome ne mogu nista sa desne strane imam takodje top/tenk koji se ne pomera po lokatoru navodno je tu subway system ali ga nema :)

timefe7.jpg
 
Pa treba da protrcis kroz taj prolaz napred, odakle gadja taj tenk.Dakle usporis vreme, i kad izadjes imaces par zidova kao zaklon, i silaz niz stepenice koje vode u metro.
 
Obrnuo sam je(da javim) ukapirao sam, super je odradjena igra, posebno je zesci kraj, ostavili su prostora za nastavak...
 
Nazad
Vrh Dno