Šta je novo?

The I of the dragon...

byMaX

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
10.01.2001
Poruke
12,148
Poena
1,019
Jel neko probao? Kakvi su utisci??

pozdrav
 
Sram te bilo, koristi search :d
 
Re:

OptiPlex je napisao(la):
Sram te bilo, koristi search :d

Sta da radi sa search-om, kad je ovo prvi thread na tu temu?
Elem, probao sam je (stavise, jos mi je na kompu) zahvaljujuci hvalospevima iz SK, ali na kakvim su oni drogama bili kad su pisali o ovoj igri? Ideja jeste vise nego dobra (upravljati zmajem), ali izvedba...hmmm. Neprijatelji su kao u Serious Sam-u: kreature sa delovima insekata, divljih zivotinja, robota, itd. krajnje nemastovito. Kontrole zahtevaju privikavanje (preporucujem da ih redefinises prema svojim potrebama). Grafika - osrednja, zvuk - tu negde, "zaraznost igre" - slaba (iako mi je to jedina igra na kompu sada, nesto mi se ne igra bas). Ali, ovo su samo moji utisci, neka jos neko nesto kaze.
 
Daaaa, search radi, ali probaj da ukucas "The I Of The Dragon", pa vidi sta ce ti sve izbaciti. Pre cu naci temu pretrazujuci forum stranu po stranu, nego pomocu searcha. A i ta tema je spamovana raspravom o GameCubu...
 
Odes na search, kazes da trazi u Games sobi, ukucas The Dragon i prva stvar koju izbaci je gornji tred.
 
Igra je nevidjeno NJESRA !!!
 
Ovo tvrdjenje uzmite sa rezervom, s'obzirom na uzasan avatar tvrdioca :d :smoke:
 
Ha. ha! :D
 
Jao da, uzasan avatar... I ocekuje da ga neko shvati ozbiljno :D :D
 
Sta da vam kazem, da postoji takmicenje u pljuvanju u dalj i tu bi vas dobili! :D:D:D
 
Pa dobro, sta da radimo, vase tekme traju koliko je potrebno, a mi smo ograniceni na 90 minuta :d
 
Znas sta je najcrnje od svega?

Mi smo OCAJNI, a vi ste JOS GORI !!! :d :smoke:
 
Pa dobro bre, po kome na kraju sipas vatru - crveno / ili crno belima? :p
 
OptiPlex je napisao(la):
Pa dobro, sta da radimo, vase tekme traju koliko je potrebno, a mi smo ograniceni na 90 minuta :d
Ali čačani svejedno ostaju u ligi! :smoke: :banana: :bottle: :beer:
 
Delija je napisao(la):
Znas sta je najcrnje od svega?

Mi smo OCAJNI, a vi ste JOS GORI !!! :d :smoke:


Tuzna istina... :smash:

Pozdrav :)
 
Ma idi, fudbal nam je u totalnom ofsajdu!
Blagi uzas! :mad:

@Oklop: Sta da radim, realista sam, posle poslednja dva derbija, a pogotovo finala kupa, totalno sam se sk***o!
 
I da, onda jos posle svega toga gledam finale italijanskog kupa, Juve - Lazio, kao slag na torti... :d
 
Nazad
Vrh Dno