Šta je novo?

Thermaltake Aguila Case

Trenutno rasprodato (i crni i silver), biće možda za 10tak dana. Pitaj u MB Softu...
 
Poshto sam odustao od ovog kucista jer ga nigde nisam nashao,reko ajde da se zadovojlim Tsunamijem.Medjutiim i njega nigde ne mogu da nadjem,zvao sam par firmi i nigde ga nemaju.Molim vas ako znate gde ima da me obavestite.
 
Poslednja izmena:
Zvao,nema.I kazu da ih netje skoro dobijati.
 
Stiže sutra-prekosutra tura Thermaltake u Imtel...
 
Stigla, ostadoše da raspakuju kućišta. Nije čuvena nego slučajna tura jer ova firma nije distributer TTa, a nisu ni poslali pola naručenog, samo 650 kila kućišta :d i još poneke sitnice...
 
Shta je stiglo,Tsunami ili Aguila?Ili mozda oba?:eyebrows:
 
Ovako napamet znam šta nije stiglo: Eureka nijedna, Armor već rasprodat, Kandalf stigao ali bez LCSa, nije stigao crni Aguila ni crni Shark (silver valjda jesu), Tsunami takođe nisam video, tough power nisu imali... itd. Neozbiljna firma... :mad:
 
Dakle stigla 1/2 ture kada ce onda druga polovina ?
 
Čisto radi ilustracije zbog kakvih sve gluposti nema ovde ovo-ono... u evropskom centru TTa kažu 'naručite vi jedno 15-20 dana ranije šta vam sve treba da mi to povučemo s Tajvana pa onda dođite da preuzmete'. Zato kažem 'neozbiljni' jer nemaju u Evropi lager nego na Tajvanu. E sad, nismo njihov distributer i ne znamo 3 nedelje unapred kad će nam kombi proći kroz Holandiju a da ide tamo samo zbog TTa se ne isplati. I tako, šta se skupi u tih par dana kad naleti oni pošalju...
 
Vrh Dno