Šta je novo?

The Witcher 3

I kako vams e cini ova zadnja exp jel zaokruzuje pricu o Geraltu jel vredi igrati ?
 
ako ko dobije beta pass za gwent,a ne igra mu se,neka siba pm. :)
 
Igram ko nenormalan zagvirio sam u skoro svaki pedalj mape... :D
 
I ja jbt, ima sadrzaja koliko hoces
 
meni nešto pretamno,probao u ini gamu dignut na 3 al ne pomaže.....nem pojma šta napravit
 
resetuj podesavanja monitora,stavi na chroma (nvidia) ili full RGB (amd) pixel/kolor format ako si na hdmi-ju...
 
Sad sam stavio Sharpening na hight,i gama na ON,al pisalo je da ne vata u Borderles windov modu

I sad najzad mogu oči da odahnu :p.....prije sam škiljio ko snajperista :p
 
prije kad sam igrao,imo sam lepo sve namešteno,to bilo na Win 10
sad se bakćem da namestim ko prije
btw,jel tu u igri imja neki senzor,pa kakvo je vreme napolju tako i u igri :p....non stop vetar,oblačno,kiša,gmrljavina....malo preterano
 
Ha ha ha .....malko mi je trebalo vremena da skontam,da misliš na igru,tj u igri :p
 
A ti se baš pitao kako to da toliko ovih dana meditiraš a napolju kiša nikako da prestane...
 
A mene ste našli starog jarca vozat?? :p
 
Svako jednom dođe na red :p
Btw,igram na srednjoj težini,da šta prije dođem do tamo ti sam zadnji put ostao,juče u cugu 8 sati odradio,bez marende i pauze za kafu i cigaru :p
Imam jeno 50 sati do Novigrada još nisam došao
Ovo je ludnica od igre :)
 
Vreme je da se pocne NG+ sa Upscaling AI ali i modom za exp. Bar cu sve questove ovog puta da odradim kako valja.
 
Modove??zar i tu ima modova??

Zar nije lepše vanila?
 
Lol mod je ko neki filter,uopšte mi se nesviđa......neke isprane boje
 
Elem jel vam se desilo da kada istrzite pecinu da ona i dalje ostane bele boje ne posivi?
 
^ Da.

Mislim da se to pojavljuje jer nisi otvorio/našao "kovčeg sa blagom", bez obzira ima li ili nema nešto korisno unutra.
 
Zavrsio sam dlc, fantazija
 
CD Project red: Izbace DLC - Ful igra.
Ostali: Izbace ful igru ono DLC.

Season pass vredi svaku paru.
 
Sta ste zapeli sa tim "dlc"?! Nije ovo nikakav dlc vec ekspanzija...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno