Šta je novo?

The Witcher 3

Izasao NG+ DLC... Al' meni iz nekog razloga za sejv fajlove pise da igra nije predjena :/
 
Izasao NG+ DLC... Al' meni iz nekog razloga za sejv fajlove pise da igra nije predjena :/

Napravi novi, manuelni save dva puta za redom. Prvi put ce ti napisati da je otkljucana NewGame+ funkcija, i svaki save koji posle toga napravis ce moci da se uveze u NewGame+.
 
Par malih, ali korisnih modova. Linkovi u opisu videa.

[YOUTUBE]yexVHgIrFhY[/YOUTUBE]
 
Toliko o pirateriji i njenom uticaju na kvalitet i prodaju PC igara!
 
Poslednja izmena:
Najprodavanija on launch day zbog predordera, posle sve to drasticno pada.
 
Obradovao me malopre drugar redeem kodom za Witcher 3 (GOG) - dobio na prezentaciji, on nema vremena da se igra, pa rešio da pokloni :)
Moje pitanje: konfiguracija iz potpisa, (zamenio sam skoro E8400 Xeonom E5450), treba da naručim još 4GB rama sa Alija narednih dana - tera li neko igru na sličnoj konfiguraciji, i čemu mogu da se nadam? :type:
 
Parama od prodaje koda ;)
 
Obradovao me malopre drugar redeem kodom za Witcher 3 (GOG) - dobio na prezentaciji, on nema vremena da se igra, pa rešio da pokloni :)
Moje pitanje: konfiguracija iz potpisa, (zamenio sam skoro E8400 Xeonom E5450), treba da naručim još 4GB rama sa Alija narednih dana - tera li neko igru na sličnoj konfiguraciji, i čemu mogu da se nadam? :type:

Grafika je u W3 najbitnija. Probaj da nadjes nesto jace sa 2gb rama, tipa R9 270 ili neku nV. CPU je vise nego dovoljan
 
Obradovao me malopre drugar redeem kodom za Witcher 3 (GOG) - dobio na prezentaciji, on nema vremena da se igra, pa rešio da pokloni :)
Moje pitanje: konfiguracija iz potpisa, (zamenio sam skoro E8400 Xeonom E5450), treba da naručim još 4GB rama sa Alija narednih dana - tera li neko igru na sličnoj konfiguraciji, i čemu mogu da se nadam? :type:

Sve ce ti biti ok, samo je graficka slabija.
Nadaj se uzivanju na nizim podesavanjima ili osrednjim podesavanjima uz nizu rezoluciju.
 
Sve ce ti biti ok, samo je graficka slabija.
Nadaj se uzivanju na nizim podesavanjima ili osrednjim podesavanjima uz nizu rezoluciju.

Znam da je grafička usko grlo, ali kupovina druge (uz prodaju ove) is not an option at the moment - zamenio sam 9800GT ovom 6870 pre manje od godinu dana, Xeon mod mi nije bio tada u planovima.

U svakom slučaju, medium + 1366x768 je meni sasvim, sasvim OK, iskreno - nisam eye candy zavisnik, ič :)

Hvala na odgovoru, ovi momci pre tebe odma' krenuli oštro, đon u rebra :)
Hvala i vama, šalim se malo. :)
 
Poslednja izmena:
@ DeRadicci: Istina :)
Gledah po tjubu, ali nekako više verujem iskustvima odavde - super, biće onda to medium prvi prolaz, pa kada iztezgarim 800 evra, idemo na high u HD :d
 
Poslednja izmena:
Pa sad...Dragon Age Inquisition je najprodavanija Bioware igra ikada i očito dobar pravac za njih...

U startu DAI se prodaje u 1 mil, dok TW3 u 4 mil. Ogromna razlika. TW3 nastavlja se odlicno prodavati, dok DAI niti blizu.

I to sve unatoc prilagodjavanju masama, zastiti, itd.
 
U startu DAI se prodaje u 1 mil, dok TW3 u 4 mil. Ogromna razlika. TW3 nastavlja se odlicno prodavati, dok DAI niti blizu.

I to sve unatoc prilagodjavanju masama, zastiti, itd.

Drago mi je da to čujem. Istovremeno, to je i potvrda nekih mojih nagađanja da je Bioware rupa od razvojnog tima koja se šlepa na staroj slavi i još starijim receptima :d
 
Drago mi je da to čujem. Istovremeno, to je i potvrda nekih mojih nagađanja da je Bioware rupa od razvojnog tima koja se šlepa na staroj slavi i još starijim receptima :d

Nema tu nagadjanja. To je cinjenica.
 
@ DeRadicci: Istina :)
Gledah po tjubu, ali nekako više verujem iskustvima odavde - super, biće onda to medium prvi prolaz, pa kada iztezgarim 800 evra, idemo na high u HD :d
Ma igraces relativno ok, nedam 6870 ni za sta na svetu, mislio sam da nece biti igrivo i na nekim med podesavanjima preso celu igru, fps oko 35 ume da padne ispod 30, ali retko kad, nikad me nije izdau u toku fight-a. :) Idealno nije, ali igrivo svakako. Nije mi trenutno instalirana igra, inace bi ti poslao sliku podesavanja, secam se da je sve u postprocesima (efektima), kako god se zove, bilo ukljuceno, 1680x1050 rezolucija, naravno AA off, ostatak prilagodio malo u odnosi na ponudjeno i tako igrao, razlika izmedju min i maxa je najvise u efektima i AA dok texture i sl nemaju toliki uticaj na krajnji izgled. Imaju naravno, al kad pogasis efekte dzabe ti texture, igra ne lici ni nasta.
 
Drago mi je da to čujem. Istovremeno, to je i potvrda nekih mojih nagađanja da je Bioware rupa od razvojnog tima koja se šlepa na staroj slavi i još starijim receptima :d
Nema tu nagadjanja. To je cinjenica.

117049861020706044768757.jpg
 
Ma igraces relativno ok, nedam 6870 ni za sta na svetu, mislio sam da nece biti igrivo i na nekim med podesavanjima preso celu igru, fps oko 35 ume da padne ispod 30, ali retko kad, nikad me nije izdau u toku fight-a. :) Idealno nije, ali igrivo svakako. Nije mi trenutno instalirana igra, inace bi ti poslao sliku podesavanja, secam se da je sve u postprocesima (efektima), kako god se zove, bilo ukljuceno, 1680x1050 rezolucija, naravno AA off, ostatak prilagodio malo u odnosi na ponudjeno i tako igrao, razlika izmedju min i maxa je najvise u efektima i AA dok texture i sl nemaju toliki uticaj na krajnji izgled. Imaju naravno, al kad pogasis efekte dzabe ti texture, igra ne lici ni nasta.

Odlično, hvala na informaciji vrlo veoma :D
Dok završim (ako ne dosadi) DA: Inquisition, taman će stići ram, pa probam Vešca :)
 
Nisam uspeo da zavrsim igru, deinstalirao nakon sto sam presao 40% igre. Poslednjih par nedelja sam se mucio, udjem u igru, odigram 20 minuta i ne mogu vise. Iako mi je TW1 jedna od najboljih igara koje sam igrao i bio sam veliki fan igre, dzaba. Jednostavno dosadila...
 
Zavrsio i ja ovu odlicnu igru, na iMac-u 27 iz 2012-e. Krenuo sam od 1.0.7 i sasvim fino radi sa visokim podesavamjima. Malo secka naravno u Novigradu. Sad igram sporedne questive, tj. one koji su ostali i razmisljam da li valja da idem daleko od 33-eg nivoa kada izadje ekspanzija. Inace, mnogo vise su mi legli bajkoviti questovi od onih politickih. Valjda zato sto ne znam pricu do detalja, ali sam citao po internetu ovih dana.
 
Nazad
Vrh Dno