Šta je novo?

Tidal-konacno u Srbiji! (Pravila u prvom postu)

Računajte i na mene ako bude bilo mesta. Rado bih isprobao.
 
Од 1. јуна 2021. креће Тидал преко СББ. За сада се зна да ће бити омогућен свим корисницима, требаће да се активира а биће саставни део премиум пакета.
 
Javite se ako nekom treba nalog.
 
Pozdrav, evo ja bih da probam upravo sam instalirao na kaon, da znam posle dal da se nerviram ili ne ako mi ne daju na eon full :))))
 
Meni su nakon isteka triala od 30 dana, dali dva meseca za 2$. Odličan je zvuk, slušam preko solidnog A/V risivera i iPada, sve sam više zadovoljan. Preko Airplay-a na tel šalje na risiver nekompresovan audio.
Ne verujem da će preko SBB ići HiFi
 
Ne verujem ni ja da će ići HiFi preko SBB, ali možda će moći uz neku sitnu doplatu…
 
Као да хбо го не иде у хд формату...
 
Jos uvek nista od Tidal-a na SBB-u?
 
СББ глупост...
 
Sada sam ih zvao,kazu da startuje do kraja nedelje
 
Ako su planirali da za aktivaciju osnovnog Tidala mora nova ugovorna obaveza na još 2 godine, neka hvala.
A pretplata 900 din za HiFi, bolje od Tidala direktno za 8€. :rolleyes:
 
Meni je ovaj ugovor Sbb-Tidal totalno besmislen. Npr. ja kao korisnik full paketa ne dobijam Tidal dzabe vec moram da placam 450, a sto bih to radio preko sbb? Sam cu lepo direktno preko kartice da uplacujem 3.99€ tidal-u i cao zdravo. Stvarno vredjaju intelegenciju, a lepo su rekli "za sve sbb korisnike" kad ono ispada samo za premium sbb korisnike i to obican premium tidal paket 🤣🤣🤣
 
Појавила се Тидал понуда у Мој сбб, у одељку телевизија... браво.
:)

Тидал премиум - 0 дин/месечно
Тидал фам премиум - 225 дин/месечно
Тидал хифи - 450 дин/месечно
Тидал фам хифи - 900 дин/месечно
 
Radi. Aktivirao Tidal Premium na smartphone-u i na EON boxu, bez doplate za EON Premium paket. :)
 
Poslednja izmena:
На еон боксу? Мора тв да буде укључен да би радио...
Појавила се Тидал апп или си инсталирао?
 
Instalirao na EON boxu, Windowsu, i Androidu.
Piše da ima i za Samsung TV (Tizen) ali mi ne pronalazi, možda nije za moj model...
 
Na kom ste paketu na sbb da bi ste imali te cene? ja sam na eon full i cene su 450, 675, 900, 1350.
koji nalog se koristi u tom slucaju preko sbb? da li se povezuje postojeci ili se koristi isti kao za moj sbb?

Btw, pokrece se tidal family. ima 4 mesta, javite se na pm da dobijete podatke.
 
Aktivira se preko Moj SBB na adresi https://mojsbb.rs/video/tidal
Na EON Boxu se (po instalaciji aplikacije) aktivira ukucavanjem prikazanog koda na link.tidal.com uz prijavu istim Moj SBB mailom.
 
Ima za iOS, Android... Na PCu može iz web browsera, ali za master kvalitet se instalira njihova Windows app,

Na TVu (EON Boxu) sam pustio samo da se vrte video mixevi, a za slušanje KZ bubice, Premium će biti dovoljan za njih.
 
Poslednja izmena:
Ja ne uspevam da povežem Tidal nalog sa SBB pretplatom, a na SBB portalu ne mogu više ni da kupim ni da otkažem Tidal pretplatu. Ima neko neki hint?
Pozdrav
 
Aktivirao i ja Premium (0 RSD u mom paketu). U perspektivi prelazim na HiFi verovatno jer već placam Deezer HiFi.
Btw, na MojSbb su uslovi korišćenja blanko, pa ćemo tek videti na šta sam se obavezao…
 
Ja sam na EON duo paketu ( tv&net) i Tidal je 450 dinara premiJum , HIFI 900 ... a pre neki dan me neka jaaako fina teta zvala da me obavesti da mi je istekao ugovor pa ako hocu da produzim. Ke vidime :cool:
 
Na koliko uredjaja moze da se koristi u Eon premium paketu?

Edit:

Sad sam usao na sajt da proverim, kakva J glupost.. Oni u najjacem paketu daju jedan najosnovniji nalog, gde ni bitrate nije najbolji..
 
Poslednja izmena:
Malo mi je glupo što Tidalova android TV aplikacija nudi samo video sadržaj.
 
Nazad
Vrh Dno