Šta je novo?

The Most Violent Video Games Ever Made

filipp

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2003
Poruke
847
Poena
619
Kao sto u naslovu pise ispod je lista najbrutalnijih(najnasilnijih) igara po sajtu pcworld.com

LISTA

Btw, jer igrao neko ovaj MadWorld?
 
Poslednja izmena od urednika:
Soldier of Fortune je jednostavno morao da se nadje tu :)
 
Chudi me kako nisu stavili Postal na spisak,igra je zaista bolesna...
 
Nesto i nisam odusevljen listom.:trust: Po meni najbrutalnija igra ikad je igra za Playstation 1 "Thrill Kill". Koliko je brutalna govori i to da nijedan izdavac nije hteo da je izda i kao takva nikad nije izdata. Naravno mogla je uvek da se nadje na netu za skidanje.:smoke: Ko ju je igrao zna o cemu govorim. Igra je apsolutno brutalna i secam se kad sam je prvi put igrao da sam se pitao kakvi bolesni umovi su je pravili. Naravno bio sam dosta mladji i nisam bio toliko oguglao na svo ovo nasilje u igrama.:D
 
Moonstone, haha, kakva klasika je to bila! Čoveče, onaj zmaj je bio najlakši protivnik u igri. ;)
 
Ima svakako jos dosta igara koje bi se trebale naci na ovoj listi. Manhunt je opasna bolestina i ona baas zasluzuje visoko mesto :-devil-:

@filipp, i meni ovaj MadWorld izgleda interesantno.
 
Poslednja izmena:
Lista je bezveze. Fali punoo krvavih i nasilnih igara a ovi ubacili Silent Hill. Smesno.

Na primer ova igra svakako zasluzuje da se nadje u TOP 10.

The Devil Inside (2000)
 
Poslednja izmena:
Ovakva lista bez Postala, i to verovatno na prvom mestu, je neozbiljna.
 
The Suffering je isto bolest. :)
 
Ako cemo realno fali na listi i FEAR........nema ovo veze sa vezom :)
trebala bi neka anketa da se napravi ovde na forumu da se vidi koje igre ljudi smatraju za najbrutalnije npr,vise bih verovao random ljudovima neko nekom tipu koji je sklapao ovu listu
 
U pitanju su najbrutalnije i najnasilnije igre a ne najstrasnije. FEAR je nasilan koliko i Call of Duty.
 
Pa i nije bas....zakucavanje u zid i izivljavanje nad AI protivnicima se ubraja u rekreativni sport? :D
 
nema GTA :D ides gradom i masakriras sve koje vidis :D a i non stop je dovode u vezu sa Freakovima sa zapada... neko izbusi pola skole oni odmah igrao je previse GTA ! :d

igra je brutalna mora se priznati
 
Da ste kojim slucajem igrali thrill kill videli bi ste sta je morbidnost... Kada invalid sa stakama oborenom protivniku razbija lobanju stakom tako sto mu je gura u usta i oci... Verujte mi da ne postoji morbidnija igra od ove. Brutality u mortal kombatu je malo dete u poredjenju sa ovim cudom.;)
 
Ako je Violent kriterijum onda bi postal morao da se nadje medju prvih 15
po meni
 
Da jbt ladno zaboravili postal, ma zaboravili su sigurno gde jbt ona igra MORA u prve 3
 
Postal I i Postal II definitivno, bar jedan deo da se nadje na listi, a SoF je definitivno zasluzio svoje mesto na listi, jer koliko ja znam to je bio prvi fps sa tako brutalnim idejama: pucas protivniku u nogu i otkines mu nogu, on vristi i pada, ali je jos uvek ziv, onda mozes na razne nacine da ga dokrajcis.
U Fallout 3 imate dosta otkidanja glava, sa raznim vrstama oruzija, a imate i oruzje za masovno unistenje :)
 
Suffering nedostaje na listi samo tako. Jedna jedina igra od koje sam sanjao razne gluposti. I to oba puta kad sam je pikao. A i stari dobri Moonstone je mogao da se nadje. Nista kao kad te vestica udavi u blatu ili trol smaze toljagom :D.
 
Pfff... Jedan jedini, nikad ponovljen: Harvester
 
Da ste kojim slucajem igrali thrill kill videli bi ste sta je morbidnost... Kada invalid sa stakama oborenom protivniku razbija lobanju stakom tako sto mu je gura u usta i oci... Verujte mi da ne postoji morbidnija igra od ove. Brutality u mortal kombatu je malo dete u poredjenju sa ovim cudom.;)

Igrao sam Thrill Kill sa društvom jednom davno kad smo na studijama iznajmili PS preko vikenda. Da je morbidno, jeste, ali kao da je to sve više u službi humora. Namernog ili nenamernog, ne znam, ali nama je sve to bilo smešno.

Jaka provala je bio onaj potez sa tipom bez ruku kada prođe ribama kroz noge, pa ih naguzi. :smoke:
 
Ocekivao sam svasta, ali iskreno ovoliku glupost nisam...
 
Mozda ce neko sad pomisliti da nisam normalan, ali po meni su i prvi Elder scroll-ovi - Arena i Daggerfall bili poprilicno brutalni. Jest' da nije bilo odsecanja glava i udova, ali je prilikom svakog kontakta s macem ispustana kolicina krvi dovoljna da napuni cisternu, a sve se zavrsavalo mutalated corpse-om vaseg protivnika, ili vas ako je pao game over... :)

http://www.youtube.com/watch?v=3Crh7slY2Wg
 
Nazad
Vrh Dno