Šta je novo?

The Sims Vacation

GANDALF

Čuven
Učlanjen(a)
24.12.2000
Poruke
224
Poena
619
EA on Tuesday announced the release of The Sims Vacation Expansion. In Sims Vacation, players send their Sims to a customizable island destination offering either a snowy alpine setting, a Riviera-style beach, or a forest campground. Beach volleyball, snowboarding, fishing, and hunting for hidden treasure are a few of the things Sims can do at the resort. Sims Vacation also includes all-new social interactions and over 120 new objects.
A cast of comical characters cater to the Sims during their island-getaway, including a resort staff and a troupe of costumed performers on hand to entertain kids. Sims Vacation also contains the Pickpocket, who can relieve Sims of their vacation cash. Errant children or a pilfered purse can bring a pre-mature end to the Sims’ island stay.

Sims are also able to buy and win souvenirs of all types. Sims can buy a coconut monkey in one of the gift shops, win a stuffed penguin at a carnival game, collect arrowheads and lava idols, or catch an aggravating case of poison ivy or Montezuma’s revenge.
Pa, po svemu do sada ovo meni deluje kao mamipara, ali pravi fanovi ( JA ) ce ga voleti, evo par screenshotova...
http://www.avault.com/news/avscreenshots.asp?pic=simvac&num=1
 
Nadam se samo da će moj lokalni "diler" ;) da nabavi ovo... Inače i ja sam veliki "ventilator" Sims-ova :D
 
Cim dobijes javi dajem 2 prazna verbatima za njega... [email protected]

PLEASE!!!!
P.S. Svako ko ima nek mi se javi i nek kaze jel mu odgovara pa cemo da smislimo nesto!
 
Koliko je simica do sada izaslo/?
 
The Sims
The Sims: Livin Large
The Sims: House Party
The Sims: Hot Date
i normalno sve ih imam :D
 
GANDALF je napisao(la):
Cim dobijes javi dajem 2 prazna verbatima za njega... [email protected]

PLEASE!!!!
P.S. Svako ko ima nek mi se javi i nek kaze jel mu odgovara pa cemo da smislimo nesto!

Ma nemaš nikakvih problema... Čim stigne javljam... :)
Bez novčane ili bilo kakve nadoknade... WareZ F0revEr!
 
UPDATE!

Upravo sam proverio sa lokalnim "dilerom" za EA i mnoge druge kompanije ;)
Ima Sims: Vacation, međutim, verovatno danas neću uspeti da dođem do njega. Naime rasprodao je zalihu i verovatno ovih dana očekuje drugu isporuku :D
 
Racunaj na mene, dajem kolko trazis samo da bude uskoro!
 
Nabavila sam...
Hvala u svakom slucaju ...
P.S. Zamislite pobriso mi celu igru sto sam zaboravila da treba da reinstaliram sve bez crack-a pa onda "par" expansion pack-ova!
Ako nekog nesto interesuje imam reesenje svih problema igrice, i ponekog bug-a,
P.S. P.S.
Pre jednog pristojnog perioda sam ih zeznula na officialnm sajtu "da mi pomognu oko registracije" a ja sad imam original CD-key straight from Maxis, samo su ime i sifra na toj listi razliciti od onog sto su napisali, ... dobro i mail...
 
Nazad
Vrh Dno