Šta je novo?

Tidal-konacno u Srbiji! (Pravila u prvom postu)

Sad ga ima i u linuxu ali mora za svaki distro da se setuje, znaci isti program te stavke ne zapamti na serveru nego sad redom u svaki distro i menjanje setovanja
 
Jel uspeo neko, nekako da zbudzi Tidal connect na android TV ili RBpi ?
 
Za RPi imaš Volumio pa iz njega Tidal connect.
 
Tidal promocija 3 meseca za 1€ HiFi, i 3 meseca 2€ HiFi Plus važi do 1.februara. Može i za family plan (do 5 profila, znači 25 dinara Hifi ili 50 dinara Hifi Plus za 3 meseca po članu,što je dzaba). Ako neko pravi, neka računa na mene, trebaju mi 2 mesta. Ja bih da napravim ali zbog problema sa Visa karticom Rajfajzena (detaljnije u RF temi) ne mogu, pa ako neko pravi nek se javi.
 
+1 за Тидал.Падобранац сам на овој теми али бих волео да пробам:) тако да ако неко прави неку комбинацију нека се јави.
 
Jel probao neko da uzme Tidal preko Argentine? Cena porodičnog Hifi Plus paketa izađe 226 dinara mesečno, a Hifi Plus za jednog 146. I promocija 3 meseca za 20 dinara. Bukvalno džabe. Jel može da se plati i PayPal-om?
 
Može da se plati našom debitnom karticom (visa ili master), za pay pal nisam siguran.
 
Ja sam sad probao sa VPN-om i prikazuje mi argentinske cene na jednoj stranici i kada hoću da odaberem koji plan hoću, prebaci mi na dolare. Jel uspelo nekom?
 

Prilozi

  • 7A69396F-F279-4468-8356-6C34DE19E3DB.png
    7A69396F-F279-4468-8356-6C34DE19E3DB.png
    386.9 KB · Pregleda: 41
  • 76CDEC9C-091C-4E3D-83EC-9BC78FA0333D.png
    76CDEC9C-091C-4E3D-83EC-9BC78FA0333D.png
    387.2 KB · Pregleda: 41
Da li se još nekome dešava da mu iskače poruka season expired, login again (tako nekako). Meni se dešava jednom mesečno, kad se ulogujem radi sve ok.
Imam nalog preko sbb-a, ako je to bitno.
 
Jel probao neko da uzme Tidal preko Argentine? Cena porodičnog Hifi Plus paketa izađe 226 dinara mesečno, a Hifi Plus za jednog 146. I promocija 3 meseca za 20 dinara. Bukvalno džabe. Jel može da se plati i PayPal-om?
Ja sam vec 6 meseci korisnik AR Tidala HIFI ...sa nasom karticom . Prvi put samo pazario preko vpn , sada se logujem bez. Radi kao DOXA .
 
Ja sam juče uspeo da aktiviram ovo preko Argentine 3 meseca za oko 20rsd a nakon tog perioda oko 140-150rsd mesečno.
 
Ako neko hoće u familiju, 500rsd za godinu dana ili 1000 za 2 godine, neka se javi u dm…
 
Popunjena grupa…
 
Ja sam sad probao sa VPN-om i prikazuje mi argentinske cene na jednoj stranici i kada hoću da odaberem koji plan hoću, prebaci mi na dolare. Jel uspelo nekom?
I ja sada imam isti taj problem. Kako si uspeo da prevaziđeš to?!
 
ne treba vpn za tidal, naplacuje po regionima, pa koju drzavu izaberete prilikom kreiranja naloga tako ce vam naplacivati
 
uh ne znam, davno sam pravio nalog. koliko se secam bilo je, jedino ako su menjali
 
Ja sam se logovao preko vpn-a samo da mi prikaze cene i da pazarim. Sve posle toga ne treba vpn…
 
Ако још неко има неку опцију за Тидал као stevan10 нека се јави на пп.
 
Da li se sa nalogom kreiranim u Srbiji može produžiti pretplata preko Argentine, ima li neko to iskustvo?
 
Na mom profilu imate jedan nalog da ugrabite
 
Ja sam uzeo Tidal na pretplatu, HiFi verziju za 4 evra. Nego me nerviraju pauze od 2 sekunde izmedju pesama. Problem je kas slušate live albume. Može li to negde da se isključi?
 
Ne znam na čemu slušaš, ali ja na kompjuteru preko aplikacije i telefonu imam gapless playback.
 
Nema je. Samo puštam na kompu ili telefonu i radi gapless. Na kompu koristim aplikaciju, a ne web browser.
 
Nazad
Vrh Dno