Šta je novo?

The Last Of Us Part II

Video sam na netu da je oko 25h ebiga, mada i ja se trudim da obidjem sve sto mogu..

A za spoiler, gledao sam spisak chaptera/partova, sad sam otprilike na 30 i nekom od 45 tako da kontam jos jedno 7,8h max
 
Ja sam se tako razvlacio sa prvim delom. Kupio i probao, pa posle par sati igre odustao. Posle 5-6 meseci uzeo ponovo, i presao sto ti kazes u jednom dahu.
Sto se dvojke tice meni je bas zabavna igra bila, ako ne obracas paznju na LGBT momente. Nemam nista protiv toga, ali nekako je taj deo bas usiljeno uguran u svaki deo igre, skroz bez potrebe. Ali opet i pored toga, ja sam zadovoljan i pricom i gameplay-om, iako je sama prica losija nego u prvom delu.
 
The Last of us 2 je sada na PS Now, do januara.

Ima li smisla igrati prvo 2. deo jer je vremenski ogranicen, pa nakon toga prvi koji nije?
 
Ni slucajno :D

Drugi deo je bukvalno nastavak na pricu, odnosno posledice prvog dela, tako da ces sam sebi spojlovati prvi deo plus da bi shvatio zaplet drugog dela moras da shvatis (msm, nije tesko shvatiti, mozda je bolji izraz dozivis) medjuljudske odnose i odluke iz prvog dela :)
Prvi deo ti je nekih 10 sati igranja, dok je drugi oko 25 sati, tako da svakako mozes prvi da predjes relativno brzo :D

Ja sam se opet zagrejao btw, juce sam odigrao mozda oko 3h u cugu :D

edit: @Yojinbo ovaj ga napljuva u prva 2 minuta kao da je ne znam ni ja sta, a igra je skroz korektna i taj momenat filmske price mi je bas gotivan dodatak igrama
 
Ovi genijalci daju The Last Of Us i The Last Of Us 2 u PS Now, a ne daju remastered PS4 verziju prvog dela 😂😂😂
 
Nije nigde eksplicitno navedeno da je remaster verovatno, ali original je ps3 igra tako da ovo mora da bude to
 
Sinoc sam zavrsio, i nekako su mi utisci podeljeni, sta znam..

Kulminacija prvog i drugog dela igre mi je super, i deo sa Ellie i deo sa Abby su bas dinamcni i napeti i igraju se maltene u jednom dahu.
Krindz momenat muskarace, "tamnije" partnerke i bebe azijata ne bih da komentarisem vise od ovoga..

Treci deo sa Ellie mi ima neki "Uncharted" vajb, oruzja, municije i potrepstina za pravljenje svega i svacega koliko hoces tako da nema neke preterane potrebe da se sunjas.
Sam kraj igre i finalni sukob njih dve mi nije uopste legao, tokom prve polovine igre sam "mrzeo" Abby iz dna duse, dok u drugoj i ona "priraste za srce" dok mi je na samom kraju bukvalno bilo zao kad shvatis sta je sve prosla u medjuvremenu i bio sam u fazonu valjda necu morati da je ubijem.

Mislim da se ostavlja prostor za treci deo, gde Ellie trazi porodicu mada sumnjam da ce se odluciti za tako nesto u skorije vreme
 
Ima na kolekciji za PS5
Elem, i pored inicijalnog hehta, moram reci da ovaj PGA 2k21 Golf nije los. Naprotiv, vrlo zaninljiva igra.
Hvala, ali kasni video ovu poruku.

Uzeo sam na KP disk za 900din, TLOU Remastered. Prelazim to pa TLOU 2 sledece :D
 
Pokusavam da igram ovo ali me zesce smara. Da idem okolo, cucim i bacam flase da me protivnici ne bi napali i to po mraku gde se nista ne vidi. Igra deluje ok ali nije moj tip.

Dacu joj jos neku sansu ali mrka kapa za sada.
 
Pokusavam da igram ovo ali me zesce smara. Da idem okolo, cucim i bacam flase da me protivnici ne bi napali i to po mraku gde se nista ne vidi. Igra deluje ok ali nije moj tip.

Dacu joj jos neku sansu ali mrka kapa za sada.
A ti probaj agresivno bez sunjanja pa ko prezivi 🙂
 
Gledao sam par youtube klipova sa tim agresivnim igranjem, veruj mi lakse je da se sunjas :ROFLMAO:
 
Imam US nalog. Koliko sam skapirao tamo nece biti lokalnih prevoda. Koji nalog treba da otvorim, moze UK ili mora HR?
 
Jel ima neko ko je presao igru a da hoce da je se otarasi :) pitam za druga
 
Pri kraju sam igre,nekako mi je Abby gotivniji lik u igri od Elie.
 
Maa kakvi, mene jos drzi cela prica prvog dela, Elie mi je neprevazidjena :D
 
Ma odigrao sam i drugi, upravo ga prelazim ponovo na ps5. I dalje taj utisak povezanosti sa Elie još od prvog dela je tu.

U svakom slučaju Abby je mnogo gotivnija kad se predje njen deo u igri nego sto deluje na prvi pogled.
 
Tu se slazemo u potpunosti :) mislim kad cujes i njenu stranu price onda vidis da je ispravna u svakom pogledu.
 
Mnogi hejtuju part II zbog tog kao vestackog produzetka igre, a meni se bas to dopalo. Vidis kako svaka prica ima dve strane, i svaka je na neki nacin ispravna. Povezes se sa oba lika koji su u sukobu.

Bas jedva cekam remaster prvog dela i multiplayer igru koju spremaju
 
Dobar je TLOU2, odlican, bavi se 100 puta ispricanom temom ali na maestralan nacin.
Kao vrhunski stari filmovi, spori i temeljni, oni koje zapamtis 👌
 
Posle ove igre krenuo sam ghost of Tsushima i blago je receno da sam razocaran :(
 
Nije bas za direktno poredjenje krastavac.

Tsushimu sam u cugu igrao oko 60h dok mi je Tlou2 postao dosadan u nekom trenutku, pa sam zaboravio na njega jedno 6m i onda odigrao u cugu tih 15ak sati sto mi je ostalo..

Tlou2 ima da kazemo filmsku pricu iza sebe i ogromna ocekivanja nakon prvog dela. Na mene je veci utisak ostavio prvi deo nego drugi, pogotovu kada su krenuli da preteruju sa apokalipticnim gej lobijem
 
Gej lobi hehehehe,ta ti je dobra. Mene su pocele da odgovaraju igre na pricipu filma nego nego kladicni akcioni fight sistem. Takodje mi je II polja od prvog dela mozda jer je svezije secanje :) Generalno su mi sve exkluzive top(osim days gone) .
 
I ja presao oba dela pre par dana... Kad god sam igrao svi ukucani bi seli na krevet i gledali... Kao film... Svima se svidela i prica i igra iako niko od njih nije gejmer...
 
Nazad
Vrh Dno