Šta je novo?

The Settlers 7: Paths to a Kingdom

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Stizu novi doseljenici na prolece...:)

The_Settlers_7_Paths_to_a_Kingdom_Cover.png


The Settlers 7: Paths to a Kingdom main features:
  • Rich gameplay mechanics: The deep building and production systems allow gamers to expand their kingdom village by village, sector by sector, optimizing their creation by fine-tuning production chains and transport systems.
  • Variety of gameplay: Gamers will be able to choose the best path to lead their kingdom to victory around three main pillars:
  • - Military: by building strong armies and defeating opponents with shear military power.
  • - Science: by increasing their influence in the monasteries, gamers will be able to have access to the most beneficial technologies.
  • - Trade: by occupying the best trade routes to become the wealthiest player on the map.
  • Depending on each style of play, gamers will be able to unlock a variation of new and unique possibilities, changing the way they build their own kingdom.
  • All-new victory system: New victory point system brings more tension and competition to the game. Victory points are awarded in many different ways depending on the choices gamers make throughout the evolution of their kingdom.
  • Online Multiplayer: gamers will be able to play online and face opponents in classic adversarial and co-op teamplay modes. Online features include user-generated and downloadable content, in-game feeds, and various leaderboards.
  • A new graphic engine and improved AI: A brand-new graphic engine will let gamers experience the beauty of their kingdom in a never-seen-before level of detail and more than a dozen AI profiles, each with unique behaviors, will add enhanced variety to the game like never before.

[YOUTUBE]<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/l8UiUKTzMc0&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/l8UiUKTzMc0&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>[/YOUTUBE]

Screenshots:
s7_s_003_city.jpg.jpg


s7_s_005_village_sector.jpg.jpg


s7_s_006_outer_rim.jpg.jpg
 
Dajte ljudi pa petica je imala bolju grafiku :/ to jeste nije bila toliko cartoon looking,
ali grafika nema veze, ako je rade za online multyplayer to ce biti extra...
 
Pa poenta i jeste u cartoon looku :)

Settlers 5 je abominacija i nema veze sa serijalom.
 
Meni se baš dopada, deluje da ima dušu :)
 
ma svidece se i meni :) sesticu sam igrao nedeljama

izvinjavam se gresku sam napravio mislio sam na sesticu :p
btw ja bi se vratio na igre od pre 5-6 godina sto se grafike tice samo da oni malo poboljsaju gameplay: vise mogucnosti i gomilu mogucih stvari za uraditi...
 
Dobro je da su tu debeljuskasti likovi, secam se kad sam instalirao 5-icu, jako sam se razocarao i mislio sam da sam promasio igru.
 
Vrlo je moguće. Baš je super kad celu stvar vodi i nadgleda jedan matorac, u ovom slučaju legenda gejminga Buce Shelley a ne neki obični balo koji ima manje godina od mene :D (i kome je Halo prva igra u životu...)
 
ne bi da budem party-braker... ali mi se cini da bi ova igra trebala da uvede DRM (zajedno sa SH5)

Znaci preko interneta je pokreces, save i load.
Sto je najgore igra puca - kod najmanjeg prekida konekcije sa "Velikim Bratom".

Znaci samo original i moli boga da je igrivo u Srbiji... divota!
 
Meni su najbolji bili S4, ostale delove nisam igrao vise od nekoliko dana :) Jednostavno nemaju taj smek kao S4 :)
 
Znaci samo original i moli boga da je igrivo u Srbiji... divota!

Ovo prvo nikako ne možeš uzeti za manu nijednoj igri. Možda puca beta, ne verujem da će dozvoliti da se to dešava u finalnoj verziji jer bi to bio fijasko. U svakom slučaju zanimljiva ideja kako doskočiti piratima.

Takođe ako puca zbog našeg lošeg neta to opet nije mana igre. Ne verujem da će biti toliko osetljiva, jeste SBB krš ali mnoge igre se mogu igrati preko njega a ovo nije akcija nego skoro pa potezna igra.

Razumem ja šta ti hoćeš da kažeš ali nikada sebi ne bi dozvolio da pljujem igru samo zato što ne radi na mom hardveru, zato što nema pirata i svih ostalih razloga koji nemaju veze sa igrom nego su lične prirode. To ostavljam svima onima što mrze MMO igre samo zato što ih ne mogu igrati sa piratom ;)
 
Pa ne pljujem ja nista...
Samo kazem, video sam vise tema kako Settlersi 7 i Silent Hunter 5 su radjeni da rade u konstantnoj vezi za Ubi serverom... to sa betom nema nikakve veze... stucne ti konekcija i pukla igra.

Ocigledno su digli ruke od zemalja koje nemaju broadband internet...

Ne znam za Settlerse, ali i na zapadu su ogorceni zbog DRM-a, pogledaj rezultat ankete kod ljudi inace zaljubljenih u SH serijal:

http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=160783
 
Poslednja izmena:
jedva cekam nove settlerse!
sa dvojkom sam poceo da igram kompjuterske igre, pa evo sve do danas :D
 
Ukljucio sam demo na dva minuta, stavio sve na max + AA, no multisampling i na ovim podesavanjima igra izgleda fantasticno. Mozda i nalepsa RTS igra do sada. Ono sto mi se narocito dopalo je dizajn objekata, a narocito doseljenika koji su neverovatno simpaticni, detaljni i lepo animirani. Sume, reke i planine prekrivene snegom u daljini izgledaju fenomenalno.

Na ovim podesavanjima fps se krece izmedju 20 i 30, sto je sasvim prihvatljivo za ovaj tip igre.

Ako nadjem malo vise vremena, napisacu nesto i o (sto bi filip rekao) gejpleju. :)
 

Prilozi

  • Settlers7R 2010-03-20 12-15-09-38.jpg
    Settlers7R 2010-03-20 12-15-09-38.jpg
    275.3 KB · Pregleda: 188
  • Settlers7R 2010-03-20 12-17-31-22.jpg
    Settlers7R 2010-03-20 12-17-31-22.jpg
    355.8 KB · Pregleda: 186
  • Settlers7R 2010-03-20 12-19-35-27.jpg
    Settlers7R 2010-03-20 12-19-35-27.jpg
    291.1 KB · Pregleda: 158
  • Settlers7R 2010-03-20 12-20-06-21.jpg
    Settlers7R 2010-03-20 12-20-06-21.jpg
    281.5 KB · Pregleda: 154
  • Settlers7R 2010-03-20 12-20-54-70.jpg
    Settlers7R 2010-03-20 12-20-54-70.jpg
    291.1 KB · Pregleda: 145
Igra izasla juce! E sad kad bi je jos izlecili! kakve su sanse za to, jel zna neko?
 
Postoje, ali pitanje je kada ce se to desit.
 
koliko ja kapiram sanse su nikakve isti sistem zastite kao i AC2, znaci neophodna konekcija na net sve vreme... ****ga. Ja skidam demo, da vidim da li su to oni setlersi koje sam jos davno voleo i ako jesu, nadam se da ce stici original kod nas sto pre... sta da radimo :)
 
Valjda neće biti problem snimiti sav potreban saobraćaj sa serverom radi emulacije, s obzirom na to da igra nije linearnog tipa.
Naravno, ovde prvenstveno mislim na legitimne kupce koji zbog zlog DRM-a (pu!) ne mogu da igraju igru bez neta :)
 
Bogami koliko vidim ubi se ubio, pokusavajuci da zastiti svoje proizvode , a Braca Rusi su im metli metak u celo i to jako brzo :DD

translation: DRM nije ni ustao , a vec je vracen na mesto :D
 
Jedini pravi problem je to što hype oko ove igre nije toliko velik kao kod ac2 i za razliku od ac2, manje ljudi radi na ovoj igri, pa je i napredak dosta sporiji...
 
Konačno je stigla igra u prodavnice. Distributer Oštrica. :)
Težina 5.24 GB.
 
Igra lepo radi na mojoj konfi, mada ovde nije potreban visok fps. Povremeno se zamrzava, sto je posledica autosejva, a nigde nema opcije za iskljucivanje istog.
 
odgledao sam par videa i dopalo mi se ono sto sam video, konacno neka raznovrsnija ekonomija :)
now..where is that dl link ;)
 
Suzdržite se od postova koji su "na ivici" pravila. Pogotovo jer ono što vam treba možete naći za 5 sec pretrage. Nema potrebe da dovodimo forum u probleme jer baš morate da se pohvalite da ste našli piratsko izdanje bilo čega.
 
i kakva je u poredjenju sa onim prethodnim...nastavkom, da ne upotrebim neke ruzne reci? realno od setlersa 3 nista valjano nije izaslo pa ako ima nekog ko bi mi dao povod da kupim ovo neka iznese misljenje :)
 
Poslednja izmena:
Igra je ok, mada sam tek na pocetku. Deluje zanimljivo. Prethodni delovi nemaju veze sa setlersima, cini mi se da ovde postoji duh originalne igre.
 
Jel moze neko da kaze sta je to skirmish mode u igri?Znam da je u proslim Setlersima bila opcija da igras slobodno kao naprimer u Anno 1404 u scenariu,pa ne znam dali je to ustvari skirmish u ovoj igri.
 
Probao igru. Lepo, simpatično, bolji je 10th anniversary edition.
 
Nazad
Vrh Dno